Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 11:37 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Przecież nikt Ci nie każe głosować na tego czy tamtego, ale wypisując argumenty o półświatku ciut robisz się śmieszny, bo to takie cienkie merytorycznie. Pomijam fakt, że półświatek do prawomocnego wyroku jest takim samym obywatelem jaki Ty, więc mówienie o nim jak o złym jest ciut nie eleganckie, ale zapomniałem że poprawność polityczna nigdy nie była Twoją mocną stroną .
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Pytanie czy podprowadził czy celowo ktoś udostępnił.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Liczba postów: 4 310
Liczba wątków: 18
Dołączył: 01.2009
Reputacja:
18
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Zdaje sobie podobnie jak zdaje sobie sprawę jak można na kogoś napluć i nie ponieść tego konsekwencji z braku dowodów, albo niskiej szkodliwości czynu. Widzisz mowa była o Lechniaku, który jak wiem swoje odpokutował i jest takim samym obywatelem jak my. Dlatego mówienie o półświatku jest żałosne. Podobnie jak sprawa z umowami Kaczanowskiego, który do 19 listopada był osobą prywatną i miał pełen prawo taka umowę zawrzeć. To nie on powinien być napiętnowany, a Suski, że taka umowę podpisał. Zgodnie z powiedzeniem Kowal zawinił cygana powiesili.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
RE: Wybory, wybory...
A ja powiem tak: nic mnie tak nie przeraża jak wizja tych wszystkich typów spod ciemnej gwiazdy, którzy de facto zaczną rządzić w mieście, Nie wątpię, że Pan Jasiński jest sam w sobie prawym człowiekiem, ale wydaje się, że zaprzedał dusze diabłu. Teraz już bardzo często pojawiają się głosy o osobach, które sponsorowały kampanię Jasińskiego. Przecież z kosmosu nie wziął pieniędzy na te banery. A dług będzie trzeba przecież spłacić. Cholera naprawdę boję się, że to wszystko stanie się rzeczywistością. Już wolę Rusinowską "z miłości do Żyrardowa" niż Jasińskiego "z miłości do bandytów"…W tym momencie naprawdę nie żartuję. Byłem świadkiem dzisiejszej rozmowy w sklepie. Ma ktoś potwierdzone informacje na ten temat? Z góry dzięki!
Liczba postów: 537
Liczba wątków: 6
Dołączył: 06.2010
Reputacja:
6
Lokacja: Z Nienacka
Płeć: M
24.11.2014 22:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2014 22:04 przez pszemo.)
RE: Wybory, wybory...
Taaa... pousadza ten tzw półświatek na stołkach prezesów, naczelników, referentów.
Kurcze, pewnie jeszcze będzie kazał się w rękę całować... albo sam będzie jeździł cappo di tutti... całować.
Co trzeba mieć w głowie, żeby robić z plotek takie zarzuty.
RE: Wybory, wybory...
pszemo tu nie chodzi o to. Ale naprawdę nie zastanawia Cię skąd on wziął te pieniądze na tak gigantyczne bilbordy. Przecież ich produkcja i powierzchnia reklamowa kosztuje. Nawet Rusinowska go nie przebiła, a podobno ma TAKIE wpływy…Logika i refleksja stary!
Liczba postów: 537
Liczba wątków: 6
Dołączył: 06.2010
Reputacja:
6
Lokacja: Z Nienacka
Płeć: M
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
No tak czy inaczej udostępnienie cudzych umów do najcnotliwszych poczynań nie należy. W przypadku szansy wygranej Pana Jasińskiego na miejscu partyzanta co wynosi dokumenty z firmy zacząłbym się poważnie zastanawiać do ilu osób nowa władza zaufania mieć nie będzie. Cóż - to byłby chichot historii. Ten który poleciał za utratę zaufania będzie czyścił byłą firmę z takich o właśnie - no właśnie - ani to złodziej, ani oszust... taki lizusek władzy (obecnej jeszcze). Poczuł się pewnie jak szpieg.
Liczba postów: 537
Liczba wątków: 6
Dołączył: 06.2010
Reputacja:
6
Lokacja: Z Nienacka
Płeć: M
RE: Wybory, wybory...
Rambo - straszenie, że potencjalny prezydent miasta będzie spłacał długi u bandytów jest nieodpowiedzialne.
Słyszałeś w sklepie? To czym się różni sklep od magla w tym przypadku.
I co - kasę brał do kieszeni i pod stołem płacił za banery?
Myślę, że stawka jest trochę za wysoka, żeby sobie pozwolić na takie numery.
Finansowanie kampanii rozsądnie opisane jest tutaj - http://www.batory.org.pl/upload/files/Programy%20operacyjne/Masz%20Glos/Poradnik_kandydata_2014.pdf
A takie wrzutki a bo on a bo ona - a ja się boję albo i co kandydat na to, że ktoś głośno puścił bąka na spotkaniu to jest poziom wyborów samorządu szkolnego - w gimnazjum maksymalnie. Albo się ma twarde dowody albo się bawimy w rzucanie kulkami gnoju. Zresztą to już kolejna seria - po smsach, straszeniu zwolnieniami i jakimś alkoholu, którym podobno przeciągano wyborców.
Co znamienne - kolejna seria w stronę Pana Jasińskiego - rzucajmy, rzucajmy może się coś przylepi. Chociaż istnieje też szansa, że ktoś przeszarżuje i kolejne serie będą odbierane na zasadzie - co to jeszcze nie wymyślą.
RE: Wybory, wybory...
No i mamy to o co zwolennikom Pani Beaty chodziło a niektórzy jeszcze do pieca dokładają, a konkretnie o przyklejenie Wojtkowi łatki "Ojca Chrzestnego" No i plota żyje już własnym życiem i dwa razy miasto obiegła. Porzucajmy jeszcze trochę kupami - zawsze się coś przyklei. I o to chodzi. Cieszy mnie jedno, ze Wojtek nawet tych bzdur nie próbuje dementować.
"A ja powiem tak: nic mnie tak nie przeraża jak wizja tych wszystkich typów spod ciemnej gwiazdy, którzy de facto zaczną rządzić w mieście" a takiej głupoty to juz dawno nie czytałem
Liczba postów: 716
Liczba wątków: 51
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Kurdę wam też wychodzi, że to Wierzchoń jest mafią?
Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
Liczba postów: 2 741
Liczba wątków: 185
Dołączył: 12.2010
Reputacja:
9
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
Eltom, wygląda bardziej na kosmitę niż mafiosa. Chociaż jakby mu się tak bliźej przypatrzyć, to niezły z niego mistrz Yoda. Gwiezdny pojazd też ma!
Turbo, Lechniaka znam od bardzo dawna. Co kiedyś nabroił, to dawno odpokutował. Oskarżasz gościa ktory ma od dawna czyste konto. Lepiej daj sobie z nim spokój. Miasto jest pełne mlodych bandziorow. Swoją uwagę lepiej skup na nich, niż na 60-cio letnim facecie.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Wybory, wybory...
No i dobrze. Mafia przynajmniej jakies zasady miala i dbala o rodziny swoich. Szanowala starszych...lepsi oni niz jacys pooitycy partujni ktorzy w wiekszosxi nie maja szacunku do nikogo.
A pamietam z filmow ze nawet Rambo nie był kuloodporny. Zaraz pewnie na formum przeczytamy ze to koze Wladimir P. chce czerwony Żyrardów odzyskac. Po za tym przeciez kazdy komitet wuborczy musi zlozyc sprawozdanie ile i skąd srodkow pozyskal i ile i na co wydal wiec czemu niektorzy pooopooudniem późnym szukaja dziury w calym. Niech sie lepiej praca w Centrum Kultury zajma i jakimis pomyslali alby dla ludu igrzyska jakies zrobic.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...
Liczba postów: 2 641
Liczba wątków: 89
Dołączył: 11.2009
Reputacja:
11
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Dupowlaz znaczy sie?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...
wiem, że nic nie wiem...