Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
25.11.2014 14:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2014 14:23 przez Andreas.)
RE: Wybory, wybory...
(25.11.2014 14:06 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiA co z plotką o tym, że chce sprzedać miejskie targowisko?

Pewnie chwilę przed ciszą wyborczą się okaże, że każdego dnia wypija litr krwi niewinnych, żyrardowskich dzieci - fantazja ludzka nie ma granic.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Czesiu, przecież z tego można się tylko śmiać, bo z kim dyskutować i o czym? Ktoś się bawi dokładnie tak, jak nasi forumowi "goście" opowiadając co ślina na jęzor przyniesie. W ten sposób można stworzyć każdą teorię i co - kto zaprzeczy?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 2 741
Liczba wątków: 185
Dołączył: 12.2010
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
25.11.2014 15:32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2014 15:47 przez Stańczyk.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Warszawska caryca HGW ucieka od debaty z SASINEM. Jej wybór. Nikt, poza PiS tej kwestíi nie podnosi. U nas powinno być podobie - Jasiński, tę debatę, powinien sobie calkowicie darować. Jest mu niepotrzebna.
Caryco! Czas na debaty był przed wyborami a nie teraz, gdy grunt pali ci się pod nogami.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
Liczba postów: 6 100
Liczba wątków: 200
Dołączył: 10.2010
Reputacja:
23
Płeć: Nie podano
25.11.2014 16:02
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2014 16:03 przez teqton.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Najświeższe info z FB:
Cytat:Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
[IMG]Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.[/IMG]
Link do rejestracji
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(25.11.2014 15:32 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A nie prościej by było "chcem igrzysk".
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 222
Liczba wątków: 2
Dołączył: 08.2013
Reputacja:
1
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Debatowała, debatowała ale i tak w końcu przegrała.
Liczba postów: 2 741
Liczba wątków: 185
Dołączył: 12.2010
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
25.11.2014 16:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2014 17:00 przez Stańczyk.)
RE: Wybory, wybory...
Od jakiegos casu sztabowcy i dworzanie carycy rozpowiadają historyjkę, oczywiście wygodną imperatorce, dlaczego to Rusinowska musi walczyc o fotel prezydenta. M/w wygląda to tak, że tuż po wybraniu Wilka na II kadencję przestał się sluchac PO i stąd taka a nie ińna decycja. Bajeczka ładna, tyle tylko że falszywa. Przyjmijmy powyzszą wersję że jest prawdziwa. Jesli tak było, to dlaczego Rusinowska, Obľękowski, Balcer i reszta, nie przyłączyli się do incjatywy Kaczanowskiego w sprawie referendum..? Co wtedy mówiła caryca i jej dwór? Jak pamiętam, to nawoływali aby nie iść głosować. A zatem mit o zlym Wilku ,niestety, ale jest kitem!
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
Liczba postów: 4 428
Liczba wątków: 171
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
14
Płeć: M
RE: Wybory, wybory...
Popraw mnie, jeśli się mylę,... ale odniosłem wrażenie, że nie w obronie Wika stawała Rusinowska i inni, lecz w obronie wyższych celów
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
(25.11.2014 16:57 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiA jak na to reagowali radni PO? Stanęli murem przeciwko Wilkowi głosując przeciwko kolejnym budżetom i absolutoriom?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 2 741
Liczba wątków: 185
Dołączył: 12.2010
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
sztabowcom i dworzanom prypomnialy się bajki gdzie zly Wilk pozera babcię (pazia) i czeRwonego kapturka, czyli carycę
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
Liczba postów: 4 428
Liczba wątków: 171
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
14
Płeć: M
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
W piątek , ale o której? Tuż przed cisza wyborczą, no no
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Tylko, że idąc tym tropem to radni PO złemu potworowi jeszcze do stołu usługiwali podając co lepsze kąski (z babci).
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Tuż przed samą ciszą, czyli w terminie najmniej dogodnym dla pani dyrektor.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 4 428
Liczba wątków: 171
Dołączył: 11.2008
Reputacja:
14
Płeć: M
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Oni oboje do tej debaty podchodzą jak pies do jeża
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."