[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

#1

Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Niemal każdy, kto urodził się w Żyrardowie lub na stałe związał z nim swoje życie chciałby, żeby to było jego miejsce na ziemi, na zawsze. Niezależnie od tego, gdzie ostatecznie mieszkasz, jak daleko musisz dojeżdżać do pracy, gdzie spędzasz swój wolny czas, ta „czerwona cegła” wpisana w nasze DNA, nieustannie nas woła [Obrazek: 1f642.png]
Podobnie jak wielu z Was, sytuacja w naszym mieście zmusiła mnie do szukania lepszego życia zawodowego poza nim. Brak perspektyw rozwoju, ogromny niedobór mieszkań dla osób wchodzących w dorosłość oraz umierająca kultura – wszystko to wymaga natychmiastowego działania. Właśnie dlatego zdecydowałem się wystartować wyborach na Prezydenta Miasta Żyrardowa [Obrazek: 1f44d.png]
Swoją prezydenturę będę opierał na kilku filarach:

• Wsparcie wszelkich inicjatyw mających na celu zwiększenie dostępnej liczby mieszkań komunalnych oraz TBS,

• Przyjazne miasto dla mieszkańców. Żyrardów - miejscem, gdzie przedsiębiorcy bezpiecznie rozwijają swoją działalność, a inwestycje wynikają z potrzeb całej społeczności miasta,

• Ożywienie kultury Żyrardowa, a przede wszystkim stworzenie miejsc rozrywki (na najwyższym poziomie) dla każdego. Wyjdźmy na miasto po 20:00!

• „Miasto Ogród”: ekologia, środowisko, a przede wszystkim to, czego w chłodne dni brakuje, czyste powietrze,

• Współpraca z władzą centralną i pozyskiwanie środków na inwestycje i rozwój Naszego Miasta, dla Was, dla Nas, dla pokoleń.

Czy wiesz, że Żyrardów to miasto przyszłości? Razem możemy więcej


https://www.facebook.com/platformazyrardow?locale=pl_PL



Brak linka bezpośredniego, bo to jest na Baksiku Platformy Obowatelskiej, nie ma linka.


Załączniki Obrazki
Plakat Platforma Obywatelska2.jpg   
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
#2

RE: Marcin Fibich - kandydat na Prezydenta Żyrardowa Platformy Obywatelskiej

No nie wiem co o tym myśleć, bo zauważyłem Beatkę R, więc chyba zagłosuje jak zwykle na jedynkę, bo te nasze dziady, nic nie wniosą, oprócz dobra dla siebie, poza tym Wilk ich pokazał, jakim był prezydentem.
Odpowiedz
#3

RE: Marcin Fibich - kandydat na Prezydenta Żyrardowa Platformy Obywatelskiej

Zakład przegrany, bo myślałem, że kandydować na prezydentkę będzie p. Beata.
Marcin Fibich nie należy do partii politycznej. Startuje z listy o nazwie Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska
https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/wb.../1/3565684

Jeśli ktoś startuje z listy partyjnej nie na radnego, a na szefa - na prezydenta, to niestety to brak zapisania się do partii jest negatywem. W historii Żyrardowa mieliśmy już "bezpartyjnych społeczników" startujących z list partyjnych.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Przypinam w dziale Polityka
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
#4

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa - kandydat 2024

To ja już potwierdzam ,że głosuję na FIBICH Marcina Piotra, czas na na nokaut KO
Odpowiedz
#5

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Głosujesz bo....?
Masz może jakiś link do programu tego Pana?
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
#6

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

(25.03.2024 23:46 ) napisał(a): To ja już potwierdzam ,że głosuję na FIBICH Marcina Piotra, czas na na nokaut KO
A co w tym mieście jest do okradzenia?
Odpowiedz
#7

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Marcin Fibich ma wykształcenie wyższe. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie.
Muzyk. Nauczyciel Prywatnej Szkoły Muzycznej i m. A. Szalińskiego w Żyrardowie.
Wcześniej instruktor Młodzieżowego Domu Kultury oraz Centrum Kultury w Żyrardowie.
Kierownik działu impresariat w DOK Ursynów.

https://www.portalsamorzadowy.pl/osoba/m...09113.html
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Zwróciłem uwagę na ten Ursynów.

Sprawa ma się tak, że PO-wcy są na wygnaniu na Ursynowie, dawna szefowa CK Beata Rusinowska i była kandydatka na Prezydenta z ramienia PO jest dyrektorem na Ursynowie, gdzie rządzi PO.

Cytat:Dziś (13.10) na spotkaniu dla mediów, przedstawiona została nowo powołana dyrektor Dzielnicowego Ośrodka Kultury (DOK) Ursynów Beata Małgorzata Rusinowska. Na spotkaniu z udziałem władz Dzielnicy Ursynów zaprezentowany został profil i dorobek zawodowy nowej dyrektor oraz zarys programu działania DOK Ursynów.
https://ursynow.um.warszawa.pl/-/dzielni...-dyrektora

Gdyby wygrali, to mogliby wrócić na stare śmieci w Żyrardowie. Szukałem programu, nie znalazłem.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Dzisiaj spotkanie wyborcze, będzie można zobaczyć p. Kandydata
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10225268849534368&set=gm.2640519199452346&idorvanity=461842137320074


Załączniki Obrazki
Marcin Fibich.jpg    Spotkanie p. Fibich.jpg   
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
#8

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Ma być jeszcze jedno spotkanie we Friendzone, peowce udostępniają sobie na zamkniętej grupie na FB.
Odpowiedz
#9

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Jak byś nie wiedział, to tam jest ograniczona ilość miejsc, dlatego tak jest nie inaczej.
Odpowiedz
#10

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

U mnie koalicja złapała dużego minusa za ulotki. Naprawdę byłem ciekawy co zaproponują, a ulotki niektórych osób od nich są tak puste że szkoda papieru ;/
Odpowiedz
#11

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

(08.04.2024 01:20 )Rogacz napisał(a): U mnie koalicja złapała dużego minusa za ulotki. Naprawdę byłem ciekawy co zaproponują, a ulotki niektórych osób od nich są tak puste że szkoda papieru ;/
Która to z kolei wygrana Prawicy?
9 ?
Odpowiedz
#12

RE: Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej

Lepiej napisać, że PIS wygrał, i to jest prawda. PIS nie jest prawicą. Prawica nie rozdaje ochłapów. To ostatnie jest przyczyną, że PIS jest niekoalicyjny, nie może współpracować z drugą prawicą, to jest z Konfederacją, która ma jasno w programie "koniec z ochłapownictwem". To że sobie nazwę napisali "Prawica" to nic nie znaczy. Są pokręconą lewicą katolicką, PRL bis, która zbyt mocno konkuruje z pozostałą lewicą rządzącą. Najlepiej byłoby odrzucić uprzedzenia i realizować program Tuska. Jest jednak problem: za dużo gęb jest w dwóch lewicach do wykarmienia i za mało stołków do rozdania. POPIS nie jest możliwy. Programowo jest możliwy.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
(08.04.2024 01:20 )Rogacz napisał(a): U mnie koalicja złapała dużego minusa za ulotki. Naprawdę byłem ciekawy co zaproponują, a ulotki niektórych osób od nich są tak puste że szkoda papieru ;/
Nazbierałem kilka ulotek KO, miałem stawić na forum, jednak odpuściłem bo nie ma w nich niczego konkretnego niestety.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PO-KO PSL Trzecia Droga watch - są obietnice wyborcze nie ma pieniędzy Stańczyk 194 5 376 10.05.2024 11:08
Ostatni post:
  Andrzej Wilk - Starosta Żyrardowski, były prezydent miasta Żyrardowa 411 11 334 09.05.2024 08:10
Ostatni post: belin
  Wybory do Europarlamentu co 5 lat - 2014, 2019, 2024 - 9 czerwcva 2024 ! 286 9 864 08.05.2024 18:35
Ostatni post: belin
  PiS watch - światopogląd PISu - Prawo i Sprawiedliwość? zbyszek 403 12 235 08.05.2024 14:37
Ostatni post: belin
  Tweety Protasiewicza - konkretne informacje belin 2 108 20.04.2024 13:49
Ostatni post:
  Komuniści w Europarlamencie: Trup szkodnika Karola Marksa wiecznie żywy belin 2 150 16.04.2024 08:09
Ostatni post: belin
  Rada Miasta Żyrardowa 2018-2024 - ósma kadencja - obrady i decyzje Rady belin 64 3 302 14.04.2024 00:47
Ostatni post: Szperacz
  Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa 1 133 27 109 10.04.2024 17:11
Ostatni post: belin
Star Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 prezydent wybrany w pierwszej turze Szperacz 53 1 483 09.04.2024 19:08
Ostatni post: Szperacz
  Legalność aborcji i Strajk Kobiet 22 875 08.04.2024 21:58
Ostatni post: belin
  Krzysztof Dziwisz - Starosta Powiatu żyrardowskiego 11 603 31.03.2024 10:19
Ostatni post:
  Sylwester Osiński (Bezpartyjni Samorządowcy) - Kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 belin 14 836 29.03.2024 21:24
Ostatni post: belin
  Beata Stępniewska[PiS] kandydatka na prezydentkę Żyrardowa belin 14 521 27.03.2024 18:39
Ostatni post: belin
  Wojciech Jasiński były prezydent miasta Żyradowa 2 040 30 855 25.03.2024 01:12
Ostatni post: belin
Wink Protest rolników Wiskitki od 20 marca węzeł Wiskitki zablokowany [aktualizacja] Szperacz 41 903 23.03.2024 12:36
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości