[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warszawski Festiwal Piwa

#1

Warszawski Festiwal Piwa

Kolejna edycja już w dniach 7-9 kwietnia, Miejski Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3. Wejście od strony trybuny VIP. Wstęp 10zł.

http://warszawskifestiwalpiwa.pl/pl/

[IMG]Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.[/IMG] Link do rejestracji

_________________

Wystawcy - czyli browary i to co przywiozą

http://warszawskifestiwalpiwa.pl/wystawcy
Odpowiedz
#2

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Trochę daleki będzie powrót Wink
Odpowiedz
#3

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Przerabiałem już 3 razy. Jeśli z buta to 30min do centrum, później 30 pociągiem i 30 przez miasto. 1,5 h - czyli tyle co sie wraca z ławeczek leśniczego. Można też autobusem -> pociągiem -> busem i mamy godzinkę (nie licząc czasu oczekiwania na kolejne środki transportu). Jest też opcja VIP - idziesz z buta na stację Metro Politechnika i wracasz metrem na bogato Big Grin
Odpowiedz
#4

RE: Warszawski Festiwal Piwa

zróbmy zrzutę na wycieczkę do stolicy dla eltoma, niech chłop napije się dobrego piwka. daje "dychę"
Odpowiedz
#5

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Spoko, dam radę. Niedaleko mieszka moja córka, to będzie gdzie przekimać Wink
Odpowiedz
#6

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Ale tam nie leją Warki i bywa, że 20zł za szklaneczkę Tongue
Odpowiedz
#7

RE: Warszawski Festiwal Piwa

A, to sobie odpuszczam. Nie stać mnie na takie fanaberie Smile
Odpowiedz
#8

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Ale to już skrajne przypadki piw leżakowanych w beczkach dębowych, normalne to trochę mniej mniej Wink
Odpowiedz
#9

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Trochę mniej, też nie zachęca. Na takich imprezach powinno by taniej, niż w sklepach. To jest promocja piw, a nie zarabianie na nich.
Odpowiedz
#10

RE: Warszawski Festiwal Piwa

Ceny są zbliżone. trzeba też brać pod uwagę, że pracują przy tym ludzie nieraz po 15h na dobę i nie tylko przez 3 dni ale też przygotowują wszystko do transportu, przewożą, rozkładają na miejscu, szykują stanowisko, potem trzeba to uprzątnąć i wrócić. Za darmo to nawet Ukrainek do tego chętnych nie znajdziesz. Samo wynajęcie powierzchni na stadionie pewnie też sporo kosztuje i nikt za free tego nie udostępnia (to nie tor kolarski z kilkoma przyłączami do ładowania pojazdów tylko 3 piętra strefy VIP z windami, ruchomymi schodami, toaletami, pełnym oświetleniem przez 100% czasu trwania imprezy, salami konferencyjnymi, na których odbywają się wykłady i prezentacje...). Generalnie browary bardzo rzadko na takich imprezach zarabiają, częściej do tego dokładają (mimo tych wysokich jak na Twoją ocenę cen). Wink
I nie do końca jest prawdziwa koncepcja promocji - no chyba, że samych browarów, bo piwa w większości przypadków wychodzą w małej ilości i jeśli są w ogóle jeszcze kiedyś ponownie warzone to nie częściej niż raz na pół roku. Stałą ofertę mają tylko najwięksi a mniejsi potrafią w 12 miesięcy wyprodukować 30 warek piwa, każda w innym stylu. W mojej ocenie to bardziej ukłon w stronę fanów, którzy w te dni mają nieraz jedyną okazję spróbować piwa z browaru ulokowanego na drugim końcu mapy, który na co dzień zaopatruje jedynie okoliczne sklepiki specjalistyczne i lokale gastronomiczne i ja tak do tego podchodzę. Nie kupuję na festiwalu piw, które stoją na półkach w sklepie, bo tych mogę spróbować w każdej chwili. Skupiam się na piwach niedostępnych w Polsce lub bardzo trudno dostępnych, ewentualnie wyjątkowych, uwarzonych specjalnie na festiwal, których już prawdopodobnie nigdzie i nigdy nie będzie można spróbować.
Odpowiedz
#11

RE: Warszawski Festiwal Piwa

A te 10 zł za wejście, to pies? Smile
Odpowiedz
#12

RE: Warszawski Festiwal Piwa

To promocja - bo normalnie jeśli chcesz zwiedzić sobie stadion Legii to bilet kosztuje 18zł na najbardziej uboga trasę "czerwoną" gdzie możesz odwiedzić "Żyletę" i zrobić sobie zdjęcie przy ławkach rezerwowych. Wejście na trasę "białą" czyli strefa VIP normalnie kosztuje 15zł. Dodatkowo jest to też pewnego rodzaju sito. Jest bilet to nie kręci się bez celu menelstwo i dresiarze.

(jeśli nie wierzysz > http://legia.com/zwiedzanie-stadionu-46 )
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star 31 maja przez Żyrardów przejedzie parowóz Parowozem przez historię Szperacz 1 485 30.05.2026 17:33
Ostatni post: belin
Star SOBOTA Dzień dziecka w Żyrardowie - obchody 30 05 Szperacz 0 351 30.05.2026 09:15
Ostatni post: Szperacz
Star Przejedź się 24-25 lipca Ferrari, Lamborghini, McLaren, GTR, Challenger, BMW - Szperacz 0 326 27.05.2026 06:48
Ostatni post: Szperacz
  Noc Muzeów - raz w roku muzea organizują imprezy wieczorem i w nocy dr_niziołek 31 3 291 14.05.2026 00:44
Ostatni post: Szperacz
Star Zapisy na Rally The Girard otwarte! Turystyczny rajd samochodowy 13 czerwca Szperacz 2 495 13.05.2026 23:35
Ostatni post: Szperacz
Star Konkurs młodych pianistów De Girard International Young Pianists Competition Szperacz 10 1 808 13.05.2026 19:52
Ostatni post: Szperacz
  Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie - Młodek - informacje i osiągnięcia belin 79 8 753 13.05.2026 05:25
Ostatni post: Szperacz
Star Koncert Marka Tokarzewskiego 14 czerwca 2026 Szperacz 0 413 28.04.2026 23:38
Ostatni post: Szperacz
  Dzień Flagi - 2 maja - flagi od Miasta za darmo 2 813 28.04.2026 16:00
Ostatni post: Szperacz
Star Muzyczna Majówka w Żyrardowie! Koncerty Szperacz 0 413 26.04.2026 01:06
Ostatni post: Szperacz
Star Paulina Przybysz – „Insides” - Splot Jazz Żyrardów | Bilety Online, Opis, Re Szperacz 0 483 14.04.2026 19:45
Ostatni post: Szperacz
Star Aleksandra Radomska Zajedzie nas ten samorozwój Mszczonów 11 czerwca Szperacz 0 457 12.04.2026 18:21
Ostatni post: Szperacz
  Centrum Kultury w Żyrardowie - dawny MDK - 2,75 miliona rocznie z naszych podatków 2 096 85 797 10.04.2026 19:18
Ostatni post: Szperacz
  10 kwietnia - rocznica Katastrofy Smoleńskiej 527 30 591 10.04.2026 19:18
Ostatni post: Szperacz
  Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie w parku. Willa reprezentacyjna fabrykanta 60 6 186 09.04.2026 16:41
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości