[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

#41

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(12.02.2015 14:07 )robuloc napisał(a): wydaje sie ze pan kaczanowski byl obecny na protestach i zabieral glos .....
http://www.korytow.org/prasa/felieton.pdf
http://www.korytow.org/galeria/01092009/index.html

jak rowniez poprzednio sprawa byla lekko inna .. bo czesc decyzji zostala wydana .. a teraz pytania zostaly zadane przed decyzjami .. a nie po

Tak, pan Kaczanowski był obecny na protestach, ale - tak jak potwierdzasz - dopiero wówczas, kiedy asfalciarnia została już wyprowadzona z Żyrardowa.
Zdjęcie z II linku dotyczy gminy Radziejowice.
Odpowiedz
#42

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(12.02.2015 14:15 )10102014 napisał(a):
(12.02.2015 14:07 )robuloc napisał(a): wydaje sie ze pan kaczanowski byl obecny na protestach i zabieral glos .....
http://www.korytow.org/prasa/felieton.pdf
http://www.korytow.org/galeria/01092009/index.html

jak rowniez poprzednio sprawa byla lekko inna .. bo czesc decyzji zostala wydana .. a teraz pytania zostaly zadane przed decyzjami .. a nie po

Tak, pan Kaczanowski był obecny na protestach, ale - tak jak potwierdzasz - dopiero wówczas, kiedy asfalciarnia została już wyprowadzona z Żyrardowa.
Zdjęcie z II linku dotyczy gminy Radziejowice.
nie potwierdzam, "ze dopiero wtedy kiedy asfalciarnia zostala juz wyprowadzona z zyrardowa" ... ale potwierdzam, ze rowniez wtedy kiedy jej nie bylo w zyrardowie a probowala zadomowic sie w korytowie
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Odpowiedz
#43

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(12.02.2015 13:59 )10102014 napisał(a): Nie znam osobiście pana Rdesta, ale muszę przyznać, że prezentując swoje racje i argumenty na sesji, wypadł bardzo dobrze.
Też odniosłem takie wrażenie, ale trzeba przyznać, że mieszkańcy mają prawo nie zgadzać się na sąsiedztwo spalarni nawet bez względu na to, że nie będzie żadnego "trucia". Tak na chłopską logikę to jeśli kupuję dom, mieszkam w nim jakiś czas, a ktoś nagle chce wybudować obok np. całkiem bezpieczną fabryczkę, to i tak mam prawo powiedzieć, że to mi zupełnie nie pasuje. Nie chodzi przecież tylko o kwestie bezpieczeństwa związanego ze szkodliwymi wyziewami, nieprzyjemnym zapachem itp., ale trzeba brać pod uwagę również to, że cena okolicznych domów zwyczajnie spadnie. W tym wypadku każdy walczy o swoje - przedsiębiorca o swój zysk, a ludzie o ceny własnych nieruchomości o komfort życia. Tak to już jakoś jest, że ludzie lubią mieszkać obok lasu, jeziora, czy parku, ale jakoś niezbyt obok - nawet najbardziej bezpiecznej - spalarni.Smile
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#44

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Pan Krzysztof Rdest jest dobrym mówcą i był do spotkania przygotowany.
Jeśli nie dostanie zgody w Żyrardowie to gdzie ją dostanie?
Więc, albo....to be or not to be ?
Mam więc nadzieję, że Prezydent Jasiński będzię w podejmowaniu decyzji reprezentował swoich wyborców a nie Pana Rdesta i jego obietnicę stworzenia kilku miejsc pracy.
Ps.
Jeśli WSZSYTKO jest tak ekologiczne jak przedstawia Pan Rdest i jego ekspert nie będzie miał więc problemu z umiejscowieniem swojej spalarni gdzie bądź.
Odpowiedz
#45

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(12.02.2015 18:39 )Gość napisał(a): Jeśli WSZSYTKO jest tak ekologiczne jak przedstawia Pan Rdest i jego ekspert nie będzie miał więc problemu z umiejscowieniem swojej spalarni gdzie bądź.
Dobry argument.
A swoją drogą przeczytałem na forum Judyty, że ten biznesmen wspierał różne placówki w mieście - pomagał, coś tam przekazywał. Nie znam szczegółów i prawdę mówiąc pierwszy raz o czymś takim czytałem, ale zakładam, że tak jest w rzeczywistości. Skoro tak, to jednak rysuje się obraz człowieka, który czuje się z tym miastem związany i potrafi robić miłe gesty w kierunku mieszkańców. Dodajmy do tego tę szansę na stworzenie kilku miejsc pracy - co też nie jest bez znaczenia.
Myślę, że patrząc na to z tej perspektywy, to władze mają twardy orzech do zgryzienia.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#46

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Takim gestem nazwał bym tez wykorzystanie 200% mocy przerobowych spalani którą wynajmował pod Gdańskiem. Dla jasności przepalał dużo więcej niż był w stanie spalić piec. Dlatego na swoja wiarygodność sam sobie zapracował a gładkimi słowami to każdy może gadać jak się przygotuje.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#47

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Panowie do brzegu Smile zrobiliście bałagan w temacie
Odpowiedz
#48

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Spoko, niech dyskutują. Jeśli prezydent zacznie tu się udzielać, to wszystko poleci do kosza, na razie niech dyskusja trwa Wink
Odpowiedz
#49

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(14.02.2015 09:07 )zico napisał(a): Panowie do brzegu Smile zrobiliście bałagan w temacie

Panie Prezydencie

Czy weźmie Pan udział w spotkaniu z żyrardowskimi kombatantami i Żołnierzami Wyklętymi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Odpowiedz
#50

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Czy weźmie Pan udział w spotkaniu z żyrardowskimi kombatantami i Żołnierzami Wyklętymi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Cytat. Polak_Katolik |A kiedy odbędzie się takie spotkanie?
Odpowiedz
#51

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Spotkanie ma być w dawnym "Przystanku" w dniu 1 kwietnia br. Tak mi powiedzieli w Wydziale Promocji i Kultury. Ma być bigos i inna wyżerka. Nie chcą nagłośnić, bo zlecą się meble.
Odpowiedz
#52

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(16.02.2015 10:38 )Gość napisał(a): Spotkanie ma być w dawnym "Przystanku" w dniu 1 kwietnia br. Tak mi powiedzieli w Wydziale Promocji i Kultury. Ma być bigos i inna wyżerka. Nie chcą nagłośnić, bo zlecą się meble.

Chyba menele. Powinny być obowiązkowo pierogi a la Starosta z Żyrardowa ?

edit by eltom - nie cytuj całych poprzednich odpowiedzi, jeśli odnosisz się do całości.
Odpowiedz
#53

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

(16.02.2015 10:45 )Polak_Katolik napisał(a):
(16.02.2015 10:38 )Gość napisał(a): Spotkanie ma być w dawnym "Przystanku" w dniu 1 kwietnia br. Tak mi powiedzieli w Wydziale Promocji i Kultury. Ma być bigos i inna wyżerka. Nie chcą nagłośnić, bo zlecą się meble.

Chyba menele. Powinny być obowiązkowo pierogi a la Starosta z Żyrardowa ?

edit by eltom - nie cytuj całych poprzednich odpowiedzi, jeśli odnosisz się do całości.

A te pierogi będą z mięsem, czy tylko ruskie. 1 kwietnia mamy Wielką Środę, potem jest Wielki Czwartek, potem Wielki Piątek, itd. Powinny być ruskie. A ja za ruskimi nie przepadam. Niech Pan Starosta sam je wcina.

W Wielką Środę będę czytał sobie Ewangelię Mateusza (Mt 26, 14-25) o zdradzie Judasza, pójdę do kościółka i będę patrzył, jak po ostatniej Mszy świętej usuwa się z naczyń wodę święconą.

Zawsze mnie zastanawiało czym różni się skład chemiczny wody święconej od wody nieświęconej, bo w szkole do której chodziłem w PRL-u unikano tego tematu, jak ognia.
Odpowiedz
#54

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Panie Prezydencie. Czy przewiduje się spotkanie z rodzinami osób,które tragicznie zginęły w czasie 25 lat trwania wolności?
Niepokorny.
Odpowiedz
#55

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Może sprecyzuj pytanie o które rodziny czy też osoby chodzi ?
Odpowiedz
#56

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Chodzi o osoby,które w ciągu tych 25 lat nie były w stanie przystosować się do nowych, wspaniałych warunków gospodarczo-politycznych,gdzie odzyskana wolność nie była dla nich,ponieważ nie mogli z niej w pełni skorzystać i nie mogąc się z tym faktem pogodzić, nagle od nas odeszli,ponieważ nikt im nie chciał pomóc.O tym się nie mówi,ani nie piszę,bo to jest wstydliwy temat, a tym bardziej,że nikt nie czuję się za taki stan odpowiedzialny,chociaż moralnie.
Pozdrawiam CYCERO.
Odpowiedz
#57

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Z całym szacunkiem do tego co piszesz ale ja nie pamiętam jakiś drastycznych sytuacji po przemianach poprzedniego ustroju. Nikt kogo znałem nie odebrał sobie życia z powodu braku pracy czy nawet jak został zmuszony do zamknięcia swojego biznesu.Kariery polityczne zaczynały się i kończyły z biegiem lat czasami ludzie popadali w depresję ale to wszystko co jest mi wiadome.Co do samej wolności to chyba zostaje bezdyskusyjna.Dzięki temu nie płacimy za chleb w rublach.
Odpowiedz
#58

