[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120(current)
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

U zwierzątek fałszu przynajmniej nie ma Smile
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

...frustracji i zawisci też. Tylko walka o byt Wink
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 20:02 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Właśnie widzę Big Grin To jak to było z tym chadzaniem do szkoły? Tongue
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

O hieny, które zjadają żywcem swoje ofiary Ci chodzi Wioślarzu? Smile
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 20:28 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Nie papuguj. Ja spasowałem pierwszy !
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

co ta polityka robi z ludzi Smile wyścig świń do koryta jest jednak taki życiowy Big Grin
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 20:05 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Nic nie szkodzi. Lepiej późno niż wcale.Smile
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Kto się ściga do tego koryta, ten się ściga Smile
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

[quote='Andreas' pid='121587' dateline='1416681731']

A, to bardzo przepraszam, bo ja już się gubię z tymi smsami i tym co, kto i gdzie usłyszał od znajomych i znajomych znajomych.Rolleyes


Jeżeli ci, którzy chcą wygrać wybory nie są zainteresowani bezpośrednim przekazywaniem informacji, to dobre i gazety czy znajomi.
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 20:43 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Ano co prawda to prawda Smile
W każdym razie zabawnie będzie jeszcze przez tydzień tą pogoń obserwowac. Codziennie człowiek nowe "fakty" ma na talerzu, nie trzeba już nawet TVN-u włączac Wink
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 20:08 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Stańczyku, po pierwsze to nie podpowiadaj!Smile Po drugie do czasu debaty jeszcze nie jednego się dowiemy - tu masz (niestety...) rację.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 20:46 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
I tu się zgadzam - masz całkowitą rację, a dodam tylko, że może w następnej kampanii będą już na tyle mądrzy, aby rejestrować spotkania. wiele to nie kosztuje, a za to łatwo później potwierdzić lub zaprzeczyć, gdy ktoś wysnuwa jakieś tezy.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 20:53 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Chyba jeszcze będą jakieś spotkania, tylko nie wiem czy po obydwu stronach? Oczywiście, ze powinni rejestrować i jedni i drudzy. Amatorszczyzna jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 20:50 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Najważniejsze, że p. Jasiński dobrze wie, jak się w całej kampanii zachować: nie wdaje się w zbędne "dyskusje", nie komentuje plotek, metodycznie i spokojnie robi swoje. Taka postawa przełożyła się na duży sukces w I turze. I dalej tak trzymać!
Wynik goni p. Beata. Czy jej się uda? Wątpię. Obecna sytuacja przypomina mi tę sprzed ośmiu lat. Wtedy poszła fala, na której zatonął p. Ciołkiewicz, a wypłynął p. Wilk. Wydaje mi się, że niezależnie od tego z kim i gdzie jeszcze sfotografuje się p. Beata, czy stanie przed Biedronką czy przed kościołem, niewiele to pomoże. Fala niesie p. Wojtka, a p. Beata płynie pod prąd.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 20:19 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Nie, nie to mój temat Tongue
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 21:14 )marina napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
I jak Ty się chciałeś odnaleźć w polityce?Wink
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 21:23 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

W polityce ?? A w życiu !!
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Wiesz, mnie to nawet śmieszy, że później politycy i ich sztaby narzekają na "brudne chwyty", a tymczasem tak mało robią, aby zapobiegać pewnym sytuacjom. Patrząc na tę kampanię to i tak jest miło, bo widać, że na forach jest większa dyscyplina niż ostatnio, ale pewnie można było spokojnie założyć, że sympatycy obu stron z czymś wyskoczą. A coś takiego jak rejestrowanie spotkań w dzisiejszych czasach to przecież żadne cudo. Po raz kolejny nachodzi mnie myśl, że chcąc zaoszczędzić na kampanii politycy więcej tracą niż zyskują. Nie warto przejmować się tym, że wąż w kieszeni syczy - czasem lepiej wydać kilka złotych więcej.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Wiem, wiem - czytałem, że chciałbyś u nowego prezydenta być doradcą emerytem od spraw rowerowych, czy jakoś tak. Stanowczo popieram - może wtedy w mieście wreszcie temat ścieżek rowerowych będzie poważnie potraktowany!
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 19:02 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Musicie się dogadać . Może macie wspólnych znajomych Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120(current)
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 685 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości