[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • ...
  • 50
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowe Przymierze Samorządowe

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 01:14 )Marcin Rosiński napisał(a): Ile to ja się ciekawy rzeczy o sobie dowiaduje Big Grin Zaraz się okaże, że publicznie wychwalałem Wilka..
Odnośnie budżetu CK? Przecież wiesz, że tak było.
Osoba, która obok mnie siedziała na tej sesji też nie mogła uwierzyć w to co słyszy.
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 01:14 )Marcin Rosiński napisał(a): Ile to ja się ciekawy rzeczy o sobie dowiaduje Big Grin Zaraz się okaże, że publicznie wychwalałem Wilka..

Uchwała o muzeum nie jest durna, bo czy nam się to podoba, czy nie jest to nasze dziedzictwo. Jeżeli ktoś uważa, że powstanie tego muzeum to błąd powinien być przy zwiedzaniu przez byłych pracowników. Koszty też można było sobie łatwo policzyć, bo to 2 pracowników plus koszty bieżące.

Marcin czy Ciebie przed wyborami to zupełnie zdrowy rozsadek opuścił.
To władze Ursusa wyprzedają majątek z muzeum tego zakładu, a Wy tu nowe dziady tworzycie z 40 letnich maszyn w nie swoim lokalu. To że Żyrardowskie PO opuścił zdrowy rozsądek od 7 lat nie znaczy ze jest to zaraźliwa choroba. To nie jest dwóch pracowników, ale to są pieniądze na utrzymanie zarówno nieswoich hal jak i maszyn. To będzie podobnie jak z Rewalem. To że byłym pracownikom się łezka kreci w oku jest normalne, ale to tylko im i większości za pierwszym razem po 20 latach. Dla mnie to zwykły złom, a ciekawy jedynie z racji technologi na zasadzie jak się to robi.
Nie próbujcie z biednego miasta zrobić perełki muzealnej bo jest to taki sam chybiony pomysł jak miasto przemysłowe. Żyrardów może być atrakcją turystyczna przy okazji zwiedzania np. Nieborowa czy Warszawy
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Już 16 listopada jest niebywała okazja (raz na 4 lata!) by dać upust swoim emocjom - wszak wybory to emocje... A kto wygra też się niebawem dowiemy. Emocje opadną (chociaż niektórzy będą pewnie w traumie) i życie w mieście potoczy się dalej. Ale od nas zależy, w którym kierunku...
P.S. Znowu zostałem "rozszyfrowany" - nie wiem tylko co na to pan Jankowski...
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Co do traumy i rozdwojenia jaźni Szninks! opowiedz nam o tym. Jak nikt inny doświadczenie w tych tematach masz ogromne.
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Wiedziałem, że jak o traumę chodzi, to odezwie się zaraz Rafał... Ale Rafał, to jeszcze nie teraz - po 16 listopada...
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Szninks ! Demencja też cię dopadła już ? Zapomniałeś jak cie pocieszałem po wszystkich poprzednich twych traumach ? Pamiętaj ja zawsze byłem z tobą . Nigdy cię nie opuszczę nie ma takiej opcji. Teraz 16 tez będę z tobą ... włosy ci już nie wyjdą ....ale będę również wspierał cię duchowo - Szninks ! Mordo ty moja.
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 07:43 )Jancio napisał(a): Marcin czy Ciebie przed wyborami to zupełnie zdrowy rozsadek opuścił.
To władze Ursusa wyprzedają majątek z muzeum tego zakładu, a Wy tu nowe dziady tworzycie z 40 letnich maszyn w nie swoim lokalu. To że Żyrardowskie PO opuścił zdrowy rozsądek od 7 lat nie znaczy ze jest to zaraźliwa choroba. To nie jest dwóch pracowników, ale to są pieniądze na utrzymanie zarówno nieswoich hal jak i maszyn. To będzie podobnie jak z Rewalem.
Zgadzam się całkowicie. Poza tym - po tej wypowiedzi o muzeum - mam trochę żalu do Marcina, bo temat jest na tym forum wałkowany od dawna, więc czemu się wcześniej nie ujawnił ze swoją oceną tej "inwestycji"?Huh
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Spełniając apel i prośbę Andreasa odpowiadam w tym wątku na post Jancia z działu "kampania B. Rusinowskiej".

Jancio, już jestem na tzw. wylocie, ale jeszcze zdążę Ci odpowiedzieć.

Czasami trudno jest porozumieć się przez internet, Jancio, znowu mnie nie zrozumiałeś - od Marcina oczekuję odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie - co przez 4 lata zrobił dla NASZEGO osiedla lub informacji, że chociaż czymkolwiek, co ma związek bezpośrednio z osiedlem był zainteresowany. Skoro na jego obecnym plakacie jest informacja sugerująca, że leży mu na sercu bezpieczeństwo Naszego osiedla, to chyba powinien odpowiedzieć co leżało mu na sercu przez całą ubiegłą kadencję.

Odnoście Bergeraca i Gościa - skoro tak bardzo przejmowali się DPS i mieli dostateczną wiedzę na ten temat, to dlaczego jako obywatele nie interweniowali?
Co, jak trzeba napisać pismo ze swoim nazwiskiem i adresem, to już nie ma chętnych?
Mogli też zwrócić się do Pani Poseł, albo rzeczywiście do miejskich czy powiatowych radnych radnych ze swojego okręgu z prośbą o interwencję.

I tu powinno paść pytanie - Co zrobił Przewodniczący Rady Powiatu, jako jednostki macierzystej i nadzorującej DPS w tej sprawie?

Co zrobił Pan Wojciech Jasiński i "jego" radni (dawniej z PIS) ???

On miał największe kompetencje i możliwości!

Oczekuję odpowiedzi zwłaszcza od osób związanych z NPS. Tylko proszę nie odpowiadać, że jako pracownik jednostki Starostwa schował głowę w piasek.
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Pani Krawczykiewicz - nie prościej bezpośrednio zadać to pytanie panu Jasińskiemu? O ile wiem, to odpowiada on na forum Judyty. Ja też chętnie przeczytam odpowiedź, ale najpierw musi paść pytanie bezpośrednio skierowane do pana Jasińskiego. No chyba, że chodzi o bicie piany...
A tu mamy wypowiedź kandydata z NŻ do Sejmiku:
http://www.nowyzyrardow.eu/index.php/fel...owieckiego
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

NIe wiem czy to dobry pomysł z tym linkiem Szninkielu, bo znowu wraca na tapetę PKP, które jest zmora dla większości mieszkańców miasta. W skład PKP wchodzi zaś KM, a za KM odpowiada nie kto inny jak honorowy patron Twojego kandydata. wiec uwazaj następnym razem co linkujesz Big Grin Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Ale na co mam uważać? Żeby nie urazić Struzika? Może łatwiej będzie Jasińskiemu z nim porozmawiać na ten temat. Z tego co wiem, to takie spotkanie w tej sprawie ma się odbyć...
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 09:16 )SZNINKIEL napisał(a): Pani Krawczykiewicz - nie prościej bezpośrednio zadać to pytanie panu Jasińskiemu? O ile wiem, to odpowiada on na forum Judyty. Ja też chętnie przeczytam odpowiedź, ale najpierw musi paść pytanie bezpośrednio skierowane do pana Jasińskiego. No chyba, że chodzi o bicie piany...
A tu mamy wypowiedź kandydata z NŻ do Sejmiku:
http://www.nowyzyrardow.eu/index.php/fel...owieckiego

Owszem, Panie Jurku, kilkakrotnie zadawałam pytania Panu Jasińskiemu, ale odpowiedzi były tak wymijające i nic nie wnoszące, że uznałam jakąkolwiek dyskusję z W. Jasińskim za stratę czasu.

Natomiast ostatnio odwiedziłam forum Judyty ok. tygodnia temu i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona kłamstwami jakie pisał P. W. Jasiński na temat radnej Marzędy - jakoby nie zgłębiał się w jej działania.

Nie wiem z jakiego powodu ten kandydat na fotel Prezydenta Miasta ma aż taką demencję, ale myślę, jednak, że nie ma co szukać dla niego usprawiedliwienia w niedomaganiach, bo W. Jasiński najzwyczajniej kłamie.
Sama, osobiście dostarczyłam mu (przy okazji innej dokumentacji) za zgodą rodziców 2 skargi dot. naboru do przedszkoli, skargi rozpatrywane przez komisję rewizyjną, które znał także pan starosta, długo i precyzyjnie wyjaśniałam całą sytuację, a on teraz pisze, że się nie zgłębiał w działania radnej.

Żenujące jest Pana postępowanie Panie Wojciechu Jasiński, wtakich odpowiedziach pokazuje Pan dokładnie gdzie Pan ma miejsce dla spraw obywateli. Czy muszę użyć brzydkiego słowa, czy wszystko jest dla Pana jasne?

cdn. po godz. 22
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Nie wiem czy to coś da, ale nie mam na imię "Jurek"... Myślę, że nie powinna Pani iść tą drogą...
Jeśli mogę prosić o te "wymijające odpowiedzi" bo dyskusja schodzi na ślepe tory - on kłamie i mataczy i to jest moje zdanie i to musi wystarczyć. Chętnie podyskutuję o konkretach a nie o Pani uważaniu...
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Ojej Szninks ! A tak wszyscy liczyli, że w końcu się przyznasz a ty znów nas "zawidłeś" . Oj czemu ,czemuś taki wstydliwy ? Czyżbyś czegoś się bał Szninks !
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 09:06 )10102014 napisał(a): Jancio, już jestem na tzw. wylocie, ale jeszcze zdążę Ci odpowiedzieć.

