[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140(current)
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Wybory, wybory...

(26.11.2014 15:56 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

No i poprosiła. Okazało się, że kuria nie ma nic do spotkań organizowanych w świetlicy, bo po to ona jest, by służyła wszystkim mieszkańcom miasta.
Na nic się nie zdał twój donos do kurii.
Spróbuj innych sztuczek.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(28.11.2014 09:08 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Z całym szacunkiem, ale byłeś na tej rozmowie między sztabami? Słyszałeś te ustalenia, czy posiłkujesz się tym, co zostało napisane na FB?
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Ot i trafiła kulą w płot. Tak to jest jak się łapie wszelkich możliwości żeby dokopać innym. No nie poszło tym razem, ale ukazuje jak można się zaślepić w niechęci.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Posilam się tym co prezentowali kandydaci
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 23:33 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Big GrinBig GrinBig Grin
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(28.11.2014 09:25 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Nie pasuje Ci Mszczonów to w Łodzi była prezydent zdobyła 54%. Jak nie będzie Ci pasowała Łódź to Rzeszów 66%. Znaczy jak się chce i potrafi to można.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(28.11.2014 10:43 )kalatos napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Z całym szacunkiem ale czym należałoby się posiłkować aby nie wierzyć, że tak wlaśnie było?
Będzie ta debata czy nie będzie? Będzie czy nie będzie? Będzie czy nie będzie? Będzie czy nie będzie? Będzie czy nie będzie? Będzie czy nie będzie?????????????
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Nalezy tez zalozyc ze sztab Pana Wojciecha nic nie wiedzial o debacie. Trzeba zalozuc ze nikt od Pani Beaty nie skonsultowal sie z jego sztabem. Plotka o tym ze narzucal terminy i miejsca moze byc tylko plotka jak tez to jest plotka ze PO finansowalo jego kampanie.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Kurii tez raczej zalezy aby PO poszlo w czelusci piekielne.

A moze by tak ta swietlice w przyszlosci wykorzystsc do roznego typu spotkan typu rzadzacy - mieszkancy?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Rusinowska, tuż po zakończeniu spotkania W.Jasińskiego z wyborcami, mogla rowniez zorganizowac tam swoje spotkanie... zaraz po spotkaniu W. Jasińskiego.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

.... i miała na tyle taktu, że tego nie zrobiła. Złych wzorców nie można powielać
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Słusznie, w tej sprawie nikt już się chyba nie połapie.Sad
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Sądząc o lamentach Judyty na "pl" to choćby Pan Jasiński na głowie stanął i spotkanie zorganizował diabli wiedzą gdzie, to i tak byłby z skrytykowany za... cokolwiek. Komuś przeszkadzałby przeciąg na sali, inny by stwierdził, że go uciszano, a jeszcze następny, że zapach był brzydki.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(28.11.2014 14:56 )Rambo napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Skoro zlym wzorcem sa spotkania z mieszkancami to chyba ktos tu musi do Tworek SPA pojechać na jakis czas.

Na przeciegi to szalik trzeba miec np. Zyrardowianki.
Na uciszanie trzeba glosniej krzyczec.
Na brzydki zapach stosuje sie perfumu na cialo oub odswiezacze powietrza.

Na wszystko jest wyjscieni kazdy beznadziejny argument PO mozna obalic :-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Masz racje. Najwazniejsze ze Pan Jasinski bedzie nowym prezydentem :-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

No, co Ty? Na facebookowym profilu kandydatki PO piszą,że on nie ma szans.Smile
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(28.11.2014 14:56 )Rambo napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Ale nawet kuria nie widziała w tym nic złego, więc czemu na siłę upierać się, aby być świętszym od papieża?Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Pan Wojciech nie napisał, że nie przyjdzie, wywiesił plakat (jak rozumiem produkcji sztabu przeciwnego) - myślę, że przyjdzie, a ściślej wbiegnie zdyszany, wręczy gospodyni kwiaty i powie, "przepraszam państwa udało się dzięki uprzejmości wyborców, którzy ze zrozumieniem przyjęli, małe skrócenie spotkania wyborczego w ..."

Chyba (obojgu) chodzi o to aby frekwencja była nie za duża i tematy względnie ustalone. Ehh jak w jakiejś Dynastii albo Modzie na sukces - piękne sceny i kolory na ekranie.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Drodzy,

mamy możliwość oglądania dzisiejszej debaty online. Nie trzeba wychodzić z domu. ZIMNO Smile

https://www.youtube.com/watch?v=q5Kqokzxcuo
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

oglądania, bez odpytania Wink
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140(current)
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 674 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości