[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Toaleta na Rynku Miejskim - po remoncie WC jest płatne

#1

Toaleta na Rynku Miejskim - po remoncie WC jest płatne

Narzekacie na rynek że hej! A kibelek w trakcie remontu? ? Tego nikt nie widzi?!
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#2

RE: Targowisko miejskie

Kurczę, byłem w niedzielę na targowisku, ale jakoś nie zwróciłem uwagi. Taki remont to i pewnie będzie jakiś tekst pochwalny w Murowanych Klimatach. Trzeba cierpliwie poczekać i zobaczyć fotorelację oraz poczytać o sukcesie – kolejnym!Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#3

RE: Targowisko miejskie

Jeśli to prawda, to ciekawe czy będzie uroczyste otwarcie kibla Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#4

RE: Targowisko miejskie

Tak, tak! Powinni rozbić taką imprezę i koniecznie z tym tradycyjnym, żyrardowskim wieloosobowym rowerem i uśmiechniętą Panią Dyrektor! Można byłoby też zaprosić kogoś z Fundacji Wajdy – nie zaszkodzi.Wink
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#5

RE: Targowisko miejskie

Od sierpnia, inna firma ochroniarska będzie strzegła budy i ochraniała kupujących.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#6

RE: Targowisko miejskie

Kibelek, ustęp, toaleta jak kto woli już działa!!!! Jeden złoty i masz komfortowe warunki do załatwienia małej i dużej potrzeby!!!
Ale dlaczego płatna???
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#7

RE: Targowisko miejskie

Ano dlatego że z czegos trzeba pokryč koszty utrzymania
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Odpowiedz
#8

RE: Targowisko miejskie

A przedtem? Było za darmochę. Zgoda że w jakich warunkach, teraz luksus i za ten luksus i remont mamy płacić? Toż to XXI wiek i taki kibel to powinien być normą! A tak niedawno władze chwalili się darmowym ustępem na rynku.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#9

RE: Targowisko miejskie

WC -powinien być darmowy,w Żelechowie,odległym o 4 km od moich rodzinnych Wilczysk nie zmieniło się od lat,ale komfortu tak nie ma-jest darmowy.
Odpowiedz
#10

RE: Targowisko miejskie

Co do Żelechowa to byłem tam w zeszłym tygodniu ale nie miałem przyjemności korzystać z niepłatnej toalety.A nasza miejska toaleta będzie chlubą mista.
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Odpowiedz
#11

RE: Targowisko miejskie

Płatny. Miasto ma dziurę budżetową. Rozumiem. Ale znowu, głównie handlujący będą sikać za samochodami ustawionymi przy płotach w ramach swoich oszczędności. Idą chłody a zatem wzrasta spożycie ciepłych napojów i co za tym idzie większe i częstsze jest parcie na pęcherz.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#12

RE: Targowisko miejskie

(08.09.2012 18:29 )degustator napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Degustatorze-Żelechów koło Wilczysk,o ten mi chodziło,warto szczegółowo rozmawiać.
Odpowiedz
#13

RE: Targowisko miejskie

w Grodzisku na targowisku toaleta jest bezpłatna
Moim zdaniem handlujący powinni mieć toalete bezpłatnie płacą opłaty targowiskowe.
Odpowiedz
#14

RE: Targowisko miejskie

Oczwiście że tak,idąc do kina toaletę mam w cenie biletu.To samo powinno dotyczyć klientów w końcu kupując na rynku zostawiają tam ciężkie pieniądze z których ktoś czerpie podatki.
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Odpowiedz
#15

RE: Targowisko miejskie

Cóż...żyjemy w czasach, gdzie gówno jest droższe od wody...
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#16

RE: Targowisko miejskie

Ale płacimy za jedno i drugie.
Odpowiedz
#17

RE: Targowisko miejskie

Na centralnym też się za kibel płaci mimo tego, że się słono za bilety płaci. Nawet w tamtejszym Mc kibla nie zrobili bo by ludzie z restauracji sralnie zrobili darmową... Taki kraj Big Grin W jednej z toalet na Centralnym widziałem nawet kiedyś cennik, lekko (pisuar) - 1,50, grubo 2,50 Teraz od kiedy mamy piękne Złote Tarasy darmowa sikalnia i sralnia tam się znajduje Smile
Odpowiedz
#18

RE: Targowisko miejskie

Lekko grubo z konwaliami :d
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Odpowiedz
#19

RE: Targowisko miejskie

Pewnie w cenie biletu PKP jest darmowa ubikacja w pociągu,nie na dworcu.Ale to tylko mój taki domysł.
Odpowiedz
#20

RE: Targowisko miejskie

Wczoraj w radiu słuchałem,że jest ogólny problem w Polsce z toaletami i z koszami na śmieci.Każde miasto ustawia kosze w bardziej reprezentacyjnych miejscach w mieście czyli na tzw widoku.A reszta miasta jest pusta,coś w tym jest biorąc pod uwagę zagęszczenie na m2 koszy na deptaku a pozostałej części miasta.To samo dotyczy toalet.Z tym że tym tematem ktoś już się zajął.
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Osada Park Handlowy -ul.Mickiewicza Casto Auchan KFC otwarcie I Etapu i II etap 112 30 285 30.04.2026 08:30
Ostatni post: belin
  Biedronka w Żyrardowie - ręka ma pięć palców a Żyrardów ma 5 Biedronek :) Andreas 128 10 198 06.04.2026 00:23
Ostatni post: Szperacz
  Pasaż Handlowy Stara Przędzalnia Vision Express - znane i cenione marki bliżej 28 2 668 22.01.2026 18:24
Ostatni post: Szperacz
  Galeria Żyrardów - największy sklep Carrefour ul. 1-Maja 43 22 2 754 06.01.2026 00:02
Ostatni post: belin
  PSB Mrówka w Żyrardowie ul. Jaktorowska 2E - wjazd jak do ASMETu Raksman 28 9 484 06.11.2025 18:15
Ostatni post: Szperacz
  Lumpeksy w Żyrardowie - Thrift store - czyli szmatex albo second hand :) belin 11 4 473 26.10.2025 23:34
Ostatni post: Szperacz
Star Butelki plastikowe i puszki metalowe sprzedawane z kaucją, nowe przepisy od 10.2025 Szperacz 19 880 21.10.2025 15:01
Ostatni post: belin
  Kaufland Żyrardów na osiedlu Wschód ul. Skrowaczewskiego 27 - 214 miejsc parkingowych zbyszek 35 3 673 14.10.2025 07:26
Ostatni post: Szperacz
Star Nieaktualne - Glovo: zakupy z marketu Biedronka do Twojego domu Szperacz 6 833 06.10.2025 09:59
Ostatni post: belin
  Rynek w Żyrardowie - wszystko na temat targowiska miejskiego 235 17 945 25.09.2025 20:31
Ostatni post: Szperacz
Star Mediaexpert Otwarcie po remoncie - Żyrardów od 25.09.2025 >> Nowa Gazetka Szperacz 2 248 24.09.2025 07:54
Ostatni post:
Star SKLEP RYŁKO STARA PRZĘDZALNIA (Żyrardów, ul. Nowy Świat 18a) Szperacz 0 239 11.07.2025 16:48
Ostatni post: Szperacz
Star Otwarcie centrum handlowego w Mszczonowie przy ulicy Wschodniej za Biedronką Szperacz 0 266 10.07.2025 21:07
Ostatni post: Szperacz
Star Kup choinkę od... strażaka - 14-15 grudnia Szperacz 1 314 15.12.2024 15:15
Ostatni post: belin
  Zakaz handlu w niedzielę - odpoczynek czy utrata części PKB 69 5 480 11.02.2024 11:28
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości