[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tzw. świadkowie jehowy

#1

Tzw. świadkowie jehowy

Coraz bardziej zaczynają mnie irytować Sad
Nic do ich wiary nie mam (można wszak wierzyć i w barana) ale to częste, odrywające od codziennych czynności dzwonienie do furtki coraz bardziej mnie wkurza.
Macie może jakieś sposoby żeby takie natrętne osoby od swojej posesji skutecznie odstraszyć?
Odpowiedz
#2

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Z Jehowymi to trzeba po chamsku inaczej, będą cię nachodzić. Miałem przykład mojej mamy zaczęła z nimi gadać ale któregoś dnia trafili na mnie to mu powiedziałem, żeby spier***** i na razie jest spokój. Jeśli się okaże, że to nie pomoże to niestety dojdzie do rękoczynów ale to dzięki ludziom, których spotykam nie raz na ulicy, którzy nie potrafią nic innego jak tylko obrabiać dup** nawet jak ich się nie zna. Taki jest Żyrardów ludzie tutaj potrafią nabijać się z cudzego nieszczęścia i obrabiać dupę osobie idącej ulicą obok. Ale cóż przykład idzie z góry od mamusi od tatusia to mamy co mamy tylko niech się nie zdziwią jak ktoś któregoś dnia zrobi krzywdę pewnym osobą.
Odpowiedz
#3

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Koleś, po usłyszeniu "czy mogą porozmawiać" postawił im dwa krzesła i powiedział rozmawiajcie i poszedł sobie.
Odpowiedz
#4

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Takich to można kiszką lub czarnym poczęstować i sami uciekną Big Grin
Odpowiedz
#5

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Oto lista zakazów i nakazów których wszyscy muszą przestrzegać, oraz czynności których świadkom Jehowy wykonywać nie wolno.

- noszenie lub posiadanie symboli - nie tylko religijnych = ( fałszywe bóstwa),

- jakikolwiek związek lub branie udziału w uroczystościach religijnych innych wyznań i czynnościach z tym związanych np. pogrzebach = ( bałwochwalstwo),

- obchodzenie urodzin = ( bałwochwalstwo),

- toasty w czasie wesel i innych uroczystości = ( fałszywe bóstwa),

- udział w wyborach = ( mieszanie się w sprawy świata),

- praca w sektorze zbrojeń = (popieranie wojen),

- obchodzenie jakichkolwiek świąt (= bałwochwalstwo),

- transfuzja krwi i oddawanie krwi = ( świętość krwi),

-spożywanie pokarmów zawierających krew np. kaszanka =(sprzeczność z Biblią )

- czytanie książek i publikacji innych wyznań religijnych = ( zaśmiecanie umysłu),

- przeszczep organów (w międzyczasie zmieniane) = ( grzech, niezgodne z Biblią),

- działalność w stowarzyszeniach młodzieżowych = (strata czasu),

- jakikolwiek udział w polityce; ubieganie się o stanowiska polityczne nawet na szczeblu gminy = ( pozostawanie nieskażonym przez świat),

- oglądanie filmów = ( grzeszny wpływ; stracony czas, który można poświęcić na głoszenie),

- pełnienie funkcji gospodarza klasy = ( pozostawanie skażonym przez świat),

- przynależność do harcerstwa = ( pozostawanie neutralnym),

-noszenie odzieży żałobnej = ( zwyczaj pogański),

- próby usprawiedliwiania się = (brak pokory),

- branie udziału w działalności związkowej = ( pozostawanie neutralnym),

- wielbienie lub naśladowanie gwiazdorów filmowych lub muzycznych = ( bałwochwalstwo),

- interesowanie się znanymi osobistościami i ich filozofią = (cześć oddawana ludziom, niebiblijne wartości),

- organizowanie spotkań młodzieżowych = ( pokusa seksualna),

- czerpanie przyjemności z pokazywania się publicznie - modelka = ( szukanie własnej chwały),

- datki na Czerwony Krzyż lub podobne organizacje charytatywne = ( popieranie organizacji religijnych),

- uczestniczenie w świętach zakładowych = ( światowe towarzystwo),

- modlenie się - wyłącznie w towarzystwie ochrzczonych, nienagannych Świadków Jehowy (tylko Świadkowie są prawdziwymi chrześcijanami),

- okazywanie zbyt wielkiej namiętności podczas stosunków płciowych z partnerem małżeńskim = ( niemoralność),

- taniec z kimś innym niż partner małżeński = ( pokusa seksualna),

- udział w zajęciach pozaszkolnych = ( wolny czas wykorzystywać na głoszenie),

- czytanie starej literatury Towarzystwa [Strażnica] = ( strata czasu),

- udział w sądzie jako przysięgły = (neutralność),

- udział w służbie wojskowej i formacjach cywilnych = ( ćwiczenie się do wojny),

- ćwiczenie technik samoobrony = ( pochodzenie militarne),

- opuszczanie wspólnych zebrań i działalności głoszenia = (nieposłuszeństwo względem Boga),

- używanie sformułowań takich jak: O Boże!, O Panie!, itp. = (zwracanie się do fałszywych bóstw),

- wizyta u psychiatry lub psychologa = ( może wprowadzić w błąd?),

- studia wyższe; niektóre kierunki kategoryczne zabronione = (światowe
towarzystwo, strata czasu),

- udział w reformach socjalnych i grupach samopomocy = ( strata czasu),

- wątpliwości skierowane przeciw Organizacji = ( wymierzone przeciw Bogu),

- gra w szachy, warcaby, karty itp. = ( charakter militarny),

- wypracowywanie nadgodzin = ( czas potrzebny na głoszenie),

- przyjaźnienie się z osobami spoza Organizacji = (światowe towarzystwo),

- noszenie przez kobiety spodni podczas zebrań = ( nieodpowiednie ubranie, upodobnianie się do mężczyzn)"

Może coś z tego tobie się przyda Big Grin
źródło: http://www.katolikos.republika.pl/co%20wolno.htm
Tak, więc co to za życie bez telewizora Big Grin
Odpowiedz
#6

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Najlepiej iść do Jehowych jak ktoś nie chce iść do wojska Big Grin ahah
Odpowiedz
#7

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Mój sąsiad otworzył w samych majtach z flaszką w dłoni i zaczął zapraszać na imprezę - więcej się nie pojawili.
Odpowiedz
#8

RE: Tzw. świadkowie jehowy

(28.03.2017 21:06 )PeteR napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Najlepiej rozpiąć rozporek i ... pokazać diabła. Biorę wtedy zawsze sztucznego plastykowego penisa żony. Dobre straszydło na młode Jehowki.
Odpowiedz
#9

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Współczuje twojej żonie, że sam twój jej nie wystarczy, bo musi się dobijać plastykowym Big Grin
Odpowiedz
#10

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Nie u każdej żony znajdziemy diabła z plastiku, a sąsiadka nie zawsze pożyczy Tongue

...Kolejna sprawdzona metoda.
Można zapoznać się z całym materiałem na nadchodzący miesiąc wchodząc na jw.org, a następnie w drzwiach nie dać dojść im do słowa zasypując zdobytymi informacjami i wyuczonymi cytatami.
Pytanie "podprogowe" na nadchodzący miesiąc:
Czy jesteśmy gotowi na przyjęcie największego daru Bożego ? (czyli życia wiecznego)
Tu lecimy z opowieścią, że „Bóg tak bardzo umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt, kto w niego wierzy, nie został zgładzony, lecz miał życie wieczne”
Jana 3:16
Podpieramy się
Psalmem 49:8;1 >>
Poprzez Piotra 1:18,19 wyjaśniamy dlaczego Bóg tak postąpił ( „Przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech — śmierć, i w taki sposób śmierć rozprzestrzeniła się na wszystkich ludzi”), można dodać historię Adama (Rzymian 5:12) i przez Rzymian 6:23 oraz 3:24 dochodzimy do sedna sprawy - wykorzystania szansy jaką dostaliśmy i przyjęcia daru życia wiecznego (Chcąc uwolnić nas od wyroku śmierci, Bóg posłał na ziemię swojego Syna, Jezusa Chrystusa, aby oddał on za ludzkość swe doskonałe życie. Dzięki tej ofierze, znanej jako „okup”, każdy człowiek przejawiający wiarę w Jezusa będzie mógł żyć wiecznie).

Jeśli nadal stoją pod drzwiami, to szacun za wytrwałość, wszak przez cały miesiąc musieli tego słuchać na wykładach Smile

(Tylko ostrzegam, że ta gra potrafi wciągnąć. Ja doszedłem w pewnym momencie do etapu, na którym do mnie przysyłali Pioniera lub Starszego Zboru jako wsparcie merytoryczne dla zwykłych Terenowych. Ci co chodzą z gazetkami mają oklepany tylko temat miesiąca i jeśli wypłyniecie z pytaniami na wody jeszcze nie omówione, to raczej nie liczcie na jakieś rozważania czy dialog. Albo obiecają dopytać/doczytać i następnym razem będą przygotowani albo zaproszą do siebie na pogawędkę z wyższym stopniem.)

aaa - dodam, że po udowodnieniu im, że ich przekonania mogą prowadzić do zatracenia, nie było już u mnie nikogo prawie rok...
Odpowiedz
#11

RE: Tzw. świadkowie jehowy

[IMG]Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.[/IMG] Link do rejestracji
Odpowiedz
#12

RE: Tzw. świadkowie jehowy

[IMG]Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.[/IMG] Link do rejestracji
Odpowiedz
#13

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Wygląda zupełnie jak dla komorników :d
Odpowiedz
#14

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Pojawiła się nowa opcja - wystarczy przeprowadzić się do Rosji. Tam już ich zdelegalizowano jako szpiegów z centralą w USA i ekstremistów.
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/rosja-zdelegalizowano-swiadkow-jehowy,734203.html

Cytat:Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji
Odpowiedz
#15

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Już sam nie wiem co gorsze, sekta rządząca wpłacająca co miesiąc prawie 40tyś zł z pieniędzy podatników na fundacje ojca Pieczarki, modląca się przed pałacem prezydenckim z tysiącem komisji smoleńskich za miliony złotych, czy jehowi pukający za darmo do moich drzwi. Tych drugich pogonisz i masz spokój, a na tych pierwszych nic nie poradzisz...
Odpowiedz
#16

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Na tych pierwszych też jest rada prawo pięści zawsze pomaga na natrętnego nachodzącego cię trolla.
Odpowiedz
#17

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Sorry miałem na myśli tych drugich Big Grin
Odpowiedz
#18

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Świadkowie Jehowy mają w Żyrardowie aż dwa zbory: Żyrardów–Południe, Żyrardów–Północ. Widać dużo osób wciągnęło się do sekty. W Sochaczwie np. jest jeden zbór. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadkowie_Jehowy_w_wojew%C3%B3dztwie_mazowieckim
Wiedza prawdziwa jest znajomością przyczyn. - Arystoteles, "Metafizyka"
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!
Odpowiedz
#19

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Może ukraińcy zasilili ich? Sala Królestwa niedaleko "Czwórki" jest, a drugiego zboru?
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.


Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#20

RE: Tzw. świadkowie jehowy

Jak lecisz do miedzyborka od strony mireckiego.
Za cmentarzem żydowskim
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Pieniądze miejskie dla organizacji społecznych - wątek zbiorczy Szperacz 87 4 583 15.04.2026 07:38
Ostatni post: Szperacz
  Stowarzysznie LGD Kraina Rawki - dotacje dla małych firm z okolicy belin 2 338 13.04.2026 12:11
Ostatni post: Szperacz
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP w Żyrardowie teqton 710 44 702 31.03.2026 01:03
Ostatni post: Szperacz
Star Mazowsze wesprze orkiestry z regionu - zakup instrumentów muzycznych Szperacz 0 135 07.02.2026 00:50
Ostatni post: Szperacz
Star Likwidator KChWE Zboru w Żyrardowie wzywa wierzycieli - ul. Lelevela 20A Szperacz 0 207 21.01.2026 18:29
Ostatni post: Szperacz
  Chór Towarzystwo Śpiewacze Lira założony w 1895 - najstarszy chór na Mazowszu belin 3 822 14.01.2026 03:21
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenia Niezwykli w Żyrardowie Szperacz 0 214 08.01.2026 18:21
Ostatni post: Szperacz
  Szlachetna Paczka - pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej 10 1 270 06.01.2026 21:50
Ostatni post: Szperacz
Star Ośrodek Duszpasterski