Żyrardów dla Wszystkich
W skrzynce na listy wydruk tego co mi grozi za słuchanie głośnej muzyki - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Oferta miasta dla żyrardowian i turystów (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Oferta-miasta-dla-zyrardowian-i-turystow)
+--- Dział: Życie w Żyrardowie - sprawy mieszkańców (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Zycie-w-Zyrardowie-sprawy-mieszkancow)
+--- Wątek: W skrzynce na listy wydruk tego co mi grozi za słuchanie głośnej muzyki (/Temat-W-skrzynce-na-listy-wydruk-tego-co-mi-grozi-za-sluchanie)



W skrzynce na listy wydruk tego co mi grozi za słuchanie głośnej muzyki - Rogacz - 06.12.2009

A ja chce dać rózgę moim sąsiadom. Pytałem się miesiąc temu wszystkich w okolicy mojego mieszkania czy im muzyka nie przeszkadza. Każdy powiedział że nie przeszkadza itp. A teraz znajduję w skrzynce wydruk z komputera z przepisami co mi grozi za słuchanie głośnej muzyki :? Ehhhh i jak tu się dogadać z ludźmi?


- skarlet - 06.12.2009

No rogacz muzyczkę trzeba puszczać dla siebie ,a nie dla sąsiadów.Takie jest życie w bloku .Przykro mi ,ale ludzie pracują i chcą czasem odpocząć ,a może kogoś głowa boli ,albo ma grypę i co musi słuchać bo ty słuchasz???Smile Smile


- Rogacz - 07.12.2009

Skarlet dziś widziałaś jaką kartkę dostałem Wink


- skarlet - 07.12.2009

Widziałam i w dalszym ciągu uważam ,że masz miłych sąsiadów i trzeba docenić sposób w jaki zaprotestowali przeciw głośnej muzyce dobiegającej ze wszystkich stron,bo tak jak sam stwierdziłeś nie tylko ty głośno słuchasz radia.Oni nie są w stanie stwierdzić kto zawinił ,więc anonimowo proszą Cię o zrozumienie ,a mogli problem zgłosić wyżej i biegał byś wyjaśniać po różnych urzędach.Zamiast się denerwować proponuję z uśmiechem mówić sąsiadom -dzień dobry i miło zagadać ,a muzyczkę przyciszyć i po problemie.


- Rogacz - 07.12.2009

Mówie dzień dobry Smile Po prostu nie mogę zrozumieć co za problem przyjść, powiedzieć że im to nie pasuje i np. się umówić że mogę słuchać w godzinach 8-15 a potem nie.


- eltom - 07.12.2009

Załóż słuchawki i po problemie.


- Rogacz - 07.12.2009

Od 21 (w święta od 19) zakładam Smile


- dr_niziołek - 08.12.2009

Rogacz...widziałem też tą kartkę i uważam, że to bardzo inteligentny i ludzki gest od strony sąsiadówSmile

Widzisz tomaszu...wypowiedziałem się ja...użytkownik...nie admin i nie modWink


- Rogacz - 08.12.2009

dr_niziołek napisał(a):Rogacz...widziałem też tą kartkę i uważam, że to bardzo inteligentny i ludzki gest od strony sąsiadówSmile

Widzisz tomaszu...wypowiedziałem się ja...użytkownik...nie admin i nie modWink

Ale wychodzi że do dostali wszyscy sąsiedzi co mają dzieci Wink Nawet te 3 miesięczne Wink


- degustator - 08.12.2009

Rogacz te 3 miesięczne najbardziej hałasują Big Grin bez względu na porę dnia Big Grin


- Rogacz - 08.12.2009

Dziś odkryłem że również starsze panie dostały (od 80 w górę ) Wink Więc olewam papierek Wink


- dr_niziołek - 08.12.2009

Ja to już go dawno olałem jak go tylko przeczytałemWink Podrzyj rzuć na ziemię...olej...poczekacj aż przeschnie i podpal i niech idzie w świat z wiatrem namiętności...