[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ankieta: Na kogo zagłosujesz w dogrywce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasiński Wojciech
88.57%
31 88.57%
Rusinowska Beata
2.86%
1 2.86%
Nie głosuję
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114(current)
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • ...
  • 150
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenta Żyrardowa 2014 rok

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

czyli "czerwona kartka" byla jedynie gra polityczna ....
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

"Pan Wojciech też może umieścić tam swój baner, a skoro go nie umieścił, to pewnie nie ma na to ochoty.
"

A po co ma go umieszczać na tamtym forum ? Po co w ogóle ma go gdzieś umieszczać ?
Przecież i tak WYGRA Smile
I dodam, że panu Jasińskiemu debata z p. Rusinowską WCALE nie jest potrzebna po to, aby wygrać. To tylko jej SHOW. On na KAŻDYM spotkaniu z mieszkańcami (a włączając dzisiejsze miał ich już chyba 5 lub więcej) ma debatę. I to nie na zasadzie "bułkę przez bibułkę". On styka się z problemami zwykłych, normalnych mieszkańców miasta, a nie fanów murowanych klimatów. Można być spokojnym o jego wyborczy wynik, pod każdym względem deklasuje swoją konkurentkę, choć w tym przypadku pani Rusinowska to żadna konkurencja dla niego. I proszę nie doszukiwać się tu złośliwości. To merytoryczna przewaga. Tu dzieli ich oboje KOSMOS z naciskiem na to, że pani Beata jest z jakiejś baaaaardzo odległej planety Smile
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

W nawiązaniu do kandydatki na Prezydenta Żyrardowa (może wpis powinien być w innym miejscu? Proszę administratora o ewentualne przeniesienie mojej wypowiedzi).

Od początku I kadencji Wilka w Żyrardowie rządził pan Obłękowski (wraz z panią Rusinowską), obrali oni taką strategię działania, która miała na celu wprowadzenie do KAŻDEJ instytucji, organizacji pozarządowej, samorządu mieszkańców itd., „swoich ludzi”.
Pan Obłękowski działał według ustalonego schematu: „czy Pan/Pani wie, że Pani/Pana zatrudnienie jest zależne od mojej decyzji? I tu padały słynne słowa – „jak ja Pani coś każę, to Pani to zrobi, bo jeszcze ... lat ja będę”.
Jedyną szansą na zmianę decyzji Obłękowskiego była bardzo uprzejma prośba o interwencję do pani Rusinowskiej, która mogła „wpłynąć” na tok sprawy. Tym samym, de facto, to Pani Rusinowska podejmowała w ostatnich latach ostateczne decyzje w mieście.
A teraz nie ma ponoć z TAMTYM WSZYSTKIM nic wspólnego, a nawet ma receptę (sic!) na nowy, lepszy i bogatszy Żyrardów.

Brzoza
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Doszły mnie głosy o osobach, które otrzymują sms- y z informacją aby nie zadawali pytań Panu Wojciechowi Jasińskiemu na jego spotkaniach. Chciałabym w tym miejscu zaapelować o wyjaśnienie w tej kwestii.

Zaczyna się dziać bardzo dziwnie...
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 02:46 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
poprosze o tlumaczenie ...na polski
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Z ostatniej chwili
Cytat:Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(21.11.2014 13:21 )Jancio napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Jancio, czy zacytowane przeze mnie zdanie nie powinno wyglądać tak:
"To niezwykła ręka redaktorska, a nawet nadBig Grin"?
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(21.11.2014 20:43 )turboneta napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Turbo, ja Cię bardzo proszę - choć Ty nie sprowadzaj tej dyskusji do poziomu magla. Wyobraźmy sobie, że kilku d.... zacznie wysyłać smsy np. o tym, że za zadawanie "przychylnych" pytań Jasiński będzie dawał po 100zł to też uwierzysz? Ludzie sami sobie produkują jakieś ploty i ploteczki, nakręcają się nimi, a później idzie to w eter i służy jako amunicja w kampanii wyborczej. Smutne... klimat magla.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Biorąc pod uwagę ilość głosów w ankietach na wszystkich forach, gdzie Jasiński wygrywa bezapelacyjnie, to i na forum Cama większość jest za Jasińskim. Banner Beaty jest wywieszony, raczej nie ze względu na "klimat" forum, bo widać na kogo głosuje większość użytkowników. Pytanie tylko: ile konserw dla psów to kosztowało? Wink
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 08:27 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
A ja nie twierdzę, że "klimat polityczny" to jedyny i najważniejszy argument. Po prostu mam wątpliwości, czy gdyby Pan Jasiński obiecał karmę dla schroniska, czy coś w tym stylu to by jego baner tam zawisł. Tak samo jak mam wątpliwości, czy Ty byś tu baner kandydatki PO powiesił w zamian za dokarmianie zwierzaków. No, ale każdy ma swoje zdanie,Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

Ja wywieszam wszystko, za darmo, o ile zostanę o to grzecznie poproszony i jest to zgodne z prawem.
Ale nikt nas o to nie prosił i bardzo mi jest z tego powodu wszystko jedno Wink
Paręnaście dni temu chciano u nas zamieścić płatne ogłoszenie, ale, gdy odpowiedziałem, że można za darmo, ale na naszej podstronie z reklamami i wystarczy się tylko zarejestrować, to nastąpiła cisza Wink
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(20.11.2014 15:27 )banitka napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Tu był mój post czyli pierwsza część odpowiedzi na pytanie Banitki. Odp. dotyczyła min. wskazówek. Niestety, podczas edycji - omyłkowo post uległ skasowaniu i już nie chce mi się pisać wszystkiego od nowa.
.
.
.

To na razie - tyle. Cdn.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Nooo to rzeczywiście według 10102014 słuszny powód aby Pani Rusinowska pełniła urząd Prezydenta .....gdyż ma dobre serce i nawet przekazała 500.
Ubawiłem się pijąc kafffkę w pidżamce do łez Smile
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Nie tylko. Kupiła też pościel. I to wystarczy do rekomendacji. A to, że o finansach miasta czyta w gazetach, to pikuś.
Przepraszam... Pan Pikuś. Przy jej dochodach.
Sajak też dał kasę na zlot ev. To powinien być też prezydentem.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 09:35 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Z tego wynika - przecież na niego zagłosowałeśTongue
Tomek, widzisz, to jest kwestia o której pisałam wcześniej, dla Ciebie czy tego w piżamce było to tylko 500 zł, a dla mnie - życiowa sprawa.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(22.11.2014 09:38 )10102014 napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
I to jest dla mnie bardzo, bardzo ważny argument za wiarygodnością 10102014, ale też przeciwko Panu Jasińskiemu, którego działań, czy wypowiedzi widać nie było - no, do czasu referendum.
W tym miejscu mała refleksja - otóż, jeżeli rację mieliby ci wszyscy, którzy piszą, że Pan Jasiński obecny był na forum pod nickiem "Ambitny" to wychodzi mi na to, że popełnił bardzo duży błąd. Ten błąd polegałby na tym, że gdyby tamte posty pisał pod swoim nazwiskiem, jak na przykład Marcin, to myślę, że byłby to dla niego duży, bardzo duży plus. Podkreślam, że teoretyzuję sobie, bo nie wiem kto krył się pod tym "nickiem". W każdym razie dziś Pan Jasiński nie byłby odbierany, jako ten, który odezwał się z pewną taką nieśmiałością, dopiero tuż przed kampanią.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Debata Rusinowska - Jasiński

(22.11.2014 02:04 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Nie wiem kto mógłby się nabrać na to, że osoba mająca tak wielki wpływ w lokalnych strukturach PO nie miała nic do powiedzenia w sprawie zarządzania miastem - skoro właśnie ta partia miała większość oraz popieranego prezydenta.Smile Myślę, że takie bajki można spokojnie opowiadać tym, którzy udają, iż w nie wierzą, bo nie sądzą, aby nawet wśród zwolenników PO byli ludzie tak naiwni. Cóż, partia przyjęła pewną linię, która zakłada (mniej lub bardziej skuteczne) odcinanie się od tego co było. Nie można było przyjąć innej strategii z prostego powodu - ostanie lata to nie jest okres sukcesów, które można byłoby teraz ludziom w kampanii przypominać. Gdyby tak było to kandydatka PO miałaby te sukcesy na plakatach i chwaliłaby się inwestycjami itp. Niestety, rządy tej partii to "inwestycje" w rodzaju deptaka, więc całkiem słusznie uznano, że lepiej ludzi nie drażnić i nie przypominać tego co udało się zrobić (lub raczej narobić) orłom z PO.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(21.11.2014 11:32 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Drogi Anonimie!

Bądź tak dobry i na poparcie swojej tezy podaj przynajmniej dwie takie osoby (jedni - liczba mnoga). Masz duży wybór.
Jeżeli tego nie jesteś w stanie uczynić, bo tak Ci się tylko chlapnęło, to znaczy, że wiarygodność Twojego postu jest zerowa, przynajmniej w tej kwestii.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

Dla jednych życiową sprawą jest budka dla kotów, dla innych godna praca w Żyrardowie, dobre drogi i niskie podatki.
Każdy ma swoje priorytety. Tylko te biedne kotki cię nie nakarmią i rachunków nie zapłacą.
Sam mam obecnie psa i kota i są to dodatkowe wydatki na weterynarza i żarcie dla zwierzaków.
Dlatego ktoś, kto wyciąga 500 zł na budkę dla kotów zarabiając krocie, jak na warunki żyrardowskie, nie jest żadnym wielkim dobroczyńcą. Dobroczyńcą jest ten, kto pomimo marnych zarobków daje żyć innym.

Nie trzeba być vice, by robić coś dla miasta i mieszkańców.
Niech robią to za darmo, ci vice, to będę ich wysławiał pod niebiosa.
Odpowiedz

RE: Wybory, wybory...

(21.11.2014 11:32 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Jakim? Na pewno lubianym, oddanym pracy, który nigdy nie zadzierał nosa. Masz inne zdanie - to napisz i od razu uzasadnij.
A dlaczego tylko przez rok? Jak wiesz, to napisz, ja swoją wiedzą na ten temat podzielę się wieczorkiem.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114(current)
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • ...
  • 150
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Przymierze Samorządowe Andreas 990 38 674 05.04.2015 23:30
Ostatni post:
  Gazeta Wyborcza znów tworzy "fakty" - Jasiński nie jest z PSL 32 2 778 03.12.2014 19:46
Ostatni post:
  Wybory Samorządowe 2014 - wątek zbiorczy 68 4 783 14.11.2014 19:45
Ostatni post: eltom


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

78 gości