[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adblock i otoczka

#1

Adblock i otoczka

Mam adblocka i jestem zadowolony. Nie lubię reklam. Spotykam się jednak ze stronami www, gdzie wykrywają adblocka i nie chcą pokazać treści strony, dopóki nie wyłączę adbloka. Takie strony omijam i tam nie wchodzę. Robicie tak samo, czy wyłączacie adblocka?
Zakaz wejścia na stronę, bo tam są reklamy i strona zmusza cię do ich oglądania jest prawidłowym posunięciem właściciela strony? Według mnie odstrasza to normalnych ludzi do odwiedzania takich stron.
Konto automatyczne - robot skanujący Internet i zamieszczający informacje.
Odpowiedz
#2

RE: Adblock i otoczka

Ja od razu zamykam taką stronę.
Odpowiedz
#3

RE: Adblock i otoczka

Ja też, takie strony tracą oglądaczy Wink
Odpowiedz
#4

RE: Adblock i otoczka

Ogólnie przez to onetu nie przeglądam, na wp.pl część artykułów czy filmików też jest zablokowana, bo używam adbloka. I trują, że: "nie ma wolności mediów bez oglądalności reklam", na szczęście jako taką wolność i prawo wyboru mają internauci i mogą olać takie coś i po prostu nie oglądać.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.


Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#5

RE: Adblock i otoczka

Jak dla mnie wystarczy że trują nas reklamami w TV. W internecie ich oglądać nie muszę.
Odpowiedz
#6

RE: Adblock i otoczka

Onet zaczął tak lecieć z blokowaniem treści, szkoda bo lubiłem przeglądać i czytać na tej stronie. Przesiadłem się na www.wp.pl i na www.interia.pl jak macie jakieś inne strony o potrzebnej treści dajcie znać.
Odpowiedz
#7

RE: Adblock i otoczka

Ja rozumiem, że strona chce zarobić na reklamach, ale uzależnianie dostępu do strony od przeczytania reklam, to już jest przegięcie. Mam nadzieję, że wszyscy zaczną omijać takie strony, to ich właściciele pójdą w końcu po rozum.
Odpowiedz
#8

RE: Adblock i otoczka

Bez przesady, ja czytam większość po angielsku i tam to praktycznie wszystkie sensowne treści są za paywallem. Czyli bramka STOP KASA. Powoli tak zaczyna się robić tak i u nas, mam nadzieję że twórcy normalnych treści u nas (portale) nie zrobią takiego numeru jak w USA, gdzie wszystkie duże portale w jednym roku wprowadziły opłaty.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niebieska platforma - nie dla dzieci belin 0 257 19.03.2026 09:43
Ostatni post: belin
Star Konferencja (Nie) Bezpiecznie w sieci - PCPR - bardzo potrzebne Szperacz 1 204 19.03.2026 09:37
Ostatni post: belin
  Życie Żyrardowa - pismo wydawane od 1951 red. nacz. Tadeusz Sułek 131 9 108 18.03.2026 17:23
Ostatni post: Szperacz
  Wyłączenia prądu Żyrardów - nowe planowe wyłączenia zico 137 10 578 12.02.2026 20:56
Ostatni post: belin
  Pegasus - narzędzie do inwigilowania Polaków przez PIS Cel: wygranie wyborów 49 3 760 12.01.2026 23:51
Ostatni post: belin
  Komunikator Paltalk rozmowy online 3 232 03.01.2026 20:07
Ostatni post: belin
  Naziemna telewizja cyfrowa NTC - DVB-T - odbór w Żyrardowie zmiana na DVB-T2 HEVC 87 8 490 31.12.2025 11:48
Ostatni post: belin
Star Starlink - internet w miejscu z samym prądem - instalacja Starlinka Szperacz 5 415 29.12.2025 22:37
Ostatni post: belin
  Oszustwo w internecie, fałszywy bank, stalking, filmiki i zwierzenia bez zgody zbyszek 36 2 731 08.11.2025 21:31
Ostatni post:
  Światłowód w Żyrardowie firmy Światłowód Inwestycje, nie Orange jak dostać oferty belin 12 673 31.10.2025 12:30
Ostatni post:
  Telewizja Żyrardowska - cotygodniowy program przygotowywany za pieniądze miejskie 191 15 760 11.10.2025 10:37
Ostatni post: belin
  Jaki internet po Timplus - wybór operatora[oddzielony] 0bcy 7 458 02.10.2025 19:39
Ostatni post: belin
  Internet światłowodowy T-Mobile z publicznym adresem IP-można pozbyć się ich routera belin 2 365 02.10.2025 13:51
Ostatni post: belin
Star Albo włam na stronę albo celowe wprowadzanie w błąd Szperacz 0 256 30.09.2025 07:23
Ostatni post: Szperacz
  Timplus - światłowód do domu FTTH - KONIEC Unkas 86 10 291 24.09.2025 23:08
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości