Liczba postów: 441
Liczba wątków: 9
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
4
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
czyli "czerwona kartka" byla jedynie gra polityczna ....
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
22.11.2014 02:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2014 05:30 przez zico.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
W nawiązaniu do kandydatki na Prezydenta Żyrardowa (może wpis powinien być w innym miejscu? Proszę administratora o ewentualne przeniesienie mojej wypowiedzi).
Od początku I kadencji Wilka w Żyrardowie rządził pan Obłękowski (wraz z panią Rusinowską), obrali oni taką strategię działania, która miała na celu wprowadzenie do KAŻDEJ instytucji, organizacji pozarządowej, samorządu mieszkańców itd., „swoich ludzi”.
Pan Obłękowski działał według ustalonego schematu: „czy Pan/Pani wie, że Pani/Pana zatrudnienie jest zależne od mojej decyzji? I tu padały słynne słowa – „jak ja Pani coś każę, to Pani to zrobi, bo jeszcze ... lat ja będę”.
Jedyną szansą na zmianę decyzji Obłękowskiego była bardzo uprzejma prośba o interwencję do pani Rusinowskiej, która mogła „wpłynąć” na tok sprawy. Tym samym, de facto, to Pani Rusinowska podejmowała w ostatnich latach ostateczne decyzje w mieście.
A teraz nie ma ponoć z TAMTYM WSZYSTKIM nic wspólnego, a nawet ma receptę (sic!) na nowy, lepszy i bogatszy Żyrardów.
Brzoza
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
Doszły mnie głosy o osobach, które otrzymują sms- y z informacją aby nie zadawali pytań Panu Wojciechowi Jasińskiemu na jego spotkaniach. Chciałabym w tym miejscu zaapelować o wyjaśnienie w tej kwestii.
Zaczyna się dziać bardzo dziwnie...
Liczba postów: 441
Liczba wątków: 9
Dołączył: 12.2008
Reputacja:
4
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(22.11.2014 02:46 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjipoprosze o tlumaczenie ...na polski
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
22.11.2014 07:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2014 07:53 przez Andreas.)
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(21.11.2014 20:43 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiTurbo, ja Cię bardzo proszę - choć Ty nie sprowadzaj tej dyskusji do poziomu magla. Wyobraźmy sobie, że kilku d.... zacznie wysyłać smsy np. o tym, że za zadawanie "przychylnych" pytań Jasiński będzie dawał po 100zł to też uwierzysz? Ludzie sami sobie produkują jakieś ploty i ploteczki, nakręcają się nimi, a później idzie to w eter i służy jako amunicja w kampanii wyborczej. Smutne... klimat magla.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(22.11.2014 08:27 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiA ja nie twierdzę, że "klimat polityczny" to jedyny i najważniejszy argument. Po prostu mam wątpliwości, czy gdyby Pan Jasiński obiecał karmę dla schroniska, czy coś w tym stylu to by jego baner tam zawisł. Tak samo jak mam wątpliwości, czy Ty byś tu baner kandydatki PO powiesił w zamian za dokarmianie zwierzaków. No, ale każdy ma swoje zdanie,
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
RE: Wybory, wybory...
Nie tylko. Kupiła też pościel. I to wystarczy do rekomendacji. A to, że o finansach miasta czyta w gazetach, to pikuś.
Przepraszam... Pan Pikuś. Przy jej dochodach.
Sajak też dał kasę na zlot ev. To powinien być też prezydentem.
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
22.11.2014 10:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2014 10:43 przez Andreas.)
RE: Wybory, wybory...
(22.11.2014 09:38 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiI to jest dla mnie bardzo, bardzo ważny argument za wiarygodnością 10102014, ale też przeciwko Panu Jasińskiemu, którego działań, czy wypowiedzi widać nie było - no, do czasu referendum.
W tym miejscu mała refleksja - otóż, jeżeli rację mieliby ci wszyscy, którzy piszą, że Pan Jasiński obecny był na forum pod nickiem "Ambitny" to wychodzi mi na to, że popełnił bardzo duży błąd. Ten błąd polegałby na tym, że gdyby tamte posty pisał pod swoim nazwiskiem, jak na przykład Marcin, to myślę, że byłby to dla niego duży, bardzo duży plus. Podkreślam, że teoretyzuję sobie, bo nie wiem kto krył się pod tym "nickiem". W każdym razie dziś Pan Jasiński nie byłby odbierany, jako ten, który odezwał się z pewną taką nieśmiałością, dopiero tuż przed kampanią.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Liczba postów: 6 227
Liczba wątków: 43
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
14
Płeć: Nie podano
RE: Debata Rusinowska - Jasiński
(22.11.2014 02:04 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracjiNie wiem kto mógłby się nabrać na to, że osoba mająca tak wielki wpływ w lokalnych strukturach PO nie miała nic do powiedzenia w sprawie zarządzania miastem - skoro właśnie ta partia miała większość oraz popieranego prezydenta.

Myślę, że takie bajki można spokojnie opowiadać tym, którzy udają, iż w nie wierzą, bo nie sądzą, aby nawet wśród zwolenników PO byli ludzie tak naiwni. Cóż, partia przyjęła pewną linię, która zakłada (mniej lub bardziej skuteczne) odcinanie się od tego co było. Nie można było przyjąć innej strategii z prostego powodu - ostanie lata to nie jest okres sukcesów, które można byłoby teraz ludziom w kampanii przypominać. Gdyby tak było to kandydatka PO miałaby te sukcesy na plakatach i chwaliłaby się inwestycjami itp. Niestety, rządy tej partii to "inwestycje" w rodzaju deptaka, więc całkiem słusznie uznano, że lepiej ludzi nie drażnić i nie przypominać tego co udało się zrobić (lub raczej narobić) orłom z PO.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
RE: Wybory, wybory...
Dla jednych życiową sprawą jest budka dla kotów, dla innych godna praca w Żyrardowie, dobre drogi i niskie podatki.
Każdy ma swoje priorytety. Tylko te biedne kotki cię nie nakarmią i rachunków nie zapłacą.
Sam mam obecnie psa i kota i są to dodatkowe wydatki na weterynarza i żarcie dla zwierzaków.
Dlatego ktoś, kto wyciąga 500 zł na budkę dla kotów zarabiając krocie, jak na warunki żyrardowskie, nie jest żadnym wielkim dobroczyńcą. Dobroczyńcą jest ten, kto pomimo marnych zarobków daje żyć innym.
Nie trzeba być vice, by robić coś dla miasta i mieszkańców.
Niech robią to za darmo, ci vice, to będę ich wysławiał pod niebiosa.