[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Centrum Kultury w Żyrardowie - dawny MDK - 2,75 miliona rocznie z naszych podatków

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(09.11.2015 20:48 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Jeśli faktycznie tak było (w co kompletnie nie wierzę) to dziwny to byłby sąd. Bardzo dziwny ...
Stawiam że sobie to najzwyczajniej "wydedukowaliście" a nie sąd to jako powód zawieszenia sprawy podał.

P.S.
Nie śledzę tej sprawy ale myślę że powód (P. Obłękowski) podważył (nie pierwszy raz zresztą) legalnośc zajmowania stanowiska Dyrektora przez P. Spychałę.
Sąd nie omnibus a więc sprawę zawiesił do czasu wyjaśnienia wątpliwości powoda a nie stwierdził że Pan Spychała zajmuję stanowisko nielegalnie jak to się Wam wydaje.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(09.11.2015 21:41 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Pożyjemy...poczekamy...
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(09.11.2015 21:41 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Stwierdził, że zawiesza sprawę do czasu wystawienia przez CK legalnego przedstawiciela.

Czy twoja logika jest jakaś inna?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Nadredaktorka zawsze ma mętne spojrzenie Big Grin. A tak z innej strony. To znaczy że Obłękowski nie wygrał? Big Grin
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Czytam ten temat i czytam i to kolejny przykład klasycznej polskiej mentalności malkontenta, krytykanta i narzekacza Smile
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(09.11.2015 22:20 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Inna.
Idę o zakład że sąd wcale nie "stwierdził, że zawiesza sprawę do czasu wystawienia przez CK legalnego przedstawiciela"
Znów sobie coś orły dedukcji "wydedukowaliście" Wink
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(10.11.2015 10:39 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

O ile?

Wiem, że to bolesne Smile
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Żeby sąd coś takiego stwierdził musiałby najpierw orzec bądź oprzec się na prawomocnym wyroku innego sądu że Pan Spychała nie ma prawa reprezentowac CK.
Z tego co wiem żaden wyrok w sprawie nielegalności zajmowania stanowiska przez Pana Spychałę nie zapadł a i Sąd Pracy nie orzekł że Pan Spychała zajmuję stanowisko nielegalnie i na tym lepiej skończmy.

P.S.
Gościu, bolesne to jest raczej dla "darmozjadów" okupujących do niedawna CK. To co było już nie wróci, już się za "wolontariat" przy każdych wyborach z etacików bez przychodzenia do roboty kasy przytulac nie będzie (poza byłą Panią Dyrektor przez dwa lata) i trzeba się z tym najzwyczajniej pogodzic !
W sumie to nieźle Pani Poseł sobie z was zakpiła. Wy, "wyznawcy" Pani Dyrektor na bezrobocie a ona sama jeszcze przez dwa lata będzie na CK żerowała Wink
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(10.11.2015 10:53 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Wiesz, jak ktoś nie ma prawej ręki a drugi ktoś powie, że tamten ma tylko lewą to oznacza, że tamtej nie ma prawej.

Jestem w stanie przyjąć do wiadomości, że tego nie rozumiesz i upierasz się, że jedyną prawdą o braku prawej ręki jest twierdzenie, że nie ma prawej ręki.

To pewnie dość skomplikowane dla ciebie bo widzę, że brniesz.

A skończymy jak podwiniesz pod siebie ogon gdy zobaczysz uzasadnienie lub gdy ja tak uznam.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

A nadredaktorka przerąbała swoją sprawę ze starostą. Tak mi przykro Big Grin
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

A to główna hejterka przerąbała? To ona taka mądra i piękna dała się ograć swojemu byłemu pryncypałowi?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(10.11.2015 23:49 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

ojoj...
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

https://www.facebook.com/tydzienzyrardowa/photos/a.165307773518940.32386.165304370185947/910867748962935/?type=3&theater


O sprawie donosi do TŻ
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

"Sędzia uznał, że p.o. dyrektora CK Jarosław Spychała nie jest reprezentantem pozwanego, czyli Centrum Kultury, z tego można wyciągnąć wniosek, że został na to stanowisko powołany w sposób nieprawidłowy."

