[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117(current)
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 15:59 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Czyli jednak nie byłam w żadnym maglu i to co słyszałam jest prawdą.
Nowa jakość w wykonaniu Pana Wojciecha zaczyna nabierać nowego wymiaru...

P.S.
Pozwolę sobie zacytawać ten post na peelce.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 15:59 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Koniecznie! Wszak taka gratka w kampanii się trafia! Ktoś miał wrażenie, że Pan Jasiński wynajął gaszącego dyskusję innego pana. Ileż na tym ogniu można upiec pieczeni.
Ktoś coś pisał o maglu?Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Kurcze, to jak w końcu było z tym sms-em bo już się pogubiłem Sad
Ciekawym ile jeszcze się o Panu Jasińskim przez ten tydzień dowiemy.
Jak stawiacie, da radę przez ten tydzień rozszyfrowac że w sumie to on jest Il Padrino czy jednak się nie uda ? Wink
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 15:12 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Demokracja jest nie ?
Aha sie witam kurde Big Grin
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Witam Czesiu!
Bardzo się cieszę, że pojawiłeś się w tych niegościnnych progach!Smile

PS
Powiedz - ale tak szczerze - nie żałujesz, że kandydowałeś?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 18:16 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Nie wiem czy zauważyłeś, że do tej pory pisałam tylko i wyłącznie o tym czego sama bezpośrednio doświadczyłam.
Natomiast nie było mnie na spotkaniu w MłDK, stąd pisanie o "wrażeniach". Nie mogę przecież tych sytuacji uznać za pewnik. gdyż ktoś inny mógł całe to zebranie odebrać zupełnie odwrotnie.
W moim poście doszukałeś się wręcz odwrotnych intencji, gdyż użycie przeze mnie słowa "wrażenie" określa względność i uznaniowość całej sytuacji.
Dlatego też pytałam, czy ktoś jeszcze był na tym spotkaniu.

Aaaaaale ciśnienia idą w górę, ja cię kręcę!Angry
I to na pewno nie moje małe ciśnionko!
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Wiesz, Pan Rafał Ziemkiewicz napisał w "Michnikowszczyźnie" (a może w "Polactwie"), że jest w Polsce taka gazeta uważająca się za opiniotwórczą, a której dziennikarze kiedy chcą komuś dowalić, ale nie trafić przed sąd, to posługują się sformułowaniem "odniosłem wrażenie", "miałem wrażenie" itp.
Ot, taki argument o sile młota kowalskiego, bo przecież zawsze mogę napisać, że odniosłem wrażenie, iż pan "X" jest cwanym złodziejaszkiem, który w dodatku wieczorami lubi się przebierać w rajstopy i ganiać koty po śmietnikach w celach wielce niecnych.

(22.11.2014 19:02 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Zauważyłem i za to Cię cenię. Za rzetelność i posługiwanie się faktami. Stąd też moje rozczarowanie, gdy przeczytałem tego posta o wrażeniach.
Powiem Ci więcej - może zauważyłaś, że od rana tajemniczy "goście" bombardowali forum postami z tymi "rewelacjami" na temat pana, który był na spotkaniu Jasińskiego. O ile "gościom" się nie dziwię to Ty zawsze trzymasz poziom, więc co się dzieje? Skąd teraz sięganie po cudze "wrażenia"?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Nie żałuję. Zebrałem sporo głosów. 20-stu paru zabrakło. Ludzie wybrali i trzeba to uszanować. Dla mnie osobiście wybory nie były sprawa życia lub śmierci. Dla Miasta, mojego Miasta były bardzo ważne i chciałem z tym coś zrobić. Widać moja osoba i zamierzenia nie znalazły uznania. A i tak będę dalej robił co uważam za słuszne.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Najzwyczajniej w świecie niektórzy ciśnienia dostają jeśli ktokolwiek ma czelność napisać cokolwiek "złego" o Panu Wojtku.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 19:06 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A to już są sposoby znane panu Ziemkiewiczowi.

Na przyszłość, kiedy zadzwoni do mnie ten sam znajomy (albo kto inny) z podobnymi opowieściami powiem mu, że jest głupi i rzucę słuchawkę. Dobrze będzie?
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 19:06 )czesio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Żartujesz?
Drugi wynik w okręgu i to bez partyjnego szyldu to naprawdę nieźle !
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Mylisz się Turbo. Po prostu postaw się w sytuacji, w której ktoś napisze, że jego znajomy "odniósł wrażenie", że kandydatka PO.... i tu sobie wstaw dowolny paszkwil.
Zauważyłaś, abym protestował, gdy 10102014 pisała o FAKTACH z kariery Pana Jasińskiego? Pokaż mi taki mój post - bardzo Cię proszę!

(22.11.2014 19:10 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Rozmawiamy poważnie, czy nie? Jeśli poważnie to zapytałem - czy ktoś dysponuje jakimś zapisem tego spotkania?
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Panie Kawalerze partyjnego szyldu nigdy nie dam sobie przypiąć Big Grin
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 19:11 )bergerac napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Dokładnie tak - gratuluję świetnego wyniku! Pytałem raczej z myślą o tym, jak czuje się człowiek, który zderzył się z trudami kampanii. Ale widzę, że Czesio zniósł wszystko mężnie - naprawdę gratuluję!!!
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Nie tak znowu mężnie Big Grin Trochę sie wkurzyłem. Psi pazur !
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Czesiu, a zdradzisz nam jak nastawienie Pana Jasińskiego do tematu debaty?Wink
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 19:21 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Nie znam nastawienia. Nie jestem aż tak blisko z Wojtkiem i przyznam szczerze, ze od kilku dni Go nie widziałem. Zajęty jest bardzo. Mogę pisać o moim nastawieniu. Uważam, że debata powinna się odbyć po wcześniejszych ustaleniach pomiędzy sztabami a nie na zasadzie wezwania do boju z ustalonym terminem na portalu społecznościowym.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Zastanawia mnie czy znajomy 10102014 jest jednym z osób, które mówiły mi podobne rzeczy. Czy na tym spotkaniu doszło do jakiejś zbiorowej halucynacji?
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 19:11 )Andreas napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Czyli Twoim zdaniem tę relację powinnam pominąć milczeniem?
Tylko, że ja naprawdę chciałam zapytać innych o to spotkanieAngry

Na pewno jest jakiś zapis.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 19:08 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Turbo czekałem tylko kiedy z tej bezsilności strona przeciwna Jasińskiemu zacznie się chwytać takich sposobów. Długo nie musiałem czekać.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117(current)
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 685 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości