[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137(current)
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Za zimno na teren otwarty.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 14:40 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Stawiam raczej na miejski budżet. Pani Beata ma to już przecwiczone Wink

P.S.
Żarty żartami ale swoją drogą to koniecznie trzeba będzie potem w sprawozdaniu sztabu wyborczego Pani Beaty sprawdzic ile za pokrycie kosztów wynajęcia tej sali zapłacili.
Nie możemy z miejskiego budżetu fanaberii Pani Dyrektor przeca opłacac !
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Redaktor Krawczykiewicz jest stronnicza od czasu zwolnienia jej z pracy w Powiecie...
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Pmp3 już odpowiedziałam, że na forach internetowych wypowiadam się jedynie jako mieszkaniec Żyrardowa do czego jak każdy inny człowiek mam prawo ale nie zamierzam angażować się politycznie jako reprezentant kogokolwiek.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

To moze w kościele taka debata...zonaczymy kto bedzie w stanie próg przekroczyc ;-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

To już se obejrzałam debatę Tongue Sebuś słońce jak wchodzę do kościoła to zaczynają mi się tlić raciczki i rogi...
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Banitko a Ty byłabyś zainteresowana współprowadzeniem takiej debaty jako jedna z przedstawicielek mieszkańców?
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

NIE !!! Jestem stronnicza, a debatę powinna prowadzić osoba niezaangażowana w lokalną politykę!
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Banitko...drzwi beda otwarte wiec mozesz stać na zewnątrz ;-)

A tak wogole to czy Pani Beata jest wierząca i w dzień święty świeci będąc w kościele i modląc się za mieszkańców?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 14:37 )dr_niziołek napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Coś w tym jest. Ja myślę, że generalnie ta szopka z debatą spowoduje tylko utwierdzenie się wielu ludzi w poczuciu tego, że lokalni politycy robią ich w balona. Mam wrażenie, że tego oba sztaby nie wzięły w ogóle pod uwagę.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Banitko, każdy ma poglądy, dlatego debatę powinno prowadzić kilkoro mieszkanek/ców.

Wiadomo, że po takim apelu pani Beaty pan Wojciech nie przyjdzie i wyda oświadczenie, że był na spotkaniu ze swoimi wyborcami.
Jednak nie pozostawia wyborców bez odpowiedzi na nurtujące ich pytania i ma nadziej, że wyznaczony przezniego pełnomocnik, odpowie na nie.

Wypadałoby jednak jakoś oboje zmotywować, głosem mieszkańców!
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 15:08 )banitka napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Pani Koperska Big Grin Big Grin? Tongue
Smile
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Czuja sie oba sztaby zbyt pewnie. Panie Wojciechu...moze warto aby postawil Pan wszystko na jedna karte? Prosze przemyslec opcje odciecia sie od tematu debaty z Panią Beata R. Caly Pana sztab zapomina o tym. W zamian intensywne debaty z mieszkancami wraz z rejestracja ich i umieszczeniem w internecie. Tym sposobem nawet podczas ciszy wybroczej potencjali wyborcy beda mogli sie wczytac czy tez wsluchac w Pana slowa. To ludzie potrzebuja rozmowy z Panem a nie Pani Beata R.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Ja mam Kandydata do prowadzenia debaty większość zna go dobrze i wie że wtedy będzie uczciwie , treściwie i szybko Seba , Eltom co powiecie na Bartka ha ha ha ha ha
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Dla Pani Koperskiej to idealnym rozwiazaniem byloby gdyby oba sztaby sie pozabijaly podczas kampanii listopadadowej Tongue

Ps. Nawiasem mowiac jest to dobra kobieta, a jej firma jest najlepsza w kraju w swojej branży. .
Tego Bartka? Tweto Barta?


:-D:-D:-D

No to Pani Koperska bedzie miala robote :-D
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

No baaa nadałby się jak mało kto Tongue
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 14:30 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Ja uważam, że to nie pani Rusinowska unika debaty tylko kandydat Jasiński. Zaczęło się od tego, że mu termia nie pasowały. Wybrał ostatni możliwy jakby z góry liczył by wyborcy nie mogli tego skomentować. Teraz ma jakiś problem z miejscem. Nie rozumiem na czym polega parszywość Resursy czy innego miejsca. Skoro Rusinowska przystała na jego termin jemu wypadało zgodzić się na jej miejsce. Godzina ze zrozumiałych względów powinna być wieczorna. Dla mnie jako wyborcy robi z siebie nie poraz pierwszy zresztą w tych wyborach strusia i chowa głowę w piasek wystawiając kuper do poklepywania. Niestety Kawalerze tak nie postępuje polityk silny znający swój potencjał. Tak postępuje człek, który może i bardzo chce, ale nie bardzo wie jak
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 15:36 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
W zasadzie to trudno mu się dziwić, bo w takiej debacie mógłby niewiele zyskać, a ryzyko wpadki zawsze jest. Tylko nieładnie to wszytko wyszło, bo mógł jasno sformułować komunikat i szczerze powiedzieć wyborcom, że np. nie chce z kontrkandydatką debatować. Tak czy siak teraz będzie wskazywany, jako winny tego, że nic się nie odbyło.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 15:17 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Zupełnie się z Wami nie zgadzam.
Efekt tych przepychanek z debatą, zmianą plakatów, czerwonymi kartkami i resztą działań sztabu Pani Dyrektor jest taki że ich wyborcy zapatrywań nie zmienili a jednocześnie pojawiła się spora grupa mieszkańców która do drugiej tury idzie nawet nie po to żeby na Pana Jasińskiego zagłosowac tylko po to żeby przeciwko Pani Rusinowskiej głos do urny wrzucic i w końcu to towarzystwo od jakiejkolwiek władzy w mieście odsunąc

Jednym zdaniem z tą propagandą i polityką miłości przesadzili na całej linii.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Nie mozna w kampanii dawac jasnych przekazow z uzywaniem negatywów a takim jest wyraz NIE. Nie mogl tak powiedziec nasz potencjalny przyszly Prezydent Żyrardowa.
Berg...w najblizszych wyborach nie jest wazny elektorat Pani Beaty czy Pana Jasinskiego. Najwazniejsze sa glosy niezdecydowane i glosy tych komitetow które odpadly w pierwszej turze.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137(current)
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 674 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości