[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127(current)
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Wybory, wybory...

Wiesz co, niespecjalnie interesuje mnie durna gadka z ludźmi rżnącymi głupa. Ale spoko, nie zrażaj się, na pewno dostaniesz tu jakieś wsparcie.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Słyszałem, że na dzisiejsze spotkanie wyborcze Rusinowskiej w ODK-u wybiera się dość duża grupa żyrardowskiego półświatka. Zapewne jednym z tematów spotkania będzie bezpieczeństwo miasta, i może akurat stąd to ogromne zainteresowanie "tej" grupy obywateli... Big Grin
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 12:40 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Wiesz co, niespecjalnie interesuje mnie ewentualne wsparcie. Z rozbawieniem za to obserwuję, jak chyba całkiem niepotrzebnie puszczają ci nerwy. Wspaniałomyślnie wybaczę ci nawet tego "głupa" (choć nie wiem, czy ta forma w odniesieniu do kobiety jest poprawna)Shy
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Głup jest bezpłciowy. To stan mózgu.

Czy nerwy mi puszczają? Tak. Bo się okazuje, że ludzie którzy udawali porządnych... Szkoda słów. Żałuję tylko, że niepotrzebnie czasami ich broniłem.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 13:01 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Chamstwo tez nie wybiera płci, jak się okazuje.. a teraz do meritum: kto okazał się nieporządny i dlaczego? Konkretnie, z nazwiskami i zarzucanymi mu nieporządnościami?
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Oj, rzeczywiście niepotrzebnie się wcześniej kamuflowałeś...
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 13:09 )marina napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Kiedyś w takich sytuacjach pisało się: ROTFL.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 13:29 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A dziś wystarczy napisać, że twoje posty to zwyczajne bicie piany, bo konkretów brak.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

I my mamy teraz uwierzyć w to, że Kwiatek tak sobie przechodził z tragarzami i wpadł na forum bez celu... Dlaczego flower nie zdementujesz tak po prostu tego, że nie jątrzysz dla jątrzenia? I to pełnym zdaniem - tak by nie było wątpliwości...
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Bo przez weekend miałem niezłą zagwozdkę na kogo zagłosować. Więc upewniłem się u źródła.

@marina: ty nie chciałaś konkretów, tylko nazwisk. Może ci SZNINKIEL wyjaśni skąd mój ROTFL, aczkolwiek wątpię w to.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

No właśnie - flower jątrzy bo tego nie zdementował. A więc to takie kwiatki...
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

....w butonierce Rusinowskiej.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Bez jaj. Kwiatek to raczej nie jątrzy a już na pewno nie w butonierce...
Naprawdę przydałoby się jakieś krótkie oświadczenie Pana Wojtka dotyczące tej sprawy i z tym flower ma całkowitą racje.
Takie insynuację powinno się dusic w zarodku !
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Teraz to ty sobie jaja robisz. Jasiński miałby się tłumaczyć z tego, kto przychodzi na jego spotkania wyborcze..?! To byłby nonsens!
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Ale przecież ja nie pytałem pana Jasińskiego o nic. Zapytałem tych, którzy tam byli, czy to prawda z tymi gośćmi, i zaczęło się kręcenie.
Prawdę mówiąc to ja sam ani tych gości nie znam (no, poza jednym, kiedys miałem styczność - i, cholera, muszę przyznac, że dobre wrażenie po sobie zostawił Smile ), ani niewiele o nich ze słyszenia wiem.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 14:09 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Dlaczego więc p. Jasińskiego "ukarałeś" odebraniem mu własnego głosu, skoro to nie on kręcił?
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Bo mam zaufanie do SZNINKIELA. Skoro kręci w sprawie mu bliskiej, to coś musi być nie tak.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 14:30 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Przekonałeś mnieBig Grin
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(24.11.2014 11:18 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Ja z ręką na sercu powiem, że wierzę, iż każdy mógł wejść z ulicy. Może jedni przyszli posłuchać Pana Jasińskiego, inni się ogrzać, a jeszcze inni dokonać np. przeczesania kilku kieszeni nieuważnych gości. I z ręką na sercu powiem, że Pan Jasiński pewnie nie umie w umysłach czytać, aby tych o niecnych zamiarach natychmiast na sali namierzyć i ze spotkania wyrzucić.Smile
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(24.11.2014 12:00 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Biorąc pod uwagę, że Panu Kaczanowskiemu ktoś umowy podprowadził i zeskanował to ja się niczym już nie zdziwię. Wygląda na to, że przez te kilka dni będzie gorączkowe szukanie haków.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127(current)
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 685 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości