[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obniżenie emerytur SB - powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

#1

Obniżenie emerytur SB - powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

http://niezalezna.pl/75883-czas-skonczyc-z-ogromnymi-emeryturami-bylych-funkcjonariuszy-sb

Kiedy uczciwi ludzie otrzymują nie za bogate emerytury to te kur... nieźle sobie za swoje kure...  przytulają :
"przeciętne świadczenie byłego funkcjonariusza SB to 4-6 tys. zł miesięcznie, a generała – 8,5 tys. zł."

Ideałem byłoby gdyby ich emerytura już wkrótce wynosiła równowartośc minimalnej.
Wiem że im się nie należy (za to co robili) ale ze względów humanitarnych jestem jednak za zapewnieniem im chociażby minimalnych środków dla podtrzymania ich parszywego życia.
Odpowiedz
#2

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Wynagrodzenia pajacy z komisji macierwicza to około 25tys złotych na głowę.... o to cie pisowcu d..pa nie boli???
Odpowiedz
#3

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Biorąc pod uwagę ile jest niewyjaśnionych "samobójstw"? Za mało dostają za takie ryzyko.
Odpowiedz
#4

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

(10.02.2016 09:06 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Maksymalne wynagrodzenie w kom. Macierewicza ma nie przekroczyć 10 tys. Z tego co mówili w tvp i tvn, to wielu ekspertów zrzeklo się wynagrodzenia.
Odpowiedz
#5

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

(10.02.2016 15:34 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

" Podkomisja nie będzie badać wraku czy czarnych skrzynek, bo się na tym nie zna. Ale to nie przeszkadza jej członków sowicie wynagradzać. Wiem z wiarygodnego źródła, że członkowie podkomisji mają dostawać co miesiąc 20-25 tys. zł - mówi mąż Jolanty Szymanek-Deresz."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pawel-deresz-czlonkowie-podkomisji-macierewicza-maja-miec-sowite-wynagrodzenie/k84241
Odpowiedz
#6

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

a taki ch...komuchy poszli do pisu i mają eldorado
Odpowiedz
#7

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Ja wam powiem, że już mam już tego dość i tych darmozjadów z wiejskiej również, co sobie big brother urządzają zamiast być normalnym i normalnie rządzić. Od dzisiaj nie oglądam żadnej stacji informacyjnej, oprócz wiadomości wieczornych, bo dość mam oglądania tego cyrku, kiedy te moherowe dziady ubeki, esbeki i komuniści przestaną siedzieć przy żłopie do 70 lat? Chyba nigdy za dobrze im tam tym bardziej, że głupi naród na nich głosuje zamiast puścić nowych posłów to te gebelsy i komuniści zasiadają w ławach sędziowskich! Dopóki oni będą w nich zasiadać nic się nie zmieni.
Odpowiedz
#8

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Ulegasz propagandzie serwowanej przez największe stacje komercyjne, które zawsze popierały tzw. Lewice, czyli SDPR późniejsze SLD oraz Platformę Obywatelską dawniej Unię Wolności. To oni oraz PSL, mają w większości koncesję na radio, telewizję oraz wydają największe gazety w tym kraju! Więc czego oczekujesz, że co ci pokażą?

Mówi się, że teraz prawo tworzone jest pod polityków z PiS, a za PO i PSL jak było? W tym kraju nigdy nie tworzyło się prawa dla ludzi. Prawo w Rzeczpospolitej Polskiej to bat na biednych i głupich czyli na nas.
Odpowiedz
#9

Protest w obronie "biednych" sędziów :)

Protest w obronie żyrardowskich Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum., którzy nie potrafią przeżyć (poza prowincją) za 10 tys zł. Kto idzie? Smile
Odpowiedz
#10

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

50 obrońców Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum. mamy w Żyrardowie. Jakoś te twarze na fotkach znajome. Część z plakatów, a część chyba z samego budynku przy Partyzantów 3.
Za komun, pierwszego dnia maja, podobno każdy dyrektor szkoły wysyłał dzieci na pochód. Jak widać niektórzy zapożyczyli pomysł.
Odpowiedz
#11

