[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • ...
  • 22
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odblaski dla dzieciaków

RE: Odblaski dla dzieciaków

(05.12.2010 13:33 )Scarlet napisał(a): Tak czy inaczej od poniedziałku do piątku akcja musi być zakończona.
Wszystkie odblaski wędrują do Córy Nestora która dalej pilotuje sprawę. Rozmawiała już z P. Marczewską . Turboneta i Córa Nestora robią pogadanki w szkole nr 3. I w tej szkole chciała bym być z nimi. Trochę to prywata, ale do tej szkoły chodzi młody, jak mi panie pozwolą to chętnie bym wzięła udział w spotkaniu w przedszkolu na Leszno bo tam "studiują" Majka i Oliwia. Majka to córka Jagi i powstały między nami więzi uczuciowe Smile.
Z tego co wiem akcja będzie nagłośniona w prasie.
Ustaliłyśmy że opaski Niziołka są świetne dla dzieci które wędrują do szkoły po drogach wiejskich. Biorąc pod uwagę że Czesio jest komendantem w Radziejowicach ,a szkoła we Wręczy to jego teren jemu przekażę właśnie te opaski.
Wiem ze Czesio pięknie to załatwi. Smile a Niziołek nie będzie miał nic przeciwko. Smile

Witam a Ja z miłą chęcią wezmę udział w rozdawaniu odblasków w szkole nr7 i w szkole nr1 ,a może jest jeszcze ktoś chętny do rozdawania odblasków?? mam również na myśli osoby które składały się na odblaski Big GrinBig Grin
Do Córy Nestora.Bardzo proszę o informacje gdzie możemy się spotkać i wszystko ustalić.
Smile
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

(05.12.2010 13:33 )Scarlet napisał(a): Tak czy inaczej od poniedziałku do piątku akcja musi być zakończona.
Wszystkie odblaski wędrują do Córy Nestora która dalej pilotuje sprawę. Rozmawiała już z P. Marczewską . Turboneta i Córa Nestora robią pogadanki (...)
chętnie bym wzięła udział w spotkaniu w przedszkolu na Leszno bo tam "studiują" Majka i Oliwia. Majka to córka Jagi i powstały między nami więzi uczuciowe Smile.
Z tego co wiem akcja będzie nagłośniona w prasie.

A macie może w planie przedszkole przy ulicy Parkingowej?

E.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Leszno, przy Placu JPII, przy Szarych Szeregów.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

(05.12.2010 13:33 )Scarlet napisał(a): Turboneta i Córa Nestora robią pogadanki w szkole nr 3.

Na na pogadance będzie tam również Pani Marczewska ale tylko na jednej.
Ustaliłam z Panią v-ce dyrektor, że odbędą się dwie pogadanki tego samego dnia czyli w środę dlatego, ze nie da się wszystkich dzieci zmieścić o jednym czasie. Pierwsza pogadanka będzie o godz. 11.30, a druga o 13.30.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Turboneta:
o 9.30 w przedszkolu na ul. Szarych Szeregów, a przedszkole na JPII jutro sie zdeklaruje czy będzie uczstniczyć także w srodę, jesli tak to spróbuje na 10.30 zeby jednym ciagiem było Smile juro zadzwonie i poinformuje osobiscie.
CóraNestora
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Zapomniałam wam napisać ,ze opaski od Niziołka trafiły do Czesia i tak jak było ustalone trafią na wieś.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

(06.12.2010 22:58 )eltom napisał(a): Turboneta:
o 9.30 w przedszkolu na ul. Szarych Szeregów, a przedszkole na JPII jutro sie zdeklaruje czy będzie uczstniczyć także w srodę, jesli tak to spróbuje na 10.30 zeby jednym ciagiem było Smile juro zadzwonie i poinformuje osobiscie.
CóraNestora

Kurcze! Co? Gdzie? Kiedy?
Za mało konkretnych informacji i zupełnie nie wiem o co chodzi. Zadzwoń do mnie, bo niestety nie zapisałam Twojego numeru i już mi "zszedł" z telefonu.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Turnoneta, wysłałem na PW
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Już wszystko jasne Smile
Czyli jutro pogadanki:
Przedszkole na Szarych Szeregów o godz. 9.30
Przedszkole na Placu Jana Pawła o godz. 10.30
Szkoła Podstawowa nr 3 o godz. 11.30( tu wesprze nas E.Marczewska)
Szkoła Podstawowa nr 3- druga tura o godz. 13.30
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

(06.12.2010 23:19 )Scarlet napisał(a): Zapomniałam wam napisać ,ze opaski od Niziołka trafiły do Czesia i tak jak było ustalone trafią na wieś.

Z tego co pisałem opaski ufundowane przez firmę UNIQA zgodnie z informacją jaką ta firma dostała, miały trafić do szkoły z Żyrardowie...Undecided
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Przykro mi trafiły do Radziejowic ,widocznie nie doczytałam, ale skoro to problem to pogadam z Czesiem i jeżeli jeszcze u nich leżą to odbierzemy. Zasugerowaliśmy się tym ,że tam dzieci chodzą po drogach wiejskich i będzie z tych opasek większy pożytek niż w mieście ,gdzie dzieciaki chodzą chodnikiem. Przepraszam za niedopatrzenie Sad
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Tylko niech jakaś fotka będzie na terenie szkoły w Radziejkach. Jak pisałem wcześniej, warto ukazać, że trafimy bonusy do dzieciaków, gdyż UNIQA może jeszcze nie raz wspomóc nas w rożnych działaniach. Czesiek strzel kilka fotek.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Fotki koniecznie. Nie będę na żadnej akcji rozdawania, a chciałbym zobaczyć efekty. Więc jak tylko będą jakieś fotki to poproszę na forum wrzucić.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Dorzucam jeszcze info odnośnie piatku:
10.30 przedszkole na Leszno
11.40 szkoła nr 1
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Dzisiejsza runda pogadankowa zakończona Smile
Dzieciaki szczęśliwe i ja też.
W przedszkole na Placu Jana Pawła dzieci przygotowały dla nas laurki co było bardzo rozczulające ale jeden z chłopców wzruszył mnie szczególnie, podszedł do mnie i prawie płacząc powiedział, że nie zdążył zrobić dla mnie laurki, powiedziałam mu, ze to nic nie szkodzi, bo te które juz dostałam będę traktowała jakby były też od niego. Po chwili podszedł do mnie ponownie z wyciągniętą rączką w której miał mentosa...i powiedział, że to jedyne co może mi dać i zapytał czy będę pamiętała, że on mi dał tego mentosa...Takie wzruszenia są niezastąpione Smile
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Oj tak Smile Dziecka szczerość jest najcenniejsza.
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Hehe fajny dzieciak Smile
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Ty się Teqton ucz chłopaku... Big Grin - sama radość, zapewniam Smile
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

Radość naprawdę niesamowita Smile
Czekamy na fotki ze spotkania, tam będzie widać mam nadzieję radosne buziaki dzieciaczków Smile
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

No to mój Michał wróci dzisiaj ze szkoły z odblaskiem Big Grin
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • ...
  • 22
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.
Jeżeli chcesz napisać coś bez logowania, to możesz zrobić to w dziale Wiadomości z Żyrardowa .



[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Centralny Port Komunikacyjny Baranów -Polska buduje drugi Ciudad Real Central Airport 483 29 331 25.09.2024 16:26
Ostatni post: Szperacz
  Pomnik Józefa Piłsudskiego - z naszych pieniędzy - białe plamy w prasie za Sanacji Judyta 93 5 625 15.08.2024 13:34
Ostatni post:
  Budowa miasta 15-minutowego - a co z pracą? belin 5 253 10.06.2024 13:25
Ostatni post: pitracha
  Wpisanie żyrardowskich zabytków na listę światowego dziedzictwa UNESCO skarlet 12 1 281 23.05.2024 13:06
Ostatni post: Szperacz
  Nie budować powolnych linii kolejowych w ogóle!!! belin 12 681 19.05.2024 21:11
Ostatni post: belin
  Utwardzanie dróg gruntowych metodą "lekką" wystarcza na 6 lat - czy nie szkoda $$$? belin 3 348 11.04.2024 08:37
Ostatni post: belin
  Społeczna lodówka w Żyrardowie - czy wyrzucanie żywności jest problemem? belin 12 972 26.03.2024 21:22
Ostatni post: Szperacz
  Nowy pomnik w Żyrardowie - kogo i co upamiętnić w Żyrardowie Rogacz 57 2 946 24.02.2024 00:57
Ostatni post: belin
  Budowa rond w Żyrardowie zamiast świateł wymagających ciągłych opłat [oddzielony] Raksman 12 359 08.02.2024 08:45
Ostatni post: belin
  Archiwista - serial kryminalny kręcony w Żyrardowie - drugi sezon startuje 14 lutego belin 34 5 792 12.12.2023 23:09
Ostatni post: Szperacz
  Istnieje obrona cywilna w Żyrardowie - bombardowania 300km od granicy Polski belin 10 809 28.09.2023 11:23
Ostatni post: belin
  A50 Obwodnica Autostradowa Warszawy powstanie w żyrardowskim lesie - 6 pasów belin 25 3 150 12.08.2023 00:00
Ostatni post: Szperacz
  Zwiększyć dopuszczalną prędkość na drodze z Żyrardowa do Wiskitek tomek 4 265 12.04.2023 02:23
Ostatni post:
  Kierunki rozwoju Żyrardowa - Strategia Rozwoju Żyrardowa - jest jakiś plan? 56 2 709 31.03.2023 14:12
Ostatni post: Szperacz
  Zakład Odzysku Energii spalający plastik z żółtych toreb i ogrzewający kaloryfery PEC belin 0 210 19.01.2023 09:41
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

66 gości