Żyrardów dla Wszystkich
Nasze ulubione bajki... - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Informator Żyrardowski (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Informator-Zyrardowski)
+--- Dział: Dzieci i Młodzież (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Dzieci-i-Mlodziez)
+--- Wątek: Nasze ulubione bajki... (/Temat-Nasze-ulubione-bajki)

Strony: 1 2


Nasze ulubione bajki... - Gość - 06.01.2012

Co skłoniło mnie żeby założyć ten wątek? Dziś na TVP 1 o 20:20 Król Lew...na Polonii Pingwin PIK-POK. Jakie bajki lubiliście oglądać?


RE: Nasze ulubione bajki... - teqton - 06.01.2012

Jak byłem mały uwielbiałem Smerfy Smile


RE: Nasze ulubione bajki... - eltom - 06.01.2012

O wilku i zającu, Bolka i Lolka, Reksia Big Grin
No i Disney, to podstawa, każdy film bez wyjątku.


RE: Nasze ulubione bajki... - teqton - 06.01.2012

Aaa fakt, wilka i zająca oglądałem w domu na projektorze na ścianie, ale to bez głosu było Smile


RE: Nasze ulubione bajki... - julianek - 06.01.2012

Reksio, Krecik, Smerfy to podstawa Smile
I jak pamiętam słynne bajki "Hanna Barbara" sorry jak pomylilem nazwe Smile


RE: Nasze ulubione bajki... - zbyszek - 06.01.2012

Jacek i Agatka, Gąska Balbinka, Miś z okienka Big Grin i wszystkie jaki były po nich Big GrinBig Grin
http://www.nostalgia.pl/


RE: Nasze ulubione bajki... - manga - 06.01.2012

O mamuniu !!!! Czy tu są same DINOZAURY ???? Big GrinTongue


RE: Nasze ulubione bajki... - zbyszek - 06.01.2012

Big GrinBig GrinBig Grin Jeżeli wiesz jakie to bajki to witamy w klubie Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Nasze ulubione bajki... - robuloc - 06.01.2012

tytulu nie pamietam... "barbapapa"? ... stworzenia, ktore mogly zamieniac sie we wszystko .... taka barbamama wieczorem przytulala barbadzieci i podstepnie(Smile)) zamieniala sie w wanne i dzieci wykapane ....
oczywiscie lubilem (i lubie) polskie bajki - bolka i lolka, koziolka matolka, reksia .... mniej lubilem kangura hip-hopa czy przywolanego tu pik-poka


RE: Nasze ulubione bajki... - manga - 06.01.2012

No dobra Blush To dodam jeszcze: "Miś Uszatek" Big Grin


RE: Nasze ulubione bajki... - robuloc - 06.01.2012

nie lubilem go .... zawsze byl jakis taki madrala ....


RE: Nasze ulubione bajki... - jagódek - 06.01.2012

dodajcie do tych wszystkich wymienionych jeszcze Zaczarowany Ołówek, Pomysłowy Dobromił, Przygody Baltazara Gąbki Smile


RE: Nasze ulubione bajki... - motyl - 06.01.2012

Miś kolargol Big Grin


RE: Nasze ulubione bajki... - manga - 06.01.2012

Gucio i Cezar, Rumcajs, Makowa Panienka, Z mchu i paproci. O qrde chiba zawitałam do waszego klubu SadShySmileBig GrinTongue


RE: Nasze ulubione bajki... - Euforia - 07.01.2012

Ja ogladałam takie bajeczki Big Grin

krecik,
reksio,
wilk i zajac,
drużyna RR,
żółwie ninja,
moto myszy,
pingwinek pik-pok,
bolek i lolek,
serie disney'a,
smerfy,
miś uszatek,
miś koralgol,
kot filemon,
Zaczarowany Ołówek,
Pomysłowy Dobromił,
rumcajs,
iiii zawsze rano przed wyjsciem do szkoly ogladalam diabelski młyn na canal+ (królik bugus, tom&jerry, sylwester&tweety, struś i kojot, kurak Leghorn "ten tego" Kaczor Daffy, Świnka Porky, Yosemite Sam, Speedy Gonzales, Marsjanin Marvin, Diabeł Tasmański itp),
aaa i jeszcze wieczorynka - taka o smoku wawelskim i jego pogromcy... nie pamietam tytułu Sad


RE: Nasze ulubione bajki... - Szysza - 07.01.2012

to chyba Baltazar Gąbka...Porwanie Baltazara Gąbki, o ile dobrze skojarzyłam Smile


RE: Nasze ulubione bajki... - manga - 07.01.2012

No to jeszcze poniedziałkowe emisje ze "Zwierzyńca"

Pies Huckleberry i Miś Yogi


RE: Nasze ulubione bajki... - manga - 07.01.2012

No to na dokładkę dodam jeszcze Pszczółkę Maję.
Co nie znaczy, że wszystkie wymienione przeze mnie bajki lubiłam oglądać. Jakoś na szczęście nie byłam uzależniona Smile
A i jeszcze były słynne Gumisie Shy


RE: Nasze ulubione bajki... - Euforia - 07.01.2012

ooooo właśnie Tongue


RE: Nasze ulubione bajki... - zbyszek - 07.01.2012

Była taka bajka o Teletubisiach. Znacie? Teletubiś Tinki Winki został gejem...
A tu garść przykładów o innych bajkach i o postaciach w nich występujących.
Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej "bajki" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.

Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to "klapnięte uszko".

Kolargol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple się lubią przebierać. Kolargol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?

Bolek i Lolek - Tola to przykrywka.

Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie.

Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.

Żwirek i Muchomorek - nic dodać nic ująć. Żwirek kręci z Muchomorkiem...kto to powiedział?

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podzemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.