[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

PO-KO PSL Trzecia Droga watch - są obietnice wyborcze nie ma pieniędzy

RE: PO-KO watch

Nie na temat przeniosłem do właściwego.
Usilnie szukamy autora "300 metrów" w ustawie wiatrakowej.

"... lub czasopisma" i aresztowanie Lwa od razu wali po łbie.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Jak ktoś nie wie to proszę: https://pl.wikipedia.org/wiki/(%E2%80%A6...czasopisma
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(10.12.2023 12:28 )belin napisał(a): Nie na temat przeniosłem do właściwego.
Usilnie szukamy autora "300 metrów" w ustawie wiatrakowej.

"... lub czasopisma" i aresztowanie Lwa od razu wali po łbie.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Jak ktoś nie wie to proszę: https://pl.wikipedia.org/wiki/(%E2%80%A6...czasopisma
Trzeba szukać w Berlinie
Na pewno nie w Onecie
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(10.12.2023 13:59 ) napisał(a):
(10.12.2023 12:28 )belin napisał(a): Nie na temat przeniosłem do właściwego.
Usilnie szukamy autora "300 metrów" w ustawie wiatrakowej.

"... lub czasopisma" i aresztowanie Lwa od razu wali po łbie.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Jak ktoś nie wie to proszę: https://pl.wikipedia.org/wiki/(%E2%80%A6...czasopisma
Trzeba szukać w Berlinie
Na pewno nie w Onecie


A może w Rosji u waszych agentów? wiesz tyle, co ci w tvpis powiedzą.
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

300 metrów jest skanalem. Spytali w TV nie PIS autorkę tej ustawy: kto wpisał do tekstu 300 metrów i nie wiedziała kto.
A ten wpis, zmniejszenie odległości dla producentów wiatraków jest wart MILIONY. Zapewne mogą się dzielić, ale nie muszą.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(10.12.2023 17:43 )belin napisał(a): 300 metrów jest skanalem. Spytali w TV nie PIS autorkę tej ustawy: kto wpisał do tekstu 300 metrów i nie wiedziała kto.
A ten wpis, zmniejszenie odległości dla producentów wiatraków jest wart MILIONY. Zapewne mogą się dzielić, ale nie muszą.
U Niemców jest 1000 metrów

Ale zimmens musi zarabiać , a Polak o inna kategoria
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Oj, oj, grunt to pisowska informacja. W Niemczech takie sprawy regulują landy, odpowiednik naszych sejmików wojewódzkich. Wiem jak jest w NRW: DZISAJ obowiązuje limit, owszem. Od 2025 roku limit ma być CAŁKOWICIE ZNIESIONY.

Cytat:Bislang gilt in Nordrhein-Westfalen ein gesetzlich vorgeschriebener Mindestabstand von 1.000 Metern zwischen neuen Windenergieanlagen und Wohngebieten. Fürs sogenannte Repowering – damit ist der Ersatz älterer Anlagen oder Teilen davon durch moderne und leistungsfähigere gemeint – will die Landesregierung die pauschale Abstandsregel nun streichen. Bis 2025 sollen die Mindestabstände dann stufenweise ganz abgeschafft werden. Der SPD-Fraktion geht das nicht schnell genug.
https://www.landtag.nrw.de/home/aktuelle...kraft.html
Czyli do 2025 roku jest uchwalone całkowite zniesienie limitu odległości. Gdzieś indziej czytałem, że docelowa powierzchnia landu na wiatraki to prawie 3%!!!!
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Translator:
Obecnie w Nadrenii Północnej-Westfalii istnieje prawnie wymagana minimalna odległość wynosząca 1000 metrów między nowymi turbinami wiatrowymi a obszarami mieszkalnymi. W celu tzw. repoweringu, który odnosi się do wymiany starszych systemów lub ich części na nowoczesne i wydajniejsze, rząd chce teraz skreślić ogólną zasadę dotyczącą odległości. Do 2025 roku minimalne odległości mają zostać stopniowo zniesione całkowicie. Dla partii SPD nie dzieje się to wystarczająco szybko.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: Reżimowe telewizje spadają z anteny sat precz z telewizją rządową!

