Żyrardów dla Wszystkich
Wyjazdy służbowe osób zatrudnonych w miejskich instytucjach - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Oferta miasta dla żyrardowian i turystów (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Oferta-miasta-dla-zyrardowian-i-turystow)
+--- Dział: Urzędy Służby i Firmy Państwowe (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Urzedy-Sluzby-i-Firmy-Panstwowe)
+--- Wątek: Wyjazdy służbowe osób zatrudnonych w miejskich instytucjach (/Temat-Wyjazdy-sluzbowe-osob-zatrudnonych-w-miejskich-instytucjach)

Strony: 1 2 3 4


Wyjazdy służbowe osób zatrudnonych w miejskich instytucjach - Stańczyk - 31.05.2013

Kierunek  Rosja - Petersburg!

Każdy z nas ma jakieś potrzeby i marzenia, które związane są z ciekawością czy chęcią poznania czegoś nowego. Możemy to osiągnąć chociażby poprzez częste podróżowanie i wycieczki w rożne części świata, którymi sprawiamy sobie i innym ogromną przyjemność. Przy tej okazji możemy jeszcze odpocząć i nauczyć się czegoś nowego. I tej dewizy trzymają się także, przez cały czas, nasi samorządowcy. Jutro, tj. 1 czerwca, jadą do Rosji, a konkretnie do Petersburga, następujący włodarze wraz z innymi osobami:

Grzegorz Obłękowski - wiceprezydent
Beata Rusinowska - dyr. CKZ
Rober Janiszewski - trener i nauczyciel WF
Barańska Mirosława - dyr. zesp. szkół nr.3
Wróbel Tomasz -  to chyba ten pan http://www.goldenline.pl/tomasz-wrobel/

...plus jeszcze 2 inne persony. Razem - 7 osób.

Wszystkim uczestnikom tej wyprawy życzę udanego i "owocnego" pobytu w Rosji.


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - teqton - 31.05.2013

A jaki jest oficjalny powód wyjazdu ? Smile Czy to wyjazd prywatny ?


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Stańczyk - 31.05.2013

(31.05.2013 12:18 )teqton napisał(a): A jaki jest oficjalny powód wyjazdu ? Smile Czy to wyjazd prywatny ?

Tego nie wiem. Dzwoń do UM. Oni będą już wiedzieć


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - teqton - 31.05.2013

Nikt nie odbiera Tongue


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - bergerac - 31.05.2013

Wybory się zbliżają to pewnie jak i PKW na szkolenie z metod liczenia głosów jadą Smile

P.S.
Patrząc na profil Pana Wróbla można się tylko domyślać kto i w jakim celu wycieczkę tą "sponsoruję".
Hamulców już żadnych nie mają Sad


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Stańczyk - 01.06.2013

(31.05.2013 12:33 )bergerac napisał(a): Wybory się zbliżają to pewnie jak i PKW na szkolenie z metod liczenia głosów jadą Smile

P.S.
Patrząc na profil Pana Wróbla można się tylko domyślać kto i w jakim celu wycieczkę tą "sponsoruję".
Hamulców już żadnych nie mają Sad
Widocznie pan Wróbel jest tam (samorządowcom) bardzo potrzebny.


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - turboneta - 01.06.2013

A któż to jest ten Pan Wróbel?


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - zico - 01.06.2013

ptak Big Grin


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Gość - 01.06.2013

Nieciekawy wyraz twarzy ma ten osobnik. Dla mnie wygląda na cwaniakowatego i bezwzględnego, a pewność siebie, to mu wychodzi uszami.Swój ciągnie do swego. Ciekawe co jeszcze zamierzają nam zafundować za nasze pieniądze?


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Andreas - 01.06.2013

(31.05.2013 12:18 )teqton napisał(a): A jaki jest oficjalny powód wyjazdu ? Smile Czy to wyjazd prywatny ?

Jak to jaki - Dzień Dziecka.Big Grin


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - SZNINKIEL - 01.06.2013

O ile się nie mylę to ten wyjazd jest jakoś powiązany z przyjazdami do Żyrardowa rosyjskich koszykarek. Jeśli jakoś można wytłumaczyć obecność Janiszewskiego, Barańskiej, nawet Obłękowskiego - to co tam do cholery robi Rusinowska?


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - teqton - 01.06.2013

Jak to co ? Ktoś musi drinki przynosić Big Grin


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - bergerac - 01.06.2013

Ja raczej stawiam że to ze względu na tragarza, za kim by biedny walizki nosił Wink


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Gość - 02.06.2013

Mi to ten Pan Tomasz wygląda na pana który sponsoruje nasza "Zyrardowska Mafie" hi hi


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Gość - 02.06.2013

A nikomu do pustej bani nie przyszło że ktoś mógł prywatnie wybrać się na ta wycieczkę? Żal mi Was. Macie odwagę oczerniac człowieka na podstawie bzdurnych teorii, ba..umieszac jego zdjęcie samemu podpisując się loginem i awatarem. Brawo za odwagę i ukłon do moderatorow.


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Wioslarz - 02.06.2013

(02.06.2013 14:46 )Gość napisał(a): A nikomu do pustej bani nie przyszło że ktoś mógł prywatnie wybrać się na ta wycieczkę?

Przyszło. Post nr 2 Smile


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Gość - 02.06.2013

(02.06.2013 14:46 )Gość napisał(a): A nikomu do pustej bani nie przyszło że ktoś mógł prywatnie wybrać się na ta wycieczkę? Żal mi Was. Macie odwagę oczerniac człowieka na podstawie bzdurnych teorii, ba..umieszac jego zdjęcie samemu podpisując się loginem i awatarem. Brawo za odwagę i ukłon do moderatorow.
Gościu, jak pewnie wiesz PO w Żyrardowie niczym nie odbiega od tych "działaczy w terenie" opisywanych w liście Gowina do Tuska.Niestety, to nie nasza wina, że Obłękowski i Rusinowska kojarzą się z układami i kolesiostwem, sami sobie na to zapracowali.
Może gdyby pan Wróbel stał przy Turbonecie, to odbierany byłby inaczej, a tak widzisz - sprawia nie najlepsze wrażenie. Boli, że ktoś to napisał?


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - turboneta - 02.06.2013

(02.06.2013 15:37 )Gość napisał(a):
(02.06.2013 14:46 )Gość napisał(a): A nikomu do pustej bani nie przyszło że ktoś mógł prywatnie wybrać się na ta wycieczkę? Żal mi Was. Macie odwagę oczerniac człowieka na podstawie bzdurnych teorii, ba..umieszac jego zdjęcie samemu podpisując się loginem i awatarem. Brawo za odwagę i ukłon do moderatorow.

Może gdyby pan Wróbel stał przy Turbonecie, to odbierany byłby inaczej, a tak widzisz - sprawia nie najlepsze wrażenie. Boli, że ktoś to napisał?
A może mi wyjaśnisz o co chodzi i dlaczego jestem w to wmieszana?

Nie znam Pana Wróbla i nie interesuje mnie to czy wyjechał do Petersburga czy do Pcimia Wielkiego, bo to jego sprawa.

Gość ma racje, bo może wszyscy pojechali tam sobie prywatnie i nikomu nic do tego.


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - Gość - 02.06.2013

(02.06.2013 15:58 )turboneta napisał(a): A może mi wyjaśnisz o co chodzi i dlaczego jestem w to wmieszana?

Nie znam Pana Wróbla i nie interesuje mnie to czy wyjechał do Petersburga czy do Pcimia Wielkiego, bo to jego sprawa.

Gość ma racje, bo może wszyscy pojechali tam sobie prywatnie i nikomu nic do tego.

Bardzo się mylisz, jeżeli twierdzisz, że nikt nie powinien interesować się zagranicznymi wyjazdami notabli. Są to osoby publiczne i każdy może zainteresować się za czyje pieniądze podróżują.
Ty zostałaś wmieszana wyłącznie pozytywnie, jako osoba, dla której ludzie chyba jednak są ważniejsi od układów.Co przyznasz, nie jest łatwe.
Myślę, że odebrałaś to właściwie, ale zawsze lepiej doprecyzować.


RE: Kierunek Rosja - Petersburg! - eltom - 02.06.2013

(02.06.2013 15:58 )turboneta napisał(a): A może mi wyjaśnisz o co chodzi i dlaczego jestem w to wmieszana?

Bo ludzie mają do ciebie większe zaufanie, niż do wcześniej wymienionych osób. To chyba dobrze o tobie świadczy Smile
A co do zarzutu gościa o wstawianie zdjęcia, to ja nie widzę w postach żadnego wstawionego zdjęcia, a osoby publiczne powinny być rozliczane z naszych pieniędzy. Jeśli jest to wycieczka prywatna, to co innego, ale wątpię, by ta ekipa pojechała za swoje.