17.12.2018 17:24
Zbórka na pomoc dla małego żyrardowianina - sprawa bardzo pilna
Chłopiec z Żyrardowa (nazywa się Wojtuś Biliński - 7 lat) powinien przejść oprację u dra Paleya. Chłopiec ma tylko miesiąc na zebranie 240 tysięcy złotych (chodzi o to, że dr Paley przyjeżdża do Polski).Więcej informacji i zdjęcia chłopca tutaj:
https://www.se.pl/wiadomosci/lokalne/warszawa/wojtus-z-zyrardowa-potrzebuje-240-tys-zeby-mogl-chodzic-chlopiec-ma-tylko-miesiac-czasu-na-ich-zebranie-aa-dnr9-N46B-rM3n.html
Tutaj oficjalna strona zbiórki, do tej chwili zebrano 16 tysięcy złotych i wsparło akcję 735 osób.
https://www.siepomaga.pl/wojtek-bilinski
Udostępnij przynajmniej stronę zbiórki na Facebooku!!



![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)