Liczba postów: 189
Liczba wątków: 30
Dołączył: 01.2012
Reputacja:
6
Potrzebny pracownik
Wznawiam ogłoszenie.
Firma telekomunikacyjna (Partner Techniczny Orange Polska) zatrudni pracownika na stanowisku telemontera. Praca polegająca na konserwacji linii telekomunikacyjnej, naprawie i instalacji usług telekomunikacyjnych (telefon stacjonarny, internet, TV) na linii miedzianej i światłowodowej. Praca w terenie, w Żyrardowie i bliskich okolicach (siedziba w Żyrardowie bądź Grodzisku M.), umowa o pracę na pełen etat - najpierw 3 miesięczny okres próbny.
Oczekiwania w stosunku do potencjalnych kandydatów:
- Chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, uczciwość.
- Dyspozycyjność.
- Prawo jazdy kat "B" i umiejętność prowadzenia samochodów osobowych.
- Znajomość obsługi komputera.
Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zostaną przedstawione osobiście potencjalnemu kandydatowi podczas wstępnej rozmowy z Kierownikiem Rejonu.
CV proszę składać drogą mailową na marcin.baran@tpteltech.pl lub jacek.kaczmarek@tpteltech.pl bądź osobiście w Żyrardowie ul. Narutowicza 29 (budynek dawnej Telekomunikacji Polskiej S. A.) lub w Grodzisku Mazowieckim ul. Kierlańczyków 21.
Liczba postów: 189
Liczba wątków: 30
Dołączył: 01.2012
Reputacja:
6
RE: Potrzebny pracownik
Nadal szukamy, zatrudnienie od drugiej połowy grudnia 2016r.
Liczba postów: 3 305
Liczba wątków: 258
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
32
Płeć: M
RE: Potrzebny pracownik
co rozumiecie przez - Znajomość obsługi komputera
RE: Potrzebny pracownik
Komputera też potrafię obsługiwać.
Liczba postów: 189
Liczba wątków: 30
Dołączył: 01.2012
Reputacja:
6
RE: Potrzebny pracownik
Chętni są, dwóch ludzi ostatnio przyjęliśmy, potrzebny jeszcze jeden.
RE: Potrzebny pracownik
A możesz w końcu zdradzić jakich stawek się spodziewać?
Średnią krajową się zarobi?
Liczba postów: 189
Liczba wątków: 30
Dołączył: 01.2012
Reputacja:
6
29.10.2017 16:52
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2017 23:33 przez marbass.)
RE: Potrzebny pracownik
Ponawiam ogłoszenie, kilka stanowisk:
Firma telekomunikacyjna "TELTECH" (Partner Techniczny Orange Polska)
zatrudni pracowników fizycznych na różne stanowiska:
1. Pracownik w dziale kablowym - naprawa kabli telekomunikacyjnych.
2. Pracownik w dziale remontowym - wymiana słupów i studzienek telekomunikacyjnych, itp.
3. Telemonter liniowy - instalacja i naprawa usług telekomunikacyjnych.
Praca w technologii miedzianej i światłowodowej.
Praca w terenie, Żyrardów, Grodzisk Maz., i bliskie okolice.
Umowa o pracę na pełen etat, poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym.
Oczekiwania w stosunku do potencjalnych kandydatów:
- Chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole, rzetelność,
uczciwość.
- Dyspozycyjność.
- Prawo jazdy kat "B" i umiejętność prowadzenia samochodów
osobowych.
Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zostaną przedstawione
osobiście potencjalnemu kandydatowi podczas wstępnej rozmowy z
pracodawcą.
CV proszę składać drogą mailową do Kierownika Regionu na jacek.kaczmarek@tpteltech.pl bądź osobiście w Grodzisku Mazowieckim ul. Kierlańczyków 21. Więcej informacji pod nr tel 519062055.
http://www.tpteltech.pl/
RE: Potrzebny pracownik
A napisz kolego, czemu od roku to ogłoszenie jest aktualne? Taka rotacja, czy warunki finansowe do bani, skoro ciągle brakuje tam pracowników?
Bo jak ktoś złapie dobrą pracę, to jej nie opuszcza.
Liczba postów: 189
Liczba wątków: 30
Dołączył: 01.2012
Reputacja:
6
RE: Potrzebny pracownik
eltom:
Przez ostatnie kilka miesięcy przyjęliśmy kilka osób, sprawdziła się tylko jedna, nadal i chętnie pracuje.
Nie każdy ma predyspozycje do tej pracy (praca w terenie, kontakt z ludźmi, umiejętność konfiguracji sprzętu, itp.)
Obecnie potrzebujemy pracowników również do prostszych prac fizycznych (wstawianie słupów, odkopywanie kabli w miejscu uszkodzenia, układanie kostki brukowej, itp.) nie wymagających umiejętności technicznych.
PeteR:
Po to jest okres próbny. Jak ktoś się wykaże i nie ma problemów z ogarnięciem wiedzy technicznej z branży telekomunikacyjnej to nie pozbywamy się takiego pracownika i proszę mi wierzyć że nie żałuje on zatrudnienia w naszej firmie.
bergerac:
Przepraszam, nazwa firmy już dodana. Jest to firma która obsługuje wszelkie prace serwisowe dla Orange Polska (dawnej Telekomunikacji S.A.), i ma na to wyłączność. Jeśli ktoś posiada internet po sieci TP lub telefon stacjonarny to na pewno miał do czynienia z monterami z naszej firmy którzy instalują i naprawiają te usługi.
Kontakt na "komórę" podany jest do Kierownika Rejonu który często przebywa poza biurem, więc pod tym nr jest cały czas osiągalny.
Dla sprecyzowania podaję stronę naszej firmy http://www.tpteltech.pl/
RE: Potrzebny pracownik
Podaj jeszcze widełki zarobków i wszystko będzie jasne.
RE: Potrzebny pracownik
Wiesz co? Nawet nie będę próbował się tam zatrudnić, choć spełniam wszystkie potrzebne warunki. A wiesz dlaczego? Bo szanuję siebie i swój czas i nie będę go tracił na takie zgadywanki. A wymagań nie mam wygórowanych, co do wynagrodzenia. Wystarczy mi średnia krajowa.