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

A kto ci bronił chodzić do szkoły i się uczyć, był byś 'księciem" zarabiał po 10 tysiaków. A tak wylewasz swoje żale i widać, że żal ci dupę o to ściska.
Odpowiedz
#12

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Czytając to pod podanym linkiem to jest szczyt bezczelności. cytuje: "Byli już tacy, którzy twierdzili, że: za 2 tys. zł miesięcznie nie da się wyżyć, że za 6 tys. pracuje tylko „złodziej albo idiota”. Teraz słyszymy, że za 10 tys. „dobrze żyć można tylko na prowincji” Ciekawe ja mam 600 zł i jakoś żyje ledwo ale żyje a te bezczelne dziady mają czelność powiedzieć, że za 6 tyś pracuje złodziej albo idiota? A za 10 tyś można żyć tylko na prowincji? Żałosne dziady!!!
Odpowiedz
#13

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

Gościu zobacz na fotkach kto był i ich popierał wczoraj pod SR w Żyrardowie (facebook).
Elektryku mi żal dupę ściska, to fakt. Znam jednak adw. i r.pr., którym zwieracz na myśl o wynagrodzeniach sędziów i ich pracy się ściska też.
Odpowiedz
#14

RE: Powoli się komuchom kończy "eldorado" :)

ps. okazuje się, że w Niemczech działają podobne mechanizmy do tych jakie chce wprowadzić PiS
http://niewygodne.info.pl/artykul8/03898-Co-wolno-Niemcom-niekoniecznie-wolno-Polakom.htm
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koalicja Obywatelska Żyrardów - struktury lokalne partii Andzela 43 1 350 Wczoraj 21:46
Ostatni post: belin
  PiS watch - światopogląd PISu - Prawo i Sprawiedliwość? zbyszek 479 29 991 09.04.2026 17:20
Ostatni post: belin
  Jezus odrzuca wojnę - Wesołych świąt! belin 0 254 04.04.2026 19:56
Ostatni post: belin
Wink Rada Miasta Żyrardowa 2024-2029 - dziewiąta kadencja - obrady i decyzje Rady Szperacz 21 1 647 12.03.2026 19:14
Ostatni post: Szperacz
  Absowenci Collegium Humanum w żyrardowskich spółkach i miejskich urzędach belin 0 250 09.03.2026 11:06
Ostatni post: belin
  Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa wybrany na drugą ostatnią kadencję 1 176 10 905 12.01.2026 06:36
Ostatni post: Szperacz
  Maciej Małecki - poseł na Sejm z PiS PeteR 11 1 409 03.01.2026 22:06
Ostatni post: Szperacz
  Okrągły stół choć służył do blatowania jest osiągnięciem Polaków groziła wojna domowa belin 10 767 30.12.2025 15:04
Ostatni post: belin
  Rocznica stanu wojennego czy rozliczenie generała Jaruzelskiego kiedyś nastąpi? 127 8 611 14.12.2025 16:56
Ostatni post:
  Reżimowe telewizje spadają z anteny sat precz z telewizją rządową! belin 216 11 221 11.12.2025 20:56
Ostatni post:
  Przyjaźń z mocarstwowym USA kończy się stopniowym poddawaniem Polski belin 2 393 11.12.2025 13:02
Ostatni post: belin
  Solidarność -wspomnienia - strajk "głodowy" w Żyrardowie 12 X- 4 XI 1981 164 12 775 05.12.2025 17:46
Ostatni post: belin
Star Posłowie w Żyrardowie Otwartość na sprawy i problemy ludzi Szperacz 7 569 19.11.2025 12:00
Ostatni post: belin
  Dlaczego Orły wieją do Węgrów co kiedyś wprowadzili sobie komunę bez ruskich bagnetów belin 1 274 18.11.2025 23:53
Ostatni post:
  Narodowcy powinni postawić pomnik Niemcowi Herderowi urodzonemu w Morągu! belin 3 388 18.11.2025 21:26
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości