Jako rasowy miłośnik kolei mam skaner radiowy i wiem, co się w okolicy na kolei..
Ale pewnego dnia rano dzień zrobiła dyżurna z Żyrardowa. Dialog ze skanera: - 92957 (czy jakoś tak) co pan jeszcze robi w peronach? - mam problemy z jazdą. - to nie było od razu mówić? Ja panu drogę trzymam, przejazd zamknięty, samochody stoją, kurde, najlepiej zostawić to cholerstwo w peronach i iść do domu! - już ruszam.... - no to ma pan szczęście, bo za panem towar idzie, już miałam mu dać przelot, to by pana zapchał do samych Skierniewic!https://x.com/MichaFiszer/status/2054666044032053285


![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)