[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58(current)
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa wybrany na drugą ostatnią kadencję

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Jak widać, ludziom się nie podoba patologia w mieście, którą oni sami zagotowali, dając im 800 plus, przypominam, że prezydent w Pisie kiedyś był, a że teraz gra bezpartyjniaka to inna bajka.

//Dyskusje o nie działającym programie 800+ przeniosłem tutaj.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Pan Lucjan Krzysztof Chrzanowski nie chce tłumu interesantów w nowym budynku Urzędu Miasta. Wprowadza parkometry.  Chyba liczba mieszkańców nie spadła jeszcze alarmująco, jak dla niego.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

No za darmo będzie, ale 60 min dobra inwestycja dla straży miejskiej Smile
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Widocznie nie odpowiadało mu parkowanie przez niektóre osoby w św lnu.
Odpowiedz

RE: Czy PIS PO i SLD są założone za pieniędze ukradzione z FOZZ?

Już niedługo koniec eldorado nierządu Pisowskiego, tylko czekać, jak przejdą do innych partii albo będą udawać bezpartyjnych, jak to jest np. u nas prezydent też, był z PIS potem PSL, a teraz udaje bezpartyjnego.

//Przeniosłem
Odpowiedz

RE: Zalew Żyrardowski - plaża miejska - kąpielisko strzeżone - za nasze $ (wstęp wolny)

I to wszystko na koszt mieszkańców, ale za to płatne parkingi porobiła pisowsko-pslowska chołota, darmowe autobusy, którymi nikt nie jeździ, nic tylko dalej zadłużać miasto, byle Paulinki i Moniczki się bawiły i mordy zachlały Big Grin brawo tacy włodarze to skarb, tym bardziej w potrójnej obsadzie, nigdy dobrze w tym kraju nie będzie, jak będzie socializm pisowsko psl-owski

//Przeniosłem z wątku kąpieliska, bo tu nie ma nic o kąpielisku.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

(24.08.2024 17:30 ) napisał(a): I to wszystko na koszt mieszkańców, ale za to płatne parkingi porobiła pisowsko-pslowska chołota, darmowe autobusy, którymi nikt nie jeździ, nic tylko dalej zadłużać miasto, byle Paulinki i Moniczki się bawiły i mordy zachlały Big Grin brawo tacy włodarze to skarb, tym bardziej w potrójnej obsadzie, nigdy dobrze w tym kraju nie będzie, jak będzie socializm pisowsko psl-owski

//Przeniosłem z wątku kąpieliska, bo tu nie ma nic o kąpielisku.
W kraju będzie teraz dobrze,  nie sap się  uśmiechnięta polska rządzi  
Wróci bezrobocie  +10% , zakupy na zeszyt bankierka...itp.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

A mnie wkurza brak zainteresowania miasta zlotami EV na torze kolarskim. Impreza bardzo tania w porównaniu do innych disco-polo. Bo to koszt rzędu kilku tysięcy zł. A nie setek tysięcy na grajków. Obiecywano kontynuację zlotów i na obietnicach się skończyło. Dziwię się, że miasto nie kontynuuje tych zlotów. To była praktycznie darmowa reklama miasta. Mówiło się o tych zlotach w telewizji, radiu i w gazetach na terenie całej Polski i poza jej granicami. Czy o grajkach wiedział ktoś więcej niż w okolicach Żyrardowa? Raczej nikt więcej. Panie Chranowski... za te działania masz Pan u mnie wielki minus. I nie licz Pan na jakiekolwiek głosy w następnych wyborach na prezydenta miasta. Przynajmniej z mojej strony. A kiedyś sam optowałem za Panem i słoikami z chrzanem na rynku żyrardowskim. Było, minęło.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Pan Chrzanowski jest oficjalnie bezpartyjny, wcześniej PSL a wcześniej startował z listy PIS. Tak że ten komentarz o uśmiechniętej Polsce powinienem skasować. bo jest niezbyt na temat. Przy okazji prostuję, zeszyty, bezrobocie wróci, jeśli zmieni się koniunktura światowa, a na to POPIS nie ma prawie żadnego wpływu.

Co do osoby naszego włodarza - jest najlepszym wyborem z kandydatów przedstawionych i proszę mi go tu nie obrażać Smile Pan Chrzanowski, jako chyba jedyny ma potencjał znaleźć sobie zatrudnienie poza branżą polityczną. Jak będziecie za bardzo na niego narzekać, to może po prostu nie kandydować i będziemy mieli prezydenta desant Tuskowych z Ursynowskiego Domu Kulutury Smile lub nominatkę pielęgniarkę ustaloną decyzją smutnego pana narodowca na ulicy Nowogrodzkiej...
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Co to za tekst? To nie zmienia mojego zdania o panu Chrzanowskim.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Pan Chrzanowski taki bezpartyjny, jak ja papież rozumiem, że go popierasz, bo masz coś od niego, ja nic nie mam i popierać nie będę, nie zamierzam, wystarczająca patologia jego wyborców, że mam gdzieś takich włodarzy, którzy chwalą ich, bo im dają, a inni muszą pracować na ich nierobów w kraju.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

Ja go nie bronię, tylko podpowiadam, że drugie miejsce zajął Fibich Marcin Piotr, pracownik Domu Kultury na Ursynowie, namaszczony przez żyrardowską Platformę. Trzecie miejsce Stępniewska Beata Lucyna z PIS. Obydwoje nominaci partyjni jak to się mówiło "przywiezieni w teczce".

Do wyboru między dżumą a cholerą prowadzi wojna totalna PO-PIS. I o to popisowi chodzi, żeby w polityce byli tylko ludzie ich poziomu intelektualnego, resztę wygonić.

Głosowanie na listy PARTYJNE sprawia, że bezpartyjny kandydat z własnym komitetem poparcia będzie dopiero za POPIS-em.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa

To jest ostatnia kadencja Chrzanka wygrał w 18 i 24 roku w następnej kadencji już startować nie może. Musi wychować sobie w najbliższych latach następcę albo miejsce zajmą partyjni i z tym się zgadzam.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa wybrany na drugą ostatnią kadencję

Wygląda że to jest prawda:

Zasada dwukadencyjności w polskim samorządzie terytorialnym została wprowadzona ustawą z 11 stycznia 2018 roku. Obejmuje ona wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast, ograniczając ich możliwość sprawowania władzy do dwóch kolejnych kadencji. Każda kadencja trwa pięć lat, co oznacza, że osoba pełniąca te funkcje może być wybrana maksymalnie na dziesięć lat z rzędu. Wprowadzenie tej zasady miało na celu zwiększenie konkurencji w wyborach samorządowych oraz zapobieganie monopolizacji władzy przez długotrwałych urzędników. Ustawa została przyjęta przez parlament, w którym dominowała Zjednoczona Prawica, i weszła w życie na początku kadencji 2018-2023. Od tego czasu, osoby pełniące te funkcje mogą ubiegać się o reelekcję tylko raz, co w praktyce oznacza, że po zakończeniu drugiej kadencji muszą ustąpić miejsca nowym kandydatom. Warto zaznaczyć, że zasada ta spotkała się z różnymi opiniami wśród samorządowców i polityków. Niektórzy uważają, że wprowadzenie dwukadencyjności jest korzystne dla demokratyzacji samorządu, podczas gdy inni krytykują ją jako ograniczenie wyboru dla obywateli
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Zmieniłem tytuł, żeby rzucało się w oczy.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa wybrany na drugą ostatnią kadencję

Ja tam nigdy nie oddam głosu na naszego prezydenta, zmieniłbym zdanie, gdyby wybudował blok komunalny przy swojej ulicy, na której mieszka, wtedy by zobaczył swoich cudownych wyborców zdemoralizowanych, nawalonych, czy też naćpanych, ale to już ostatnia kadencja, więc oby przyszły lepsze czasy.
Odpowiedz

RE: Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa wybrany na drugą ostatnią kadencję

Swojego czasu Prezydent Chrzanowski obiecał w Żyrardowie inkubator przedsiębiorczości. Zrobił to podczas debaty prezydenckiej.

Są jednak ważniejsze potrzeby dla zaplecza prezydenckiego, zamiast tworzenia inkubatora będzie remontowane Centrum Kultury. https://zyrardow24h.eu/Temat-Centrum-Kul...#pid224885
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58(current)

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.
Jeżeli chcesz napisać coś bez logowania, to możesz zrobić to w dziale Wiadomości z Żyrardowa .



[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PiS watch - światopogląd PISu - Prawo i Sprawiedliwość? zbyszek 421 15 125 Wczoraj 10:43
Ostatni post: belin
Wink Rada Miasta Żyrardowa 2024-2029 - dziewiąta kadencja - obrady i decyzje Rady Szperacz 2 139 26.09.2024 19:40
Ostatni post: Szperacz
  Podatek od FB i Google i Apple - patriotyzm w praktyce a raczej jego brak belin 2 186 17.09.2024 09:23
Ostatni post: belin
  Polityczny RING - pseudoelity - wart Pac pałaca a pałac Paca... belin 211 5 279 07.09.2024 08:54
Ostatni post: belin
  Dział Polityka - dyskusja na temat tego działu forum 2 87 28.08.2024 09:30
Ostatni post:
  Amunicja do czołgów produkowana w Polsce czy przez Rheinmetal 0 19 19.08.2024 17:53
Ostatni post:
  PO-KO PSL Trzecia Droga watch - są obietnice wyborcze nie ma pieniędzy Stańczyk 316 8 744 25.07.2024 15:25
Ostatni post:
  Wybory w USA w listopadzie 2024 - Kamala Harris nową kandydatką Demokratów belin 21 266 25.07.2024 09:02
Ostatni post: belin
  Rzeź wołyńska i banderowska flaga OUN - jak było naprawdę [oddzielony] belin 6 394 16.07.2024 15:44
Ostatni post: belin
  Czy PIS PO i SLD są założone za pieniędze ukradzione z FOZZ? belin 3 451 12.07.2024 18:50
Ostatni post: belin
  Wybory we Francji są dwuturowe - dzisiaj głosowanie w I turze 12 276 08.07.2024 12:43
Ostatni post:
  3x15 procent - podatek PIT CIT VAT - zapomniany projekt INNEJ Platformy Obywatelskiej belin 3 234 06.07.2024 20:21
Ostatni post: belin
  Wybory do Europarlamentu co 5 lat - 2014, 2019, 2024 - 9 czerwca 2024 ! 340 12 423 12.06.2024 21:52
Ostatni post: belin
  Upadek rządu Jana Olszewskiego - film Nocna Zmiana belin 14 715 31.05.2024 21:57
Ostatni post:
  Andrzej Wilk - Starosta Żyrardowski, były prezydent miasta Żyrardowa 415 14 330 17.05.2024 09:58
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

8 gości