06.08.2016 17:16
Ostatnio Dodane Obrazki
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
- Widzisz? Zgłaszaj - tutaj możesz opisać ciekawe zdarzenia i wszelkie spostrzeżenia związane z Żyrardowem
- Witamy na Forum Żyrardowa, zapraszamy do zalogowania się i pełnego uczestnictwa w forum. Zarejestrowani użytkownicy nie widzą reklam
- Invest in Żyrardów - dossier in EN PL DE FR RU. Economic and tourist information about our town! DOWNLOAD FREE OF CHARGE
Ocena wątku:
Uwaga na oszustwa na wadze - sprawdź ile pokazuje pusta waga..
07.08.2016 02:04
RE: kaufland nabija klientów w butelke
Pod Bierą na Mickiewicza siedzi taki kudłaty szczaw z czereśniami. Ten to ma zyski, jak ostatnio zerknąłem to na starcie waga miała 136g
07.08.2016 08:33
RE: kaufland nabija klientów w butelke
Fakt jest faktem, że przy tej ilości ludzi tam kupujących i ilości kupowanego ważonego towaru, oszustwo - bo tak należy to nazwać, ma duże rozmiary.Gdyby zebrać niedoszacowania wag, z jednego dnia, ze wszystkich kas/wag z całej polski. Wyszłaby z tego wartość dająca możliwość zakwalifikowania tego działania nie jako wykroczenia, a jako przestępstwa.
07.08.2016 09:21
RE: kaufland nabija klientów w butelke
Dołóż do tego "mogę być panu winna grosik?" to już wyjdzie afera na skalę Kosmosu
RE: kaufland nabija klientów w butelke
(07.08.2016 08:33 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Ja ostatnio usłyszałem przy kasie, że będę winny dwa grosze. Przyszedłem po bułki, jedna chwila (lub chwilówka) i wylazłem z kredytem. Teraz nie wiem czy mnie windykator nie nawiedzi.
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Podobne wątki
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