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Przecież pan prezydent ma rzecznika, a wlaściwie a'la rzecznika. Doradca ds. wizerunku został zatrudniony jeszcze w styczniu i to on odpowiedzialny jest za cały przepływ informacji od ido prezydentaBlush
Odpowiedz
#59

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

Jeśli ten "rzecznik" odpowiada za podpisy pod zdjęciami na facebooku to ja bym go zwolnił w trybie natychmiastowym. Bardzo podobał mi się podpis pod zdjęciem z wojewodą:
"Spotkanie z Wojewodą Jackiem Kozłowskim, które odbyłem w minionym czasie przekonuje mnie, że Żyrardów ma realną szansę na rozwój. Zapewniam, że moje spotkania koncentrują się wyłącznie na naszym mieście, a ich efekty motywują mnie i mój zespół tylko do działania".
Styl dawno zapomniany - wydawałoby się... Najlepsze jest to "Zapewniam, że moje spotkania koncentrują się wyłącznie na naszym mieście, a ich efekty motywują mnie i mój zespół tylko do działania". Czyżby ktoś za ostro krytykował i stąd to "zapewniam"? No i te efekty, które "motywują mnie i mój zespół". Rany...
Czy naprawdę wokół prezydenta nie ma nikogo kto by napisał wprost, w kilku zwięzłych punktach czego dotyczyło spotkanie z wojewodą???Sad

Ale i tak najlepsze było zdjęcie z wczorajszej konferencji prasowej z podpisem:
"Kolejna konferencja prasowa skoncentroawała się wokół obecnej sytuacji miasta (i jednostek). Dziękuję mediom za udział i czekam na kolejne rzeczowe spotkanie, stroniące od "polityki", a utrzymujące formułę "o mieście"
Jezusie... czy nie można było napisać czegoś bardziej konkretnego o konferencji? Przytoczyć choćby jedno, najciekawsze pytanie?Sad
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#60

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.

W każdym wywiadzie w każdym spotkaniu zawsze będzie czegoś brakowało a czegoś będzie za dużo.Każdy ma rzecznika na jakiego go stać miasto biedne więc i piarowiec lichy.Co innego M.Kamiński ten to by Wojciecha Jasińskiego wyniósł na piedestał właściwie bez pracy.No ale jest już zajęty więc może pozostańmy przy tym co mamy a zamiast mocno krytykować podpowiadajmy co należy poprawić Wink
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PiS watch - światopogląd PISu - Prawo i Sprawiedliwość? zbyszek 389 12 066 Wczoraj 11:41
Ostatni post:
  Tweety Protasiewicza - konkretne informacje belin 2 98 20.04.2024 13:49
Ostatni post:
  Komuniści w Europarlamencie: Trup szkodnika Karola Marksa wiecznie żywy belin 2 139 16.04.2024 08:09
Ostatni post: belin
  Rada Miasta Żyrardowa 2018-2024 - ósma kadencja - obrady i decyzje Rady belin 64 3 289 14.04.2024 00:47
Ostatni post: Szperacz
  Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa - kandydat 2024 1 133 26 962 10.04.2024 17:11
Ostatni post: belin
  Wyniki wyborów w Żyrardowie belin 3 182 09.04.2024 19:08
Ostatni post: Szperacz
Star Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 prezydent wybrany w pierwszej turze Szperacz 48 1 450 09.04.2024 12:08
Ostatni post:
  Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej belin 13 859 09.04.2024 12:05
Ostatni post:
  Legalność aborcji i Strajk Kobiet 22 870 08.04.2024 21:58
Ostatni post: belin
  Krzysztof Dziwisz - Starosta Powiatu żyrardowskiego 11 593 31.03.2024 10:19
Ostatni post:
  Sylwester Osiński (Bezpartyjni Samorządowcy) - Kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 belin 14 815 29.03.2024 21:24
Ostatni post: belin
  Beata Stępniewska[PiS] kandydatka na prezydentkę Żyrardowa belin 14 508 27.03.2024 18:39
Ostatni post: belin
  Wojciech Jasiński były prezydent miasta Żyradowa 2 040 30 731 25.03.2024 01:12
Ostatni post: belin
Wink Protest rolników Wiskitki od 20 marca węzeł Wiskitki zablokowany [aktualizacja] Szperacz 41 898 23.03.2024 12:36
Ostatni post: belin
  O co tak naprawdę chodzi klasie politycznej, politykom wszystkich opcji? belin 0 136 20.03.2024 10:39
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości