Liczba postów: 537
Liczba wątków: 6
Dołączył: 06.2010
Reputacja:
6
Lokacja: Z Nienacka
Płeć: M
RE: Wybory, wybory...
Ot i trafiła kulą w płot. Tak to jest jak się łapie wszelkich możliwości żeby dokopać innym. No nie poszło tym razem, ale ukazuje jak można się zaślepić w niechęci.
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Posilam się tym co prezentowali kandydaci
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(27.11.2014 23:33 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(28.11.2014 09:25 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Nie pasuje Ci Mszczonów to w Łodzi była prezydent zdobyła 54%. Jak nie będzie Ci pasowała Łódź to Rzeszów 66%. Znaczy jak się chce i potrafi to można.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Nalezy tez zalozyc ze sztab Pana Wojciecha nic nie wiedzial o debacie. Trzeba zalozuc ze nikt od Pani Beaty nie skonsultowal sie z jego sztabem. Plotka o tym ze narzucal terminy i miejsca moze byc tylko plotka jak tez to jest plotka ze PO finansowalo jego kampanie.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Kurii tez raczej zalezy aby PO poszlo w czelusci piekielne.
A moze by tak ta swietlice w przyszlosci wykorzystsc do roznego typu spotkan typu rzadzacy - mieszkancy?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 2 741
Liczba wątków: 185
Dołączył: 12.2010
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Rusinowska, tuż po zakończeniu spotkania W.Jasińskiego z wyborcami, mogla rowniez zorganizowac tam swoje spotkanie... zaraz po spotkaniu W. Jasińskiego.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
RE: Wybory, wybory...
.... i miała na tyle taktu, że tego nie zrobiła. Złych wzorców nie można powielać
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Słusznie, w tej sprawie nikt już się chyba nie połapie.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Sądząc o lamentach Judyty na "pl" to choćby Pan Jasiński na głowie stanął i spotkanie zorganizował diabli wiedzą gdzie, to i tak byłby z skrytykowany za... cokolwiek. Komuś przeszkadzałby przeciąg na sali, inny by stwierdził, że go uciszano, a jeszcze następny, że zapach był brzydki.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
(28.11.2014 14:56 )Rambo napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Skoro zlym wzorcem sa spotkania z mieszkancami to chyba ktos tu musi do Tworek SPA pojechać na jakis czas.
Na przeciegi to szalik trzeba miec np. Zyrardowianki.
Na uciszanie trzeba glosniej krzyczec.
Na brzydki zapach stosuje sie perfumu na cialo oub odswiezacze powietrza.
Na wszystko jest wyjscieni kazdy beznadziejny argument PO mozna obalic :-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Masz racje. Najwazniejsze ze Pan Jasinski bedzie nowym prezydentem :-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
No, co Ty? Na facebookowym profilu kandydatki PO piszą,że on nie ma szans.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
(28.11.2014 14:56 )Rambo napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiAle nawet kuria nie widziała w tym nic złego, więc czemu na siłę upierać się, aby być świętszym od papieża?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Pan Wojciech nie napisał, że nie przyjdzie, wywiesił plakat (jak rozumiem produkcji sztabu przeciwnego) - myślę, że przyjdzie, a ściślej wbiegnie zdyszany, wręczy gospodyni kwiaty i powie, "przepraszam państwa udało się dzięki uprzejmości wyborców, którzy ze zrozumieniem przyjęli, małe skrócenie spotkania wyborczego w ..."
Chyba (obojgu) chodzi o to aby frekwencja była nie za duża i tematy względnie ustalone. Ehh jak w jakiejś Dynastii albo Modzie na sukces - piękne sceny i kolory na ekranie.