[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130(current)
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Wybory, wybory...

(25.11.2014 11:38 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

W sumie to faktycznie @Rafal się "odgrażał" że zaraz po pierwszej turze jakieś nagrania ujawni.
Gdzież @Rafale te nagrania są ?

P.S.
No i mamy kolejne "fakty"
Jak gośc na pl. głosi Pan Jasiński podobno 30 tysi oferował za kilkadziesiąt głosów "Miasta Dla Mieszkańców".
Coraz zabawniej się robi Smile
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(25.11.2014 14:06 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A co z plotką o tym, że chce sprzedać miejskie targowisko?Big Grin Pewnie chwilę przed ciszą wyborczą się okaże, że każdego dnia wypija litr krwi niewinnych, żyrardowskich dzieci - fantazja ludzka nie ma granic.Big Grin
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Zabawniej ? To tragedia i kryminał Big Grin
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(25.11.2014 14:22 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Jaki litr ?
Co najmniej pełne wiadro i to do każdego posiłku Wink
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Czesiu, przecież z tego można się tylko śmiać, bo z kim dyskutować i o czym? Ktoś się bawi dokładnie tak, jak nasi forumowi "goście" opowiadając co ślina na jęzor przyniesie. W ten sposób można stworzyć każdą teorię i co - kto zaprzeczy?Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

A pisali, że nasze forum to szambo Tongue
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Warszawska caryca HGW ucieka od debaty z SASINEM. Jej wybór. Nikt, poza PiS tej kwestíi nie podnosi. U nas powinno być podobie - Jasiński, tę debatę, powinien sobie calkowicie darować. Jest mu niepotrzebna.

Caryco! Czas na debaty był przed wyborami a nie teraz, gdy grunt pali ci się pod nogami.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(25.11.2014 15:32 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Chyba że ucieczka od niej mu zaszkodzi.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Najświeższe info z FB:

Cytat:Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji


[IMG]Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.[/IMG] Link do rejestracji
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(25.11.2014 15:32 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

A nie prościej by było "chcem igrzysk".
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Debatowała, debatowała ale i tak w końcu przegrała.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Od jakiegos casu sztabowcy i dworzanie carycy rozpowiadają historyjkę, oczywiście wygodną imperatorce, dlaczego to Rusinowska musi walczyc o fotel prezydenta. M/w wygląda to tak, że tuż po wybraniu Wilka na II kadencję przestał się sluchac PO i stąd taka a nie ińna decycja. Bajeczka ładna, tyle tylko że falszywa. Przyjmijmy powyzszą wersję że jest prawdziwa. Jesli tak było, to dlaczego Rusinowska, Obľękowski, Balcer i reszta, nie przyłączyli się do incjatywy Kaczanowskiego w sprawie referendum..? Co wtedy mówiła caryca i jej dwór? Jak pamiętam, to nawoływali aby nie iść głosować. A zatem mit o zlym Wilku ,niestety, ale jest kitem!
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Popraw mnie, jeśli się mylę,... ale odniosłem wrażenie, że nie w obronie Wika stawała Rusinowska i inni, lecz w obronie wyższych celówWink
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Jakby tak faktycznie było to Pan Wilk zaraz po wygranej swojego kierowanego przez Panią Dyrektor vice by zwolnił a nie pozwalał mu faktycznie za siebie przez całą kadencje kluczowe decyzję podejmowac.
Mają wiec fantazje Smile
Byłem na 100% pewien (dawno o tym pisałem) że całą odpowiedzialnośc za swoje decyzję będą się starali na Wilka przerzucic.
Własnie ten moment nastąpił.
Jakby Prezydent miał jaja to by całe to fałszywe towarzystwo wzajemnej adoracji zaraz po wygranych wyborach na zieloną trawkę wysłał, zatrudnił na ich miejsce profesjonalistów i teraz kolejną prezydenturę miałby w kieszeni.
Niestety Pan Wilk dużo za późno "otrzeźwiał" Sad
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(25.11.2014 16:57 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A jak na to reagowali radni PO? Stanęli murem przeciwko Wilkowi głosując przeciwko kolejnym budżetom i absolutoriom?Smile
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

sztabowcom i dworzanom prypomnialy się bajki gdzie zly Wilk pozera babcię (pazia) i czeRwonego kapturka, czyli carycę Big Grin
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

W piątek , ale o której? Tuż przed cisza wyborczą, no noWink
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Tylko, że idąc tym tropem to radni PO złemu potworowi jeszcze do stołu usługiwali podając co lepsze kąski (z babci).Big Grin
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Tuż przed samą ciszą, czyli w terminie najmniej dogodnym dla pani dyrektor.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Oni oboje do tej debaty podchodzą jak pies do jeża
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130(current)
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 685 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości