Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Za zimno na teren otwarty.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Redaktor Krawczykiewicz jest stronnicza od czasu zwolnienia jej z pracy w Powiecie...
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Pmp3 już odpowiedziałam, że na forach internetowych wypowiadam się jedynie jako mieszkaniec Żyrardowa do czego jak każdy inny człowiek mam prawo ale nie zamierzam angażować się politycznie jako reprezentant kogokolwiek.
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
To moze w kościele taka debata...zonaczymy kto bedzie w stanie próg przekroczyc ;-)
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
27.11.2014 14:53
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2014 14:56 przez banitka.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
To już se obejrzałam debatę

Sebuś słońce jak wchodzę do kościoła to zaczynają mi się tlić raciczki i rogi...
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Banitko a Ty byłabyś zainteresowana współprowadzeniem takiej debaty jako jedna z przedstawicielek mieszkańców?
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
NIE !!! Jestem stronnicza, a debatę powinna prowadzić osoba niezaangażowana w lokalną politykę!
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Banitko...drzwi beda otwarte wiec mozesz stać na zewnątrz ;-)
A tak wogole to czy Pani Beata jest wierząca i w dzień święty świeci będąc w kościele i modląc się za mieszkańców?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(27.11.2014 14:37 )dr_niziołek napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiCoś w tym jest. Ja myślę, że generalnie ta szopka z debatą spowoduje tylko utwierdzenie się wielu ludzi w poczuciu tego, że lokalni politycy robią ich w balona. Mam wrażenie, że tego oba sztaby nie wzięły w ogóle pod uwagę.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Banitko, każdy ma poglądy, dlatego debatę powinno prowadzić kilkoro mieszkanek/ców.
Wiadomo, że po takim apelu pani Beaty pan Wojciech nie przyjdzie i wyda oświadczenie, że był na spotkaniu ze swoimi wyborcami.
Jednak nie pozostawia wyborców bez odpowiedzi na nurtujące ich pytania i ma nadziej, że wyznaczony przezniego pełnomocnik, odpowie na nie.
Wypadałoby jednak jakoś oboje zmotywować, głosem mieszkańców!
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Czuja sie oba sztaby zbyt pewnie. Panie Wojciechu...moze warto aby postawil Pan wszystko na jedna karte? Prosze przemyslec opcje odciecia sie od tematu debaty z Panią Beata R. Caly Pana sztab zapomina o tym. W zamian intensywne debaty z mieszkancami wraz z rejestracja ich i umieszczeniem w internecie. Tym sposobem nawet podczas ciszy wybroczej potencjali wyborcy beda mogli sie wczytac czy tez wsluchac w Pana slowa. To ludzie potrzebuja rozmowy z Panem a nie Pani Beata R.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Ja mam Kandydata do prowadzenia debaty większość zna go dobrze i wie że wtedy będzie uczciwie , treściwie i szybko Seba , Eltom co powiecie na Bartka ha ha ha ha ha
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
27.11.2014 15:24
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2014 15:25 przez dr_niziołek.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Dla Pani Koperskiej to idealnym rozwiazaniem byloby gdyby oba sztaby sie pozabijaly podczas kampanii listopadadowej
Ps. Nawiasem mowiac jest to dobra kobieta, a jej firma jest najlepsza w kraju w swojej branży. .
Tego Bartka? Tweto Barta?
:-D:-D:-D
No to Pani Koperska bedzie miala robote :-D
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
No baaa nadałby się jak mało kto
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(27.11.2014 14:30 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Ja uważam, że to nie pani Rusinowska unika debaty tylko kandydat Jasiński. Zaczęło się od tego, że mu termia nie pasowały. Wybrał ostatni możliwy jakby z góry liczył by wyborcy nie mogli tego skomentować. Teraz ma jakiś problem z miejscem. Nie rozumiem na czym polega parszywość Resursy czy innego miejsca. Skoro Rusinowska przystała na jego termin jemu wypadało zgodzić się na jej miejsce. Godzina ze zrozumiałych względów powinna być wieczorna. Dla mnie jako wyborcy robi z siebie nie poraz pierwszy zresztą w tych wyborach strusia i chowa głowę w piasek wystawiając kuper do poklepywania. Niestety Kawalerze tak nie postępuje polityk silny znający swój potencjał. Tak postępuje człek, który może i bardzo chce, ale nie bardzo wie jak
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(27.11.2014 15:36 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiW zasadzie to trudno mu się dziwić, bo w takiej debacie mógłby niewiele zyskać, a ryzyko wpadki zawsze jest. Tylko nieładnie to wszytko wyszło, bo mógł jasno sformułować komunikat i szczerze powiedzieć wyborcom, że np. nie chce z kontrkandydatką debatować. Tak czy siak teraz będzie wskazywany, jako winny tego, że nic się nie odbyło.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
27.11.2014 15:46
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2014 15:48 przez dr_niziołek.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Nie mozna w kampanii dawac jasnych przekazow z uzywaniem negatywów a takim jest wyraz NIE. Nie mogl tak powiedziec nasz potencjalny przyszly Prezydent Żyrardowa.
Berg...w najblizszych wyborach nie jest wazny elektorat Pani Beaty czy Pana Jasinskiego. Najwazniejsze sa glosy niezdecydowane i glosy tych komitetow które odpadly w pierwszej turze.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...