[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Równy dojazd do autostrady - Skok cywilizacyjny UM może najpierw załatajmy ulice

#1

Równy dojazd do autostrady - Skok cywilizacyjny UM może najpierw załatajmy ulice

Zapowiada się skok cywilizacyjny w dziedzinie komunikacji w mieście

Żyrardów pozyskał ponad 16,8 mln zł dofinansowania z przeznaczeniem na podniesienie komfortu życia w mieście, w tym rozwój transportu publicznego ukierunkowany na ograniczenie emisji spalin.

Pełna informacja tutaj: https://archiwum.zyrardow.pl/4988,2018?tresc=49699

Szanowny Panie Prezydencie Miasta Żyrardowa.
Jako mieszkaniec Żyrardowa dojeżdżający codzienne samochodem do stolicy proszę o uwzględnienie w planie "skoku cywilizacyjnego" (a nie Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum. załatania ul. wylotowej z Żyrardowa do Skierniewic (droga w kierunku obwodnicy Żyrardowa).

Jeżdżę codziennie tą ulicą  i dziury które tam są doprowadzają mój samochód do padaczki, a mnie do (ner)wicy. Mówiąc delikatnie.

Jeżdżę tylko w jedną stronę (od tych rond do Żyrardowa) ponieważ jakiś nieznany z imienia i nazwiska państwowy planista urbanista tak zaprojektował rondo w Wiskitach, że obwodnica jest w jedną stronę zakorkowana samochodami ciężarowymi wjeżdżającymi na autostradę i jadąc do Warszawy wybieram trasę przez miasto , a z powrotem obwodnicą.  Może też by Pan coś z tym zrobił???

Więc jak dla mnie wystarczy wyremontować tylko jeden pas wylotówki na Skierniewice, za pieniądze na drugi pas może Pan zrobić imprezę masową dla swoich wyborców, aby na Pana głosowali.
Odpowiedz
#2

RE: "skok cywilizacyjny" UM może najpierw załatajmy ulice - równy dojazd do autostrady

Zapomniałem napisać wcześniej, trwa remont wylotówki z Żyrardowa w stronę Skierniewic. Jest czynny jeden pas, jest korek tam, bo trwają prace - równanie drogi i wylewanie nowego asfaltu (pewnie - bo ja na razie tam już nie jeżdżę). W przyszły poniedziałek zamierzam tamtędy przejechać i sprawdzić, czy wylali asfalt.Na razie "szlaban" - korek zaczyna się już w Żyrardowie...

Jeszcze z tydzień i będzie można komfortowo dostać się na autostradę. Zostało jeszcze to rondko do poszerzenia w Wiskitkach...

W Mszczonowie skończyli już budowę wszystkich rond i jest REWELACJA naprawdę dużo wygodnej jest jeździć, zarówno 50-ką na Grójec, jaki i wjeżdżać na Gierkówkę. Naprawdę jest poprawa pod względem komunikacji tam.

Ciekawe ile lat przyjdzie nam czekać na to w Żyrardowie - a raczej w Wiskitkach.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gierkówka - Trasa Katowicka S8 - wypadek na Gierkówce teqton 52 4 604 27.05.2026 21:22
Ostatni post: Szperacz
Star Sztywne wahadło Pendolino na CMK ma jeździć z prędkością 250 km/h Szperacz 1 211 23.04.2026 09:20
Ostatni post: belin
  Prywatne pociągi w Polsce-konkurencja dla Pekapy państwowe orły zadziobały na śmierć Andreas 27 2 561 09.04.2026 13:57
Ostatni post: belin
  Koleje Mazowieckie - czyli pociąg żółtek 44 4 086 01.04.2026 19:15
Ostatni post: Szperacz
Thumbs Up Hulajnogi elektryczne w Warszawie - zmiana przepisów teraz jak rower belin 18 2 013 28.03.2026 05:46
Ostatni post: Szperacz
  Autostrada A2 - komunikaty, utrudnienia i wypadki 285 17 491 16.02.2026 15:53
Ostatni post: Szperacz
  PKP PLK - właściciel torów - przebudowa linii kolejowej w rejonie Żyrardowa 47 2 701 16.02.2026 08:56
Ostatni post: Szperacz
  Silnik zgasł na przejeździe kolejowym - zderzenie z pociągiem - zbiorczy belin 2 479 26.01.2026 19:29
Ostatni post: belin
  Pociągi Interregio - dodatkowe pociągi do Warszawy i Łodzi 30 2 399 21.01.2026 22:20
Ostatni post: belin
  Zimowa jazda po drogach Rencista. 14 1 096 14.01.2026 23:54
Ostatni post: belin
Star Spowodował śmiertelny wypadek. Znany reżyser skazany przez sąd - Wiadomości - O Szperacz 1 191 01.01.2026 18:20
Ostatni post: belin
Star W Polsce startuje wdrożenie GSM-R - m.in. w Żyrardowie Szperacz 1 224 27.11.2025 11:22
Ostatni post:
Star Eksplozja na torach. Mieszkańcy wsi o incydencie. Szperacz 4 241 22.11.2025 09:54
Ostatni post: belin
Star Dostał wafelka za ponad 7,5 godziny opóźnienia. O tym nie wiedzą pasażerowie - Szperacz 0 157 11.11.2025 18:53
Ostatni post: Szperacz
Star Ze Skierniewic do Mszczonowa w 2029 pojedzie Kolej Mazowiecka? - eglos.pl Szperacz 0 150 27.10.2025 14:33
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości