24.11.2014 12:40
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2014 12:41 przez flower1973.)
Ostatnio Dodane Obrazki
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
- Widzisz? Zgłaszaj - tutaj możesz opisać ciekawe zdarzenia i wszelkie spostrzeżenia związane z Żyrardowem
- Witamy na Forum Żyrardowa, zapraszamy do zalogowania się i pełnego uczestnictwa w forum. Zarejestrowani użytkownicy nie widzą reklam
- Invest in Żyrardów - dossier in EN PL DE FR RU. Economic and tourist information about our town! DOWNLOAD FREE OF CHARGE
| Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce? Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie. |
|||
| Jasiński Wojciech | 31 | 88.57% | |
| Rusinowska Beata | 1 | 2.86% | |
| Nie głosuję | 3 | 8.57% | |
| Razem | 35 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok
RE: Wybory, wybory...
Słyszałem, że na dzisiejsze spotkanie wyborcze Rusinowskiej w ODK-u wybiera się dość duża grupa żyrardowskiego półświatka. Zapewne jednym z tematów spotkania będzie bezpieczeństwo miasta, i może akurat stąd to ogromne zainteresowanie "tej" grupy obywateli...
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
www.kontrowersje.net
24.11.2014 12:49
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 12:40 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Wiesz co, niespecjalnie interesuje mnie ewentualne wsparcie. Z rozbawieniem za to obserwuję, jak chyba całkiem niepotrzebnie puszczają ci nerwy. Wspaniałomyślnie wybaczę ci nawet tego "głupa" (choć nie wiem, czy ta forma w odniesieniu do kobiety jest poprawna)
24.11.2014 13:01
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2014 13:04 przez flower1973.)
RE: Wybory, wybory...
Głup jest bezpłciowy. To stan mózgu.Czy nerwy mi puszczają? Tak. Bo się okazuje, że ludzie którzy udawali porządnych... Szkoda słów. Żałuję tylko, że niepotrzebnie czasami ich broniłem.
24.11.2014 13:09
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 13:01 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Chamstwo tez nie wybiera płci, jak się okazuje.. a teraz do meritum: kto okazał się nieporządny i dlaczego? Konkretnie, z nazwiskami i zarzucanymi mu nieporządnościami?
24.11.2014 13:11
RE: Wybory, wybory...
Oj, rzeczywiście niepotrzebnie się wcześniej kamuflowałeś...
24.11.2014 13:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2014 13:31 przez flower1973.)
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 13:09 )marina napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Kiedyś w takich sytuacjach pisało się: ROTFL.
24.11.2014 13:37
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 13:29 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
A dziś wystarczy napisać, że twoje posty to zwyczajne bicie piany, bo konkretów brak.
24.11.2014 13:44
RE: Wybory, wybory...
I my mamy teraz uwierzyć w to, że Kwiatek tak sobie przechodził z tragarzami i wpadł na forum bez celu... Dlaczego flower nie zdementujesz tak po prostu tego, że nie jątrzysz dla jątrzenia? I to pełnym zdaniem - tak by nie było wątpliwości...
24.11.2014 13:46
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2014 13:50 przez flower1973.)
RE: Wybory, wybory...
Bo przez weekend miałem niezłą zagwozdkę na kogo zagłosować. Więc upewniłem się u źródła.@marina: ty nie chciałaś konkretów, tylko nazwisk. Może ci SZNINKIEL wyjaśni skąd mój ROTFL, aczkolwiek wątpię w to.
24.11.2014 13:51
RE: Wybory, wybory...
No właśnie - flower jątrzy bo tego nie zdementował. A więc to takie kwiatki...
24.11.2014 13:56
RE: Wybory, wybory...
....w butonierce Rusinowskiej.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
www.kontrowersje.net
24.11.2014 13:57
RE: Wybory, wybory...
Bez jaj. Kwiatek to raczej nie jątrzy a już na pewno nie w butonierce...Naprawdę przydałoby się jakieś krótkie oświadczenie Pana Wojtka dotyczące tej sprawy i z tym flower ma całkowitą racje.
Takie insynuację powinno się dusic w zarodku !
24.11.2014 14:03
RE: Wybory, wybory...
Teraz to ty sobie jaja robisz. Jasiński miałby się tłumaczyć z tego, kto przychodzi na jego spotkania wyborcze..?! To byłby nonsens!
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
www.kontrowersje.net
www.kontrowersje.net
24.11.2014 14:09
RE: Wybory, wybory...
Ale przecież ja nie pytałem pana Jasińskiego o nic. Zapytałem tych, którzy tam byli, czy to prawda z tymi gośćmi, i zaczęło się kręcenie.Prawdę mówiąc to ja sam ani tych gości nie znam (no, poza jednym, kiedys miałem styczność - i, cholera, muszę przyznac, że dobre wrażenie po sobie zostawił
), ani niewiele o nich ze słyszenia wiem.
24.11.2014 14:26
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 14:09 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Dlaczego więc p. Jasińskiego "ukarałeś" odebraniem mu własnego głosu, skoro to nie on kręcił?
24.11.2014 14:30
RE: Wybory, wybory...
Bo mam zaufanie do SZNINKIELA. Skoro kręci w sprawie mu bliskiej, to coś musi być nie tak.
24.11.2014 14:32
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 14:30 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Przekonałeś mnie
24.11.2014 19:23
RE: Wybory, wybory...
(24.11.2014 11:18 )flower1973 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Ja z ręką na sercu powiem, że wierzę, iż każdy mógł wejść z ulicy. Może jedni przyszli posłuchać Pana Jasińskiego, inni się ogrzać, a jeszcze inni dokonać np. przeczesania kilku kieszeni nieuważnych gości. I z ręką na sercu powiem, że Pan Jasiński pewnie nie umie w umysłach czytać, aby tych o niecnych zamiarach natychmiast na sali namierzyć i ze spotkania wyrzucić.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
24.11.2014 19:25
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(24.11.2014 12:00 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.Link do rejestracji
Biorąc pod uwagę, że Panu Kaczanowskiemu ktoś umowy podprowadził i zeskanował to ja się niczym już nie zdziwię. Wygląda na to, że przez te kilka dni będzie gorączkowe szukanie haków.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Podobne wątki
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Nowe Przymierze Samorządowe | Andreas | 990 | 38 685 |
05.04.2015 23:30 Ostatni post: |
|
| Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL | 32 | 2 778 |
03.12.2014 19:46 Ostatni post: |
||
| Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy | 68 | 4 783 |
14.11.2014 19:45 Ostatni post: eltom |
||
![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
78 gości

