Żyrardów dla Wszystkich
Śmieciarka uszkodziła mi kubeł na śmieci - kto ma naprawić szkodę? - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Oferta miasta dla żyrardowian i turystów (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Oferta-miasta-dla-zyrardowian-i-turystow)
+--- Dział: Urzędy Służby i Firmy Państwowe (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Urzedy-Sluzby-i-Firmy-Panstwowe)
+--- Wątek: Śmieciarka uszkodziła mi kubeł na śmieci - kto ma naprawić szkodę? (/Temat-Smieciarka-uszkodzila-mi-kubel-na-smieci-kto-ma-naprawic)



Śmieciarka uszkodziła mi kubeł na śmieci - kto ma naprawić szkodę? - Gość - 26.11.2015

A ja mam pytanie związane ze śmieciami również.
Mam pojemnik 1100 litrów i ostatnio śmieciarka połamała mi dekiel od tego pojemnika.
Kto za to ma beknąć?
Dodam, że wykupiłem ów pojemnik na własność za kilkaset złotych.


RE: Śmieci w mieście - Gość - 26.11.2015

Piszesz w swoim logo "Pora się otrząsnąć!" więc się otrząśnij i zrób fotki, a potem przygotuj pismo zawierajace niezbedne informacje i wniosek o naprawę szkody. na koniec zostanie Ci złożyć je na dziennik u USŁUGOBIORCY czyli w firmie, która realizuje u Ciebie usługę. I oczekujesz na odpowiedź, a ponieważ teraz po nowemu wszystko idzie lepiej to trzeba być dobrej myśkli i mieć nadzieję. Pozdrawiam Andrzej


RE: Śmieci w mieście - eltom - 26.11.2015

Dekiel został wgnieciony z dwóch stron i popękał. Na dobrą sprawę działa prawidłowo, ale są dziury.
Prawdopodobnie przy przechylaniu otworzyła się ta klapa i o coś zahaczyła na śmieciarce, ci ją mocniej podnieśli i się zgięła i połamała. W sumie powinni wymienić mi samą klapę. Pożyjemy, zobaczymy, może ich trafię, jak będą odbierali ponownie śmieci, to pogadam.


RE: Śmieci w mieście - Gość - 26.11.2015

(26.11.2015 16:21 )eltom napisał(a): A ja mam pytanie związane ze śmieciami również.
Mam pojemnik 1100 litrów i ostatnio śmieciarka połamała mi dekiel od tego pojemnika.
Kto za to ma beknąć?
Dodam, że wykupiłem ów pojemnik na własność za kilkaset złotych.

Uważaj,żebyś ty nie beknął. Po co ci taki duży pojemnik? Zakład prowadzisz czy chałturę, cbyba,że przygarnołęś kilku emigrantów. KARATEKA.


RE: Śmieci w mieście - eltom - 27.11.2015

Po to by twoje zwłoki się tam zmieściły Tongue
Do małego nie wejdą, trzeba by ćwiartować Tongue


RE: Śmieci w mieście - Szopen - 27.11.2015

Być może rzadziej wystawia? Jego sprawa, skoro płaci się od osoby to może sobie wystawiać i 3 takie pojemniki Wink


RE: Śmieci w mieście - Gość - 28.11.2015

(27.11.2015 01:53 )eltom napisał(a): Po to by twoje zwłoki się tam zmieściły Tongue
Do małego nie wejdą, trzeba by ćwiartować Tongue

Widczonie coś jest na rzeczy, jeżeli tak mi źle życzysz.A ci osobiście życzę ,jak najlepiej w tym biznesie. KARATEKA


RE: Śmieci w mieście - eltom - 28.11.2015

Bo nie wiem, dlaczego akurat ciebie interesuje wielkość mojego pojemnika na śmieci. Mam go od wielu lat i nikogo to nie interesowało.


RE: Śmieci w mieście - Gość - 28.11.2015

Nie bierz tego tak poważnie, wyluzuj, wiesz dobrze,że darze cię sympatią za to co robisz. KARATEKA.


RE: Śmieci w mieście - zico - 29.11.2015

(28.11.2015 17:30 )Gość napisał(a): Nie bierz tego tak poważnie, wyluzuj, wiesz dobrze,że darze cię sympatią za to co robisz. KARATEKA.

Dlateo postanowił , ze nie będzie Ciebie ćwiartowałBig Grin Ma szacunek gośc co Tongue