Żyrardów dla Wszystkich
Krytyka władzy publicznej - a może samemu coś zrobić? - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Oferta miasta dla żyrardowian i turystów (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Oferta-miasta-dla-zyrardowian-i-turystow)
+--- Dział: Urzędy Służby i Firmy Państwowe (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Urzedy-Sluzby-i-Firmy-Panstwowe)
+--- Wątek: Krytyka władzy publicznej - a może samemu coś zrobić? (/Temat-Krytyka-wladzy-publicznej-a-moze-samemu-cos-zrobic)



Krytyka władzy publicznej - a może samemu coś zrobić? - Gość - 13.04.2010

A ja powiem po raz kolejny najłatwiej krytykować -trudniej samemu coś zrobić .


RE: Co jest z Żyrardowem? - elprincipito - 13.04.2010

(13.04.2010 15:18 )skarlet napisał(a): A ja powiem po raz kolejny najłatwiej krytykować -trudniej samemu coś zrobić .

Fakt, ale niestety na tym polega niewdzięczność służby publicznej (nie najgorzej wynagradzanej), że się na ręce patrzy i jak się ma jasne wytłumaczenie to racjonalni się zamkną a krzykaczy i tak niczym nie uspokoisz więc sie niema co nimi przejmować.

Ale tłumaczyć się trzeba, jeżeli powstają jakieś wątpliwości... i już.


RE: Co jest z Żyrardowem? - Rencista. - 14.04.2010

Zamiast krytykować, należy pójść dalej i wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, jak powinno wyglądać prawidłowe zarządzanie.


RE: Co jest z Żyrardowem? - elprincipito - 14.04.2010

(14.04.2010 00:15 )Rencista. napisał(a): Zamiast krytykować, należy pójść dalej i wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, jak powinno wyglądać prawidłowe zarządzanie.

Rencisto

Już ustaliliśmy, ze dla Ciebie najlepiej jak by 100% ludzi zajmowało się samorządnością, ale daj nam z łaski swojej zarabiać na podatki... przy okazji daj nam też szanse na sprawdzanie co wybrańcy narodu robią z tymi podatkami.

Do polityki części ludzi się garnie i trzeba bazowac na tym co się ma...


RE: Co jest z Żyrardowem? - Jancio - 14.04.2010

(14.04.2010 00:15 )Rencista. napisał(a): Zamiast krytykować, należy pójść dalej i wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, jak powinno wyglądać prawidłowe zarządzanie.
Chciejców ci u nas dostatek dlatego może zostawić to tym co chcą i potrafią, a nie tylko się im wydaje.


RE: Co jest z Żyrardowem? - czterdzieści i cztery - 14.04.2010

Jancio a kto chce i potrafi w naszym mieście? Zbliżają się wybory i chętnie oddam głos na takiego...Smile


RE: Co jest z Żyrardowem? - skarlet - 14.04.2010

Na Jancia ???
On chce i potrafi Smile .........dołożyć każdemuSmile


RE: Co jest z Żyrardowem? - Jancio - 15.04.2010

Ja nie chcę, bo wole krytykować niż być krytykowanym Big Grin a kto tego nie wiem. Nikt jeszcze nie wyszedł z propozycja uczestniczenia w jego kampanii wyborczej Wink dlatego nie wiem


RE: Co jest z Żyrardowem? - Rencista. - 15.04.2010

Na pewno są ludzie w naszym mieście,którzy są uczciwi i posiadają odpowiednie kompetencje. Trzeba odsiać plewy od ziarna.


RE: Co jest z Żyrardowem? - dr_niziołek - 15.04.2010

Nio i czasem trzeba tym ziarnom dać czasu i szanse na wzrostWink


RE: Co jest z Żyrardowem? - Rencista. - 17.04.2010

Aby nie za długo tego czasu, bo będzie to samo.


RE: Co jest z Żyrardowem? - Jancio - 17.04.2010

Wegetacja w przyrodzie trwa kilka tygodni, a potem dojrzewanie i zbiory


RE: Co jest z Żyrardowem? - Rencista. - 18.04.2010

Myślisz,że kilka tygodni starczy? Wiesz dobrze,że człowiek się uczy przez całe życie ,a i tak nawet u schyłku nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć. Najważniejsze,żeby wiedzieć kiedy odejść z życia politycznego, a z tym jest już problem.


RE: Co jest z Żyrardowem? - Jancio - 18.04.2010

Czego Jaś sie nie nauczył Jan nie będzie umiałTongue


RE: Co jest z Żyrardowem? - elprincipito - 18.04.2010

Ot właśnie...


RE: Co jest z Żyrardowem? - zbyszek - 19.04.2010

(18.04.2010 17:39 )Rencista. napisał(a): Myślisz,że kilka tygodni starczy? Wiesz dobrze,że człowiek się uczy przez całe życie ,a i tak nawet u schyłku nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć. Najważniejsze,żeby wiedzieć kiedy odejść z życia politycznego, a z tym jest już problem.

U schyłku...Oj,myślisz o Bartoszewskim?
Nieraz los pomaga w odejściu z polityki.


RE: Co jest z Żyrardowem? - Jancio - 19.04.2010

Ale tylko patriotom i bohaterom


RE: Co jest z Żyrardowem? - dr_niziołek - 20.04.2010

(19.04.2010 23:42 )Jancio napisał(a): Ale tylko patriotom i bohaterom

Nawiązujesz do katastrofy z 10 kwietnia?


RE: Co jest z Żyrardowem? - Rencista. - 21.04.2010

Zbyszek. Ja tylko mówię o panujących standardach w polityce, które są przestrzegane w krajach o długim stażu demokratycznym.