[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Śmiecie na terenie rynku w Żyrardowie

#1

Śmiecie na terenie rynku w Żyrardowie

P1100093.JPG   
Ja rozumie że jest sporo sprzedających i kupujących ale czy musi być tak ??
Jak wiatr zawieje to wszystko zostaje przeniesione na całą dzielnice
Odpowiedz
#2

RE: Targowisko miejskie

Może, gdyby nie było sprzedających tzw: "za płotem" to może by się to tak nie roznosiło. Sad
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#3

RE: Targowisko miejskie

A może z Okrzei powinni przenieść trochę koszy Big GrinBig Grin
Smile
Odpowiedz
#4

RE: Targowisko miejskie

Hehe, może by pomogłoBig Grin, ale sporo winy jest też ze strony kupujący. Nie raz się widzi, jak ktoś idzie przez rynek bądź obok i jakiś papierek fryk za siebie.
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#5

RE: Targowisko miejskie

Proponuję każdemu zobaczyć na własne oczy co zostawiają sprzedający po swoich straganach tak ok. godz. 16.00-17.00. Nie wiem kto to sprząta, kiedy sprząta i czy w ogóle sprząta.
Gorzej jest chyba tylko na placu targowym w Piastowie. To co nieraz widzi się z okien pociągu wygląda jak jedno wielkie śmietnisko. Jakimś pocieszeniem jest, że u nas nie jest tak najgorzej, ale to przecież nie oznacza, że nie mogłoby być lepiej.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#6

RE: Targowisko miejskie

Dobrze wiem co się tam dzieje. Nie raz widziałam. Jednakże do rana następnego dnia tego niema, może gdyby zaczęli sprzątać wcześniej niż dopiero jak wszyscy stamtąd pójdą to byłoby inaczej, ewentualnie gdyby każdy sprzątał choć troszku po sobie byłoby inaczej a tak mamy co mamy.
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#7

RE: Targowisko miejskie

Przyznaję, że w ciągu czterech lat byłam na targowisku kilka razy. Okropne miejsce i okropny burdel. Nie mam pojęcia jakim cudem coś takiego może funkcjonować w środku miasta.
Odpowiedz
#8

RE: Targowisko miejskie

Prowizorki najdłużej się trzymają. Wiem coś o tym Wink
Odpowiedz
#9

RE: Targowisko miejskie

(12.07.2012 23:24 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
To teraz to jest komfort, a pamiętam jeszcze błoto po kostki na rynku. Miejsce jak każde inne. Czyżbyś innych targowisk nie widział.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#10

RE: Targowisko miejskie

(13.07.2012 13:15 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Widziałem Smile
I zawsze unikałam tych wyglądających jak rupieciarnia. W Gdańsku część stoisk jest zadaszona, a druga część ma identyczne zgrabne i schludne budki.
Odpowiedz
#11

RE: Targowisko miejskie

To tylko dlatego ze u nasz w mieście włodarze wolą wydać kasę na nieczynne fontanny. Znaczy taki kram jaki pan Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#12

RE: Targowisko miejskie

(13.07.2012 17:52 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Gdańsk to Gdańsk, a Żyrardów...? Wiadomo - elektorat!
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Osada Park Handlowy -ul.Mickiewicza Casto Auchan KFC otwarcie I Etapu i II etap 112 30 339 30.04.2026 08:30
Ostatni post: belin
  Biedronka w Żyrardowie - ręka ma pięć palców a Żyrardów ma 5 Biedronek :) Andreas 128 10 205 06.04.2026 00:23
Ostatni post: Szperacz
  Pasaż Handlowy Stara Przędzalnia Vision Express - znane i cenione marki bliżej 28 2 672 22.01.2026 18:24
Ostatni post: Szperacz
  Galeria Żyrardów - największy sklep Carrefour ul. 1-Maja 43 22 2 756 06.01.2026 00:02
Ostatni post: belin
  PSB Mrówka w Żyrardowie ul. Jaktorowska 2E - wjazd jak do ASMETu Raksman 28 9 487 06.11.2025 18:15
Ostatni post: Szperacz
  Lumpeksy w Żyrardowie - Thrift store - czyli szmatex albo second hand :) belin 11 4 479 26.10.2025 23:34
Ostatni post: Szperacz
Star Butelki plastikowe i puszki metalowe sprzedawane z kaucją, nowe przepisy od 10.2025 Szperacz 19 882 21.10.2025 15:01
Ostatni post: belin
  Kaufland Żyrardów na osiedlu Wschód ul. Skrowaczewskiego 27 - 214 miejsc parkingowych zbyszek 35 3 679 14.10.2025 07:26
Ostatni post: Szperacz
Star Nieaktualne - Glovo: zakupy z marketu Biedronka do Twojego domu Szperacz 6 833 06.10.2025 09:59
Ostatni post: belin
  Rynek w Żyrardowie - wszystko na temat targowiska miejskiego 235 17 966 25.09.2025 20:31
Ostatni post: Szperacz
Star Mediaexpert Otwarcie po remoncie - Żyrardów od 25.09.2025 >> Nowa Gazetka Szperacz 2 248 24.09.2025 07:54
Ostatni post:
Star SKLEP RYŁKO STARA PRZĘDZALNIA (Żyrardów, ul. Nowy Świat 18a) Szperacz 0 242 11.07.2025 16:48
Ostatni post: Szperacz
Star Otwarcie centrum handlowego w Mszczonowie przy ulicy Wschodniej za Biedronką Szperacz 0 266 10.07.2025 21:07
Ostatni post: Szperacz
Star Kup choinkę od... strażaka - 14-15 grudnia Szperacz 1 314 15.12.2024 15:15
Ostatni post: belin
  Zakaz handlu w niedzielę - odpoczynek czy utrata części PKB 69 5 484 11.02.2024 11:28
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości