Żyrardów dla Wszystkich
Centrum Nauki Kopernik - fajna zabawa dla dorosłych i dzieci w Warszawie - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Informator Żyrardowski (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Informator-Zyrardowski)
+--- Dział: Dzieci i Młodzież (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Dzieci-i-Mlodziez)
+--- Wątek: Centrum Nauki Kopernik - fajna zabawa dla dorosłych i dzieci w Warszawie (/Temat-Centrum-Nauki-Kopernik-fajna-zabawa-dla-doroslych-i)



Centrum Nauki Kopernik - fajna zabawa dla dorosłych i dzieci w Warszawie - degustator - 05.11.2010

Dziś otwarci  Centrum Nauk Kopernika,można jechać do stolicy na wielki wybuch lub obejrzeć go  w tv.Ponad 350 eksponatów do zobaczenia i nie które do przetestowania.Fajna zabawa dla dorosłych jak i dla dzieci.Spektakl plenerowy o 19"30 reżyserowany przez Petera Greenawaya.
Jeśli ktoś by miał możliwość pojechać na wielki wybuch do W-wa proszę o relację i parę fotek.
http://www.kopernik.org.pl/


RE: Centrum Nauk Kopernika - robuloc - 05.11.2010

"bilety" na wielki wybuch rozeszly sie jak swierze buleczki.......ale w sobote i niedziele mozna ruszyc na "ogladanie" eksponatow i wejsc za darmo


RE: Centrum Nauk Kopernika - Duke - 05.11.2010

W TV o tym mówili i powiem że mnie zainteresowali. Chętnie wybiorę się w weekend (sobota-niedziela od 10 do 19 wejście za darmo).Twórcy zapewniają, że będzie to wyjątkowe muzeum "bez filcowych kapci i nudnych przewodników". JadziemWink


RE: Centrum Nauk Kopernika - elprincipito - 05.11.2010

parenaście tysięcy luda sie przewinie w ten weekend... będzie mexyk Wink
Ale cieszę się jak dziecko... Big Grin


RE: Centrum Nauk Kopernika - robuloc - 05.11.2010

powoli...sluchajac radia i informacji dotyczacych dojazdu, parkingow, szacunkow co do ilosci ludzi....bliski jestem rezygnacji...poczekam chyba na platna mozliwosc obejrzenia tych cudow wszystkich...i mozliwosci wywolania tornada


RE: Centrum Nauk Kopernika - manga - 05.11.2010

Ja też widziałam w TV, fajna sprawa Shy


RE: Centrum Nauk Kopernika - degustator - 05.11.2010

Ten weekend będzie rzeczywiście oblegany ale może wybierzemy się forumową grupą na innym weekendzie.Jak już się trochę wyluzuje.


RE: Centrum Nauk Kopernika - Scarlet - 05.11.2010

Żałuję cały listopad w kalendarzu to same ważne spotkania. Sad


RE: Centrum Nauk Kopernika - degustator - 05.11.2010

To może na początku grudnia?Jak wszystkim będzie pasowało.


RE: Centrum Nauk Kopernika - Scarlet - 05.11.2010

Dla mnie było by suuupeerrr Smile


RE: Centrum Nauk Kopernika - robuloc - 06.11.2010

z grupowym wstepem (przynajmniej takim szkolnym)..klopot przez najblizsze kilka miesiecy...chyba ze w grupie wszak indywidualnie)))))


czy ktos byl??? czy ktos widzial na wlasne oczy??? czy ktos dotykal???? czy ktos smakowal???


RE: Centrum Nauk Kopernika - Dalenka - 08.11.2010

Jako, że w niedziele trochę sił mi brakowało Wink nie byłam osobiście,ale moja przyjaciółka była więc pewną informację mamSmile
W kolejce czekali godzinę, więc nie najgorzej bo podobno było warto. Można tam spędzić cały dzień a zabawa świetna zarówno dla dorosłych jak i dziecka. Bilety po 22zł od osoby, więc jak się jedzie z rodziną to jakiś tam wydatek to jest, chociaż z drugiej strony to tyle co bilet do kina więc nie najgorzej.
P.S. W weekend 11.11 -14.11 bilety do Mulitkina po 11złSmile


RE: Centrum Nauk Kopernika - Mars - 08.11.2010

(08.11.2010 20:01 )Dalenka napisał(a): Jako, że w niedziele trochę sił mi brakowało Wink
hm... sił brakowało ;-) w środku "weeckendu"? ;-)

Dziś czytałem, że kolejne eksponaty musiały przejsc drobne naprawy bo dzieci były bardzo dociekliwe ;-) Podobno pierwsi czekali ok. godzine a najdłużej ok. 5 godzin. Najlepsze wziecie miały "sklepiki" przy kolejce ;-)
W najbliższe tygodnie będa tłumy napewno.


RE: Centrum Nauk Kopernika - elprincipito - 08.11.2010

Najlepiej się wybrać w ferie zimowe Wink Tongue


RE: Centrum Nauk Kopernika - Mars - 08.11.2010

Dokładnie i o jak mrozek ściśnie z -10 conajmniej ;-)


RE: Centrum Nauk Kopernika - jaga20001 - 15.11.2010

ja byłam 11.11.10 i powiem że świetna zabawa . /niestety stałam godz w kolejce . Minimum żeby zobaczyć wszystko to trzeba poświecić ok 4h . Dużo eksponatów jeszcze nie działa. ale ogólnie polecam. bilet normalny 22 zł dla dziecka 13


RE: Centrum Nauk Kopernika - jaga20001 - 16.11.2010

eksponaty nie są na sprzedaż