(20.12.2023 22:28 )belin napisał(a): Było coraz gorzej. Gdyby w TVPIS jorgnęli się w porę i zaczeli lizać tyłek Tuskowi, to może by przetrwali, nie wiem na co oni liczyli waląc w nowego szefa, jak do tarczy. Zero zdziwienia, że boss się wkurzył i ich zamknął z hukiem.
Syn Andrzeja Kerwinskiego ministrem spraw wewnętrznych?
Nieźle
Łukaszenko otwiera szampana

//Przeniosłem to do wątku POKO, bo z telewizjąnie ma nic wspólnego.
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Totalnym Pisojebcom nie podobał się proponowany deficyt na przyszły rok, 164 mld.
wiec  debatują nad swoim  ,184 mld.
Mało?
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Tak. Ci nowi to jawne socjaluchy. Pis to były skrytosocjaluchy. Niby prawica, ale rozdająca ochłapy. Nie wiem które socjaluchy gorsze. Nie wiadomo czy Polska to wytrzyma.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(21.12.2023 19:25 )belin napisał(a): Tak. Ci nowi to jawne socjaluchy. Pis to były skrytosocjaluchy. Niby prawica, ale rozdająca ochłapy. Nie wiem które socjaluchy gorsze. Nie wiadomo czy Polska to wytrzyma.
Po  latach obserwacji , dziś patrząc na tych przygłupów z ich pajacem rotacyjnym widzę że PiS zbyt łagodnie ich traktował
Zdelegalizować tę hołotę!
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(21.12.2023 19:25 )belin napisał(a): Tak. Ci nowi to jawne socjaluchy. Pis to były skrytosocjaluchy. Niby prawica, ale rozdająca ochłapy. Nie wiem które socjaluchy gorsze. Nie wiadomo czy Polska to wytrzyma.
Nowy wojewoda lubelski, mianowany z pisojebców , rozpoczął urzędowanie od usunięcia krzyża i żłobka
Zapraszam na Wiejską  powiedziałby Braun
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(22.12.2023 19:07 ) napisał(a): Po  latach obserwacji , dziś patrząc na tych przygłupów z ich pajacem rotacyjnym widzę że PiS zbyt łagodnie ich traktował
Zdelegalizować tę hołotę!

Ale oni nie ubierają się w cudze piórka. Są lewicą, a lewica taka jest.

Natomiast prawica zachodnia, np. za czasów mojej ulubionej M. Thatcher, nigdy nie zniżyłaby się do ochłapowania pijaków w celu przekupienia i zaciągnięcia do urny. A to właśnie robił PIS i nazywał sam siebie prawicą!!!

Tutaj kiedyś pisałem o tym: https://zyrardow24h.eu/Temat-Socjalizm-t...Churchilla
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(22.12.2023 19:45 )belin napisał(a):
(22.12.2023 19:07 ) napisał(a): Po  latach obserwacji , dziś patrząc na tych przygłupów z ich pajacem rotacyjnym widzę że PiS zbyt łagodnie ich traktował
Zdelegalizować tę hołotę!

Ale oni nie ubierają się w cudze piórka. Są lewicą, a lewica taka jest.

Natomiast prawica zachodnia, np. za czasów mojej ulubionej M. Thatcher, nigdy nie zniżyłaby się do ochłapowania pijaków w celu przekupienia i zaciągnięcia do urny. A to właśnie robił PIS i nazywał sam siebie prawicą!!!

Tutaj kiedyś pisałem o tym: https://zyrardow24h.eu/Temat-Socjalizm-t...Churchilla
Czekam aż ta lewica rzuci się na symbole muzułmańskie i spadnie łeb lewaka
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(22.12.2023 19:07 ) napisał(a):
(21.12.2023 19:25 ) napisał(a): belinTak. Ci nowi to jawne socjaluchy. Pis to były skrytosocjaluchy. Niby prawica, ale rozdająca ochłapy. Nie wiem które socjaluchy gorsze. Nie wiadomo czy Polska to wytrzyma.
Po  latach obserwacji , dziś patrząc na tych przygłupów z ich pajacem rotacyjnym widzę że PiS zbyt łagodnie ich traktował
Zdelegalizować tę hołotę!


Większych pajaców od Pinokia, Kaczafiego i Długopisa to w sejmie nie ma, po co tam siedzą te kmioty? A mają nadzieje, że będą dalej zamydlać oczy innym, skończyło się balowanie na koszt podatnika na emeryturę marsz, albo do roboty, ale nie w sejmie!! Oby nikt już z PiS-u w Żyrardowie nigdy nie rządził, dość dojenia Żyrardowianinów, i robienia, wszystko dla siebie a innych mając gdzieś, ten nasz Poseł na M też tam widziałem siedzi, w republice pisowskiej, ale dobrze, że prywatnej stacji a nie szczujni za pieniądze Polaków
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Twoi guru chcą dużo, dużo więcej kasy (pieniędzy Polaków) przelać na swoją telewizję TVNbis
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Lepsze to, niż wydawanie pieniędzy na wille i inne wybryki pisuarów Tongue
Poza tym wesołych świat Polacy Smile Nikt nas nie skłóci Tongue
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Duda na to nie pozwoli, to tylko pretekst dla naiwnych. Zawetuje wszystko.
Podobno TVN zwalnia dziennikarzy z zakazu konkurencji, będą mogli do TVP przechodzić.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(24.12.2023 09:00 )belin napisał(a): Duda na to nie pozwoli, to tylko pretekst dla naiwnych. Zawetuje wszystko.
Podobno TVN zwalnia dziennikarzy z zakazu konkurencji, będą mogli do TVP przechodzić.
No tak teraz to będą bezkonkurencyjne
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

Cofam to co napisałem o Dudzie. Nie podoba mu się tylko te 3 miliardy na trąbkę państwową. Chce wysłać swoją ustawę, będącą kopią tej, która została uchwalona, z usuniętymi pieniędzmi na trąbkę telewizyjną.

Nie popieram dopłacania nawet złotówki do TVP. Niech ładuje wincyj reklam!!!!!
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: PO-KO watch

(23.12.2023 22:29 ) napisał(a): Twoi guru chcą dużo, dużo więcej kasy (pieniędzy Polaków) przelać na swoją telewizję TVNbis


Jeśli nie wiesz, to pieniądze z telewizji trafią, na dzieci chorych na raka, a nie na telewizje, więc nie opowiadaj głupot, teraz plus taki, że dziady z TVP poszły do Republiki TV tam mogą opowiadać, różne brednie, bo nie utrzymują się z abonamentu a reklam, które wyświetlają i to jest super, nikt was nie będzie oglądał, macie też Telewizje W Polsce tam też tą propagandę siejecie co wcześniej było w PiS-owskiej telewizji zwaną publiczną, teraz Publiczna to publiczna a nie PiS-owska.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Andrzej Wilk - Starosta Żyrardowski, były prezydent miasta Żyrardowa 411 11 370 09.05.2024 08:10
Ostatni post: belin
  Wybory do Europarlamentu co 5 lat - 2014, 2019, 2024 - 9 czerwcva 2024 ! 286 9 883 08.05.2024 18:35
Ostatni post: belin
  PiS watch - światopogląd PISu - Prawo i Sprawiedliwość? zbyszek 403 12 265 08.05.2024 14:37
Ostatni post: belin
  Tweety Protasiewicza - konkretne informacje belin 2 109 20.04.2024 13:49
Ostatni post:
  Komuniści w Europarlamencie: Trup szkodnika Karola Marksa wiecznie żywy belin 2 154 16.04.2024 08:09
Ostatni post: belin
  Rada Miasta Żyrardowa 2018-2024 - ósma kadencja - obrady i decyzje Rady belin 64 3 310 14.04.2024 00:47
Ostatni post: Szperacz
  Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa 1 133 27 219 10.04.2024 17:11
Ostatni post: belin
Star Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 prezydent wybrany w pierwszej turze Szperacz 53 1 485 09.04.2024 19:08
Ostatni post: Szperacz
  Legalność aborcji i Strajk Kobiet 22 880 08.04.2024 21:58
Ostatni post: belin
  Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej belin 11 888 08.04.2024 15:14
Ostatni post: belin
  Krzysztof Dziwisz - Starosta Powiatu żyrardowskiego 11 605 31.03.2024 10:19
Ostatni post:
  Sylwester Osiński (Bezpartyjni Samorządowcy) - Kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 belin 14 844 29.03.2024 21:24
Ostatni post: belin
  Beata Stępniewska[PiS] kandydatka na prezydentkę Żyrardowa belin 14 523 27.03.2024 18:39
Ostatni post: belin
  Wojciech Jasiński były prezydent miasta Żyradowa 2 040 30 902 25.03.2024 01:12
Ostatni post: belin
Wink Protest rolników Wiskitki od 20 marca węzeł Wiskitki zablokowany [aktualizacja] Szperacz 41 909 23.03.2024 12:36
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości