Liczba postów: 4 428
Liczba wątków: 171
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
14
Płeć: M
RE: Forumowy szpieg donosi !!!
Ale to takie małe TESCO podobnież.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Liczba postów: 6 506
Liczba wątków: 91
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
22
Lokacja: Żyrardów
Płeć: M
RE: Forumowy szpieg donosi !!!
A czy to Tesco z Jaktorowie jest całodobowe ?
To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
Liczba postów: 6 506
Liczba wątków: 91
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
22
Lokacja: Żyrardów
Płeć: M
28.01.2011 09:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2011 09:03 przez degustator.)
RE: Forumowy szpieg donosi !!!
EEE myślałem że to prawdziwe Tesco czynne całodobowo przez siedem dni w tygodniu.A to jest TESKO Jaktorowskie

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA
RE: Forumowy szpieg donosi !!!
A co ty byś kupował w Jaktorowie o 3 nad ranem?
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Forumowy szpieg donosi !!!
TESCO całodobowe jak narazie najbliżej jest chyba w Milanówku

Narazie...bo już tuż tuż
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 10 358
Liczba wątków: 1 822
Dołączył: 11.2017
Reputacja:
7
Lokacja: Podlas
Płeć: M
Typ mieszkańca: Domkowy
RE: Supermarket Tesco w Jaktorowie
Jeśli zamkną Tesco, ciekawe jaki sklep pojawi się w Jaktorowie
Wiedza prawdziwa jest znajomością przyczyn. - Arystoteles, "Metafizyka"
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Liczba postów: 10 358
Liczba wątków: 1 822
Dołączył: 11.2017
Reputacja:
7
Lokacja: Podlas
Płeć: M
Typ mieszkańca: Domkowy
RE: Supermarket Tesco w Jaktorowie - teraz będzie Netto!
Koniec Tesco w Polsce. To już oficjalne. Netto kupi za 900 mln zł polską część sieci Tesco. Otworzy markety Netto 3.0.
Transakcja obejmuje przejęcie 301 sklepów - chyba tego w Jaktorowie też

https://dziennikzachodni.pl/koniec-tesco-w-polsce-to-juz-oficjalne-netto-kupi-za-900-mln-zl-polska-czesc-sieci-tesco-otworzy-markety-netto-30/ar/c3-15032506
Dla mnie to smutna wiadomość. Im mniej konkurujących marek, tym będzie docelowo drożej dla klienta.
W Skierkach np. już jest jedno Netto, teraz tamtejsze Tesco przerobią na Netto - już krzywdy sobie markety tej samej firmy nie zrobią.
Wiedza prawdziwa jest znajomością przyczyn. - Arystoteles, "Metafizyka"
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Liczba postów: 10 358
Liczba wątków: 1 822
Dołączył: 11.2017
Reputacja:
7
Lokacja: Podlas
Płeć: M
Typ mieszkańca: Domkowy
RE: Supermarket Netto w Jaktorowie - trwa rerererebranding Tesco na Netto
Przeobrażanie Tesco w Netto postępuje.
W Skierniewicach ma nie być Netto: https://tesco.pl/transformacja-tesco/ , zamykają duże Tesco i pewnie hala na sprzedaż, chętni pewnie się znajdą.
W Sochaczewie ma być Netto:
Na mapie miasta może pojawić się nowy market. Będzie to Netto, które przejmuje sklepy sieci Tesco. Już niebawem klienci być może będą mieli okazję do korzystania z oferty. Netto przejęło bowiem sklepy i przygotowuje się do otwarcia obiektów w wielu miastach.
https://e-sochaczew.pl/artykul/nowy-market-w-sochaczewie/702649
Zmieniłem tytuł
Wiedza prawdziwa jest znajomością przyczyn. - Arystoteles, "Metafizyka"
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!