Tylko naiwniak może brać poważnie informację podawane przez nasze lokalne tygodniki.
Skąd oni tych "redaktorów" biorą ?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

A mnie sąd poinformował, że podrobiony podpis na dokumencie jest mój, bo widnieje na nim moje imię i nazwisko.
I to nie jest żart z mojej strony. Miało to miejsce w sądzie w Lublinie kilka lat temu.
To jak tu wierzyć w wiedzę, mądrość, praworządność i nieomylność sędziów?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

co do sądów polecam oglądanie programu Państwo w Państwie
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(13.11.2015 08:08 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Przegrałeś bo nie znasz się na kruczkach i niuansach a od do tego są prawnicy, którzy wydoją i pewności nie dadzą.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(13.11.2015 13:51 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Kwestionuję ponieważ nie wierzę żeby sąd bez rozpatrzenia sprawy ewentualnej nielegalności powołania nowego dyrektora C.K. orzekł że Pan Spychała zajmuję stanowisko nielegalnie.
Uparcie twierdzę że to zwykła, bezmyślna nadinterpretacja !
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Sędzia, który orzekał w tej sprawie dodał również, że trafiły do niego inne sprawy. W tym ta o nielegalności powołania Spychały. Wniosek chyba jasny, że musiał się sprawie przyjrzeć bardziej. Stąd taka sytuacja. Orzeczenie na piśmie będzie w ciągu tygodnia.
Na tej sprawie było więcej świadków niż tylko Obłękowski i Spychała. Rozumiem, że niektórzy jak nie zobaczą nie uwierzą.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Ja zobaczyłem na piśmie i nie uwirzyłem w to, co było tam napisane. Powołałem prawnika, wysmażyłem odpowiednie pismo i sąd zmienił danie.
Ja pierdzielę takie orzecznictwo i sądy w Polsce Tongue
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • ...
  • 105
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star 31 maja przez Żyrardów przejedzie parowóz Parowozem przez historię Szperacz 1 335 30.05.2026 17:33
Ostatni post: belin
Star SOBOTA Dzień dziecka w Żyrardowie - obchody 30 05 Szperacz 0 233 30.05.2026 09:15
Ostatni post: Szperacz
Star Przejedź się 24-25 lipca Ferrari, Lamborghini, McLaren, GTR, Challenger, BMW - Szperacz 0 217 27.05.2026 06:48
Ostatni post: Szperacz
  Noc Muzeów - raz w roku muzea organizują imprezy wieczorem i w nocy dr_niziołek 31 3 049 14.05.2026 00:44
Ostatni post: Szperacz
Star Zapisy na Rally The Girard otwarte! Turystyczny rajd samochodowy 13 czerwca Szperacz 2 455 13.05.2026 23:35
Ostatni post: Szperacz
Star Konkurs młodych pianistów De Girard International Young Pianists Competition Szperacz 10 1 732 13.05.2026 19:52
Ostatni post: Szperacz
  Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie - Młodek - informacje i osiągnięcia belin 79 8 526 13.05.2026 05:25
Ostatni post: Szperacz
Star Koncert Marka Tokarzewskiego 14 czerwca 2026 Szperacz 0 379 28.04.2026 23:38
Ostatni post: Szperacz
  Dzień Flagi - 2 maja - flagi od Miasta za darmo 2 767 28.04.2026 16:00
Ostatni post: Szperacz
Star Muzyczna Majówka w Żyrardowie! Koncerty Szperacz 0 383 26.04.2026 01:06
Ostatni post: Szperacz
Star Paulina Przybysz – „Insides” - Splot Jazz Żyrardów | Bilety Online, Opis, Re Szperacz 0 455 14.04.2026 19:45
Ostatni post: Szperacz
Star Aleksandra Radomska Zajedzie nas ten samorozwój Mszczonów 11 czerwca Szperacz 0 429 12.04.2026 18:21
Ostatni post: Szperacz
  10 kwietnia - rocznica Katastrofy Smoleńskiej 527 30 137 10.04.2026 19:18
Ostatni post: Szperacz
  Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie w parku. Willa reprezentacyjna fabrykanta 60 5 952 09.04.2026 16:41
Ostatni post: belin
Star Współpraca Miasta Żyrardowa z Teatrem Klasyki Polskiej Szperacz 14 1 498 09.04.2026 11:10
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

36 gości