Żyrardów dla Wszystkich
Piasek do piaskownicy dla dziecka - gdzie kupić? - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Informator Żyrardowski (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Informator-Zyrardowski)
+--- Dział: Dzieci i Młodzież (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Dzieci-i-Mlodziez)
+--- Wątek: Piasek do piaskownicy dla dziecka - gdzie kupić? (/Temat-Piasek-do-piaskownicy-dla-dziecka-gdzie-kupic)

Strony: 1 2


Piasek do piaskownicy dla dziecka - gdzie kupić? - Dalenka - 08.07.2014

Potrzebuję trochę piasku do piaskownicy. Czy ktoś się orientuje gdzie można lokalnie to nabyć?Smile


RE: Piasek do piaskownicy - banitka - 08.07.2014

Dalenka koło thompsona jest taki jakiś skład kamień, tłuczeń , piasek itp. może tam?


RE: Piasek do piaskownicy - kalatos - 08.07.2014

Machpol Smile


RE: Piasek do piaskownicy - marbass - 08.07.2014

Castorama w Skierniewicach, tam jest piasek do piaskownic w workach.


RE: Piasek do piaskownicy - Dalenka - 08.07.2014

Byłam k.TCL- a ale tam pozamykane chyba, że jakieś inne wejście...


RE: Piasek do piaskownicy - Szopen - 08.07.2014

Tam trzeba chyba dzwonić, bo rzadko ktoś tam jest, to numer do ich filii: 46 855 2148
A jak nie to z byle jakiej firmy oferującej piach, po kosztach poszukać mozna na olx


RE: Piasek do piaskownicy - Jancio - 08.07.2014

JA proponuje przejechać się po budowach. Teraz praktycznie każdy piach to płukanka


RE: Piasek do piaskownicy - siwy - 08.07.2014

jadac na mszczonow za nim po prawej stronie jest sklad i mozna se zamowic jaki sie chce transport maja i samemu tez mozna wziasc
to jest na drodze w strone Grójca zaraz za firma fm logistic


RE: Piasek do piaskownicy - lula - 08.07.2014

ja pitole, kombinujecie jak koń pod góre Smile
Na Wręczy Budokrusz ma kopalnie, jak niewiele to podjechać samemu, jak potrzeba z 15ton to pierwsze lepsze ogłoszenie piasek, żwir i dzwonić.


RE: Piasek do piaskownicy - Szopen - 08.07.2014

Wieczorem na któreś osiedle i po trochu piasek zawijać Tongue


RE: Piasek do piaskownicy - Wioslarz - 08.07.2014

(08.07.2014 14:32 )marbass napisał(a): Castorama w Skierniewicach, tam jest piasek do piaskownic w workach.
Czego to ludzie nie potrafią sprzedać. Ciekawe jak to wychodzi na tony Big Grin
Ile tego potrzebujesz? trochę się spóźniłaś, bo miałem tego kilka ton, sąsiedzi też przychodzili z tą samą potrzebą. Wyrobiłem prawie wszystko. resztką mogę się podzielić. I tak będę domawiał więcej. Z piaskownic osiedlowych nie polecam.. Tongue


RE: Piasek do piaskownicy - teqton - 09.07.2014

praktiker.pl/produkt,52281,1278/piasek_do_piaskownic_z_atestem.html

20kg jedynie 11.99 PLN Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

praktiker.pl/produkt,52229,1278/piasek.html

20kg jedynie 12.99 PLN Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Piasek do piaskownicy - kalatos - 09.07.2014

15 ton do piaskownicy, niezła by wyszła z tego kuweta Smile


RE: Piasek do piaskownicy - bergerac - 09.07.2014

Jeśli do piaskownicy to zdecydowanie polecam "potrząsnąc" jednak portfelem i pokusic się o zakup takiego z odpowiednim atestem PZH.
Taki zwykły budowlany się do takich celów najzwyczajniej nie nadaję i często słono, nieodpowiedzialnych bądź niedoinformowanych rodziców potem kosztuję (nie mówiąc już o dzieciach) Sad


RE: Piasek do piaskownicy - Wioslarz - 09.07.2014

Dowiedziałem się właśnie, że można komuś sprzedać nie tylko piasek do piaskownicy, ale też ciemnotę Big Grin Trzeba się zorientować, czy nie można kupić powietrza z atestem w słoiczkach , bo oddychanie tym normalnym może być zabójcze dla naszych pociech Big Grin


RE: Piasek do piaskownicy - Dalenka - 09.07.2014

Wioślarz więc jeżeli Twoja propozycja aktualna to ja bym chętnie wzięła.
Potrzebuję niewiele, worek? Do takiej piaskownicy "muszelki" (plastikowa, przykrywana)
Jest i na allegro taki "atestowany"Smile
http://allegro.pl/atestowany-piasek-do-piaskownicy-50kg-wys-gratis-i4341043570.html


RE: Piasek do piaskownicy - Jancio - 09.07.2014

(09.07.2014 01:32 )bergerac napisał(a): Jeśli do piaskownicy to zdecydowanie polecam "potrząsnąc" jednak portfelem i pokusic się o zakup takiego z odpowiednim atestem PZH.
Taki zwykły budowlany się do takich celów najzwyczajniej nie nadaję i często słono, nieodpowiedzialnych bądź niedoinformowanych rodziców potem kosztuję (nie mówiąc już o dzieciach) Sad
A dlaczego się nie nadaje?


RE: Piasek do piaskownicy - Rafał - 09.07.2014

(09.07.2014 07:04 )Wioslarz napisał(a): Dowiedziałem się właśnie, że można komuś sprzedać nie tylko piasek do piaskownicy, ale też ciemnotę Big Grin Trzeba się zorientować, czy nie można kupić powietrza z atestem w słoiczkach , bo oddychanie tym normalnym może być zabójcze dla naszych pociech Big Grin
No widzisz .... całe życie człowiek się czegoś dowiaduje .

Dalenko podjedź samochodem w okolice wydm międzyborowskich .... jeśli sobie troszkę "uszczkniesz" z zasobów tychże terenów na pewno ekosystem sobie z tym poradzi....


RE: Piasek do piaskownicy - bergerac - 09.07.2014

(09.07.2014 08:38 )Jancio napisał(a):
(09.07.2014 01:32 )bergerac napisał(a): Jeśli do piaskownicy to zdecydowanie polecam "potrząsnąc" jednak portfelem i pokusic się o zakup takiego z odpowiednim atestem PZH.
Taki zwykły budowlany się do takich celów najzwyczajniej nie nadaję i często słono, nieodpowiedzialnych bądź niedoinformowanych rodziców potem kosztuję (nie mówiąc już o dzieciach) Sad
A dlaczego się nie nadaje?

Głównie dlatego że już "na starcie" jest zanieczyszczony.


RE: Piasek do piaskownicy - Jancio - 09.07.2014

Czym jest zanieczyszczony?