Ścieżka rowerowa z Grodziska do Żyrardowa
http://zyrardow.info/news,1019-powstanie-sciezka-rowerowa-z-grodziska-do-zyrardowa
Miejmy nadzieję że tym razem środków w kosmos nie wywalą i stworzą prawdziwą, rowerową ścieżkę nie z prze... kostki tylko taką z prawdziwego zdarzenia, porządną, chociażby z masy bitumicznej.
Liczba postów: 1 816
Liczba wątków: 17
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
54
Lokacja: Z przed komputerowa
Płeć: M
09.02.2017 21:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2017 21:09 przez Szopen.)
RE: Rowerowa Ścieżka
"szlak pieszo-rowerowy." Rozumiałbym jednak jako kostkę i zapewne tak będzie. Ciekawostka to ul Partyzantów w Międzyborowie, w 2015 położono nowe chodniki, będą przerabiać?
W sumie przed przebudową tej ulicy planowano pociągnąć tam ścieżkę rowerową, ale zwyciężyło cięcie kosztów.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.
Czarny Kapelusz
RE: Rowerowa Ścieżka
czyli z rolek ch* wielki.mimo iz wszedzie do okola robi sie pas z masy asfaltowej
Liczba postów: 1 816
Liczba wątków: 17
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
54
Lokacja: Z przed komputerowa
Płeć: M
RE: Rowerowa Ścieżka
Tramwaj i most na mojej ulicy? Czemu nie
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.
Czarny Kapelusz
Liczba postów: 1 816
Liczba wątków: 17
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
54
Lokacja: Z przed komputerowa
Płeć: M
RE: Rowerowa Ścieżka
Ciszę się i podjazd, chociaż chodnik przy ogrodzeniu trochę mniej cieszy

A najlepsze jest to, że rowerzyści sobie go trochę zawłaszczyli i pyskują jak zwraca się im uwagę.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.
Czarny Kapelusz
RE: Rowerowa Ścieżka
Jak nie ma tam ścieżki rowerowej, to po chodniku nie wolno jeździć rowerem.
Chyba, że na ulicy panuje duży ruch i stwarzało by to niebezpieczeństwo rowerzystom.