Czasami trudno jest porozumieć się przez internet, Jancio, znowu mnie nie zrozumiałeś - od Marcina oczekuję odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie - co przez 4 lata zrobił dla NASZEGO osiedla lub informacji, że chociaż czymkolwiek, co ma związek bezpośrednio z osiedlem był zainteresowany. Skoro na jego obecnym plakacie jest informacja sugerująca, że leży mu na sercu bezpieczeństwo Naszego osiedla, to chyba powinien odpowiedzieć co leżało mu na sercu przez całą ubiegłą kadencję.

NIe odlatuj zimy jeszcze nie będzie Big Grin
Zrozumiałem Cie doskonale i dlatego mój post. Nie możesz od opozycyjnego radnego oczekiwać, by chwalił się co zrobił, bo konkurencja rządząca mu na nic nie pozwoliła. Najlepszy dowód masz w karcie dużej rodziny, uchwalę, której radni PO uwalili by teraz kandydatka na prezydenta mogła tym pomysłem szermować wyborców.
Za to jako radni opozycji mogli do bólu informować wyborców także nie swoich o poczynaniach rządzącej ekipy, a niestety robili to bardzo nieudolnie nie wiedzieć czemu. Tak jak kreatywna księgowość Rewala tak podejrzewam, że jest z innymi jednostkami np Targowiskiem , które w oficjalnych dokumentach przynosi straty. To wszystko, gdyby tylko chcieli można by im podać na tacy. I nie trzeba do tego robić żadnych kosztownych audytów. Wystarczy upublicznić dane w Bipie, a jak władza się ociąga to samemu publikować dokumenty na forum np.
Tylko jak się udaje strusia i chowa głowę w piasek to trzeba pamiętać, że wystawia się kuper do klepania.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Myślę, że Pani Krawczykiewicz jest o niebo mądrzejsza od Ciebie i zrozumie, że nie powinna mnie utożsamiać z Panem Jerzym Jankowskim (jak sugerowałeś).
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Przecie ja prosty chop ze wsi jestem alem zrozumial dosadnie com mówio we wewsi .. morddo ty moja wracaj ju do nas bos odleciał chopie daleko hej !
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 09:53 )Jancio napisał(a): Nie możesz od opozycyjnego radnego oczekiwać, by chwalił się co zrobił, bo konkurencja rządząca mu na nic nie pozwoliła. Najlepszy dowód masz w karcie dużej rodziny, uchwalę, której radni PO uwalili by teraz kandydatka na prezydenta mogła tym pomysłem szermować wyborców.
Zgadzam się z Janciem. Nie można rozliczać opozycji za to, że czegoś nie zrobiła, bo to jest myślenie rodem z filozofii Judyty, czyli całkowicie odrzucające oczywisty fakt, że to rządząca większość może cokolwiek uchwalić. Poza tym oprócz karty dużej rodziny był też przecież budżet obywatelski - również on jest teraz lansowany przez kandydatkę PO.
To pokazuje, że nawet dobre, sensowne pomysły opozycji były uwalane w myśl politycznej zemsty, jakiejś formy zwykłej złośliwości, która nie miała żadnych podstaw merytorycznych.
Istotnie osobną sprawą jest kwestia roli radnych opozycyjnych w informowaniu społeczeństwa o rzeczywistym stanie miasta, ale tu znów się zgadam z tym co napisał Jancio - można było to robić lepiej i sprawnie. Jeśli gdzieś szukałbym błędu opozycji to właśnie w tym punkcie.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

(04.11.2014 09:32 )SZNINKIEL napisał(a): Ale na co mam uważać? Żeby nie urazić Struzika? Może łatwiej będzie Jasińskiemu z nim porozmawiać na ten temat. Z tego co wiem, to takie spotkanie w tej sprawie ma się odbyć...

Rozumiem po wygranej prezydenturze, bo wcześniej jako super radny powiatowy nie mógł rozmawiać o kolei, a jedynie o honorowym patronacie
WinkBig Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Nowe Przymierze Samorządowe

Mógł rozmawiać tylko obawiam się, że taka rozmowa nic by nie dała - spychotechnika. Myślę, że jesteś już dużym chłopcem i wiesz doskonale jak to odbywa się w praktyce. Wystarczy dobrze przypatrzeć się jak to robią nasi sąsiedzi w Grodzisku i Jaktorowie... Jak oni mają doskonałe kontakty właśnie z marszałkiem. Głupotą żyrardowskiej PO było nie wykorzystanie marszałka. I jakie efekty tego są to też nie muszę Tobie tłumaczyć...
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • ...
  • 50
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.
Jeżeli chcesz napisać coś bez logowania, to możesz zrobić to w dziale Wiadomości z Żyrardowa .



[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 1 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok 2 984 41 283 02.12.2014 21:46
Ostatni post: eltom
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 3 318 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

20 gości