[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134(current)
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 02:57 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Stańczyku nie wiem na czym opierasz swoje tezy o "fatalnej" sytuacji Rusinowskiej. Jeżeli byłeś na jej spotkaniu wyborczym w ODK to wiesz, że bardzo dobrze dawała sobie radę, wytrącając Jankowskienu i Kaczanowskiemu kolejne argumenty. Cóż Panowie mieli odpowiedzieć, skoro ich kandydat nie dość, że także brał czynny udział w rządzeniu miastem przez PO, to jeszcze w sprawie referendum postąpił jak B. Rusinowska?
Nie wiesz przypadkiem czy p. Kaczanowski zdążył już podziękować swojemu liderowi za przyłożenie ręki do klęski referendum. Jakoś nikt z nich tym się nie chwaliBig Grin.

Co do uczciwości Jasińskiego, to temat jest wielce drażliwy - wykorzystywanie wiary do politycznych rozgrywek doprawdy z uczciwością nie ma wiele wspólnego. Widać, że Jasiński chwyci się nawet brzytwy, żeby tylko nakarmić swoje głodne stadko.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(26.11.2014 16:29 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Bergeraku, w ferworze walki pomyliłeś kolejność, było prawie dobrze, tylko odwrotnieBig Grin. Poza tym - z tego co wiem - ODK został zaproponowany tylko i wyłącznie ze względu na możliwość transmisji, której jak widać, bardzo obawia się Jasiński. I ma racjęTongue.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Wykorzystywanie wiary? Nie ośmieszaj się Tongue
Wydaje ci się, że ludzie tam przyszli, bo myśleli, że to msza święta?
Zacznij myśleć logicznie, bo jakieś klapki na oczach nie pozwalają ci spojrzeć szerzej Tongue
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

A co to za pieprzenie o braku możliwości transmisji?
Na zlocie EV od dwóch lat przekazuję obraz i dźwięk na żywo z toru kolarskiego.
I można to zrobić praktycznie z każdego miejsca w Żyrardowie.
Pod warunkiem, że się chce. Wystarczy pogadać z ISKO i dadzą odpowiedni sprzęt z odpowiednia ilością kabla do anteny.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 06:26 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Zapewniam Cię, że z moją logiką jest wszystko w porządku. Sprawa jest prosta i nie ma nic wspólnego z ośmieszaniem, no chyba, że nie masz innych argumentów.
Wytłumaczę Ci więc na czym polega wykorzystywanie wiary i religii przez W. Jasińskiego.

Każdy z kontrkandydatów organizuje nie tylko ogólne spotkania z mieszkańcami, (tak jak w MłDK czy ODK), ale też stara się dotrzeć do konkretnych grup mieszkańców. Byli już przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, mieszkańcy DPS itd. Każdą z tych grup coś określa - jedni są mieszkańcami tej samej placówki, inni realizują swoje pasje społecznikowskie, a jeszcze inni - mają pewien wspólny sposób zarabiania na życie. Pewne grupy jest łatwiej zebrać w określonym miejscu właśnie ze względu na ich wspólne cechy. Taką grupą są też wierni, których łączy na pewno religia, zaś miejscem, w którym najłatwiej jest ich zebrać nie jest market czy sala kinowa, ale właśnie budynki kościelne. Dlatego też, Jasiński chcąc dotrzeć do tej grupy wyborców wybrał Oratorium. Bo chyba nie chodziło mu o spotkanie z mieszkańcami os. Wschód jako takimi, gdyż wówczas wybrałby np. Klub Koliber, ale chyba to już "przerobił". Na miejscu kandydatów zorganizowałabym jeszcze spotkanie ze sportowcami - właśnie na hali.
Ale wracając do tematu - skoro Jasiński chce do siebie przekonać także grupę, którą łączy religia, to znaczy, że wykorzystuje wiarę i religię do celów stricte wyborczych.
I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że Kościół nie popiera takich działań, a nawet, jak powiedział rzecznik kurii jest im przeciwny.
Poza tym, wiara i religia są w naszym kraju traktowane w sposób szczególny, zwłaszcza przez starsze osoby, które na pewno częściej potrzebują duchowego wsparcia.
Dlatego to, co zrobił Jasiński jest wyjątkowo nieuczciwe, o etyce już nie mówiąc.
Ale - może będzie miał wybaczone?

PS. będę jutro na Wschodzie, sprawdzę, czy przypadkiem na kościele nie sypie się dachTongue.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(27.11.2014 06:35 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A co jesteś taki delikatny? Pieprzenie? Trzeba było z grubej rury - p...d.....e!

Rozmawiałam z p. Nalejem o możliwości transmisji z MłDK - na dzień dzisiejszy nie ma takich możliwości.
Czy widzisz p. Jasińskiego, który rozmawia na ten temat z Isko? Tam (w NPS) są wszyscy tak bardzo zajęci, że nawet nie mieli czasu (o czym poinformowali) przysłać mi mailowo gotowca o przynależnościach partyjno-stowarzyszeniowych W. Jasińskiego, a Ty mówisz o rozmowach z Isko i zajmowaniu się kablem?????!!!!!
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Nadal twierdzę, że to pieprzenie.
Jest możliwość przeprowadzenia transmisji z każdego miejsca, pod warunkiem bycia w zasięgu, a taki zapewnia sprzęt oferowany przez ISKO. To jest tylko kwestia długości kabla (skrętki komputerowej) do anteny aktywnej. Spokojnie może to być kilkadziesiąt metrów, a nie wyobrażam sobie miejsca w Żyrardowie, by taka długość nie pozwoliła wystawić antenę na zewnątrz każdego budynku.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Znowu pieprzysz.
Wierni, jak chcieli, to mogli przyjść na każde spotkanie, w każdej lokalizacji. Czy ty ich masz za idiotów, że na spotkania wierni przychodzą tylko i wyłącznie do kościoła? Nie mają innego życia poza kościołem? Chyba, że ortodoksyjni Żydzi.
Rozumiem, że chcesz koniecznie przyłożyć Jasińskiemu w każdy dostępny sposób, ale twoje wywody są po prostu śmieszne.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Zgodzę się z eltomem całkowicie - W Żyrku praktycznie z każdego miejsca można taką transmisję przeprowadzic !
Nawet bez dostępu do kabla i anten ISKO chociażby korzystając z sieci LTE można bez problemu sygnał dostarczyc.
W tłumaczenie że ODK został zaproponowany tylko i wyłącznie ze względu na możliwośc transmisji to chyba tylko totalny laik uwierzy.
To kolejny dowód na to że sztab Pani Dyrektor traktuje mieszkańców jak idiotów Sad
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Nie każdy zna się na tych sprawach, ale sztab wyborczy, jeśli się nie zna, to powinien podpisać odpowiednią umowę ze specjalistą i gwarantuję, że się da to zrobić Big Grin
No, później koniecznie trzeba zamieścić skany takiej umowy Wink

Jak to było? Ktoś twierdzi, że się tego nie da zrobić, a przyjdzie taki, co o tym nie wie i to zrobi Big Grin
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Nie wierzę że chociażby w ISKO o możliwości takiej transmisji języka nie zasięgnęli.
Coby o tej firmie nie pisac to za nic również nie uwierzę że zatrudnieni tam ludzie nie potrafiliby sobie z tak prostą sprawą poradzic.
Jednym zdaniem - to ewidentny, kolejny wybieg sztabu Pani Dyrektor.

P.S.
@10102014.
To że rozmawiałaś z Panem Nalejem i Ci powiedział że nie ma takich możliwości świadczy tylko o Tym że się Pan Sławek na tym nie zna (w końcu przecież nie musi) a nie że faktycznie takiej możliwości nie ma.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

@Turbo, ponawiam pytanie !

Jak z tą "bandą chamów obecnych na spotkaniu" w końcu było ?

P.S.
Obraziłaś tym wpisem sporo osób Sad
Weźże to w końcu wyjaśnij !
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 07:05 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Jeśli już naprawdę tak chciałaś dopiec p. Jasińskiemu, trzeba było udać się do salezjanów i przedstawić swój protest a nie "atakować" od góry poprzez kurię. Tym samym bowiem psujesz wizerunek salezjanów w Żyrardowie, a chyba sobie na to nie zasługują, co udowodnili chociażby swoją dotychczasową pracą z młodzieżą. Był to incydent jednorazowy i chyba wytoczyłaś przeciw niemu zbyt ciężkie działo. Rozumiem, że zaślepiła cie nienawiść, ale co w tym wszystkim winni są salezjanie? Czy to było etyczne?
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Jakie szczęście, ż 10102014 tak pilnuje rozdziału Państwa od Kościoła.
Zabroń grać Salosowi albo chociaż niech latają w komeżkach po boisku - przecież to kościelne tereny. I prawdopodobnie piłkarze mają sprawdzone metryki chrztu oraz prowadzone aktualne książeczki szczepień, wróć spowiedzi.

Puknijże Ty się w głowę.

Proboszcz udostępnił SALĘ, nie Świątynię. Za ile? Nie wiem, ja zakładam, że za darmo - ale być może znowu jakiś partyzant wygrzebie umowę. Wtedy odszczekam.

Czego się unosisz nad spotkaniem w Oratorium? Ksiądz w szatach liturgicznych występował? Nie. Przeszkodzili Ci w codziennej wizycie w Kościele i Adoracji Najświętszego Sakramentu?

Gdzie ci ludzie mogli się spotkać? Na parkingu koło Kaufa? Czy w mniejszym Kolibrze? Przecież nie w szkołach.

Jak napisał Eltom - chcesz uderzyć psa - kij się zawsze znajdzie.
A pobudki takiego zachowania - cóż Twoja sprawa.

P.S. Nie wiem co ksiądz mówił na Mszy. Ja uważam, że ma prawo powiedzieć na kogo powinienem głosować - ALE TO JA TAK UWAŻAM. I niekoniecznie muszę się z nim zgadzać.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Ciekawe, co zaproponowała Beata Małgosi, za takie wpisy? Wink
Powrót na stanowisko rzecznika po wygranych wyborach?
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

A ja nie wiem czy to ewentualne obiecane apanaże czy zaślepienie przegranym startem Pana Naziębły - pewnie gdyby 10102014 popierała Pana Pachniewskiego to teraz Pani Rusinowska byłaby pod szczególnym nadzorem.
Pan Naziębło ma blisko do PO (nadal) więc pewnie łatwiej się dogadać lub faworyzować byłe ugrupowanie swojego ulubieńca
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

To w sumie zadziwiające ale sposób prowadzenia kampanii prowadzonej przez Panią Dyrektor po pierwszej turze spowodował że nawet wyborcy którzy w wyborach do tej poryu udziału nie brali zapowiadają że drugiej tury nie odpuszczą (i to nie głosując na Panią Dyrektor).
Kurcze, przed nami naprawdę olbrzymia szansa na zmiany !
Dzięki Bogu mieszkańcom się w końcu oczy otworzyły, naprawdę mamy teraz olbrzymie szansę na wyjście z ogona lokalnych samorządów !
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(27.11.2014 09:36 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Ty - uważaj bo na Boga też do Kurii doniosą.
Licz się ze słowami Kawalerze. Smile
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Ja zadeklarowany ateista więc mnie żadna kuria nie wzrusza Wink
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(27.11.2014 05:51 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Jakoś po prowadzonej kampanii tez mnie takie myśli nachodzą. Jasiński zachowuje się tak jakby tez z prasy wiadomości o mieście czerpał.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134(current)
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 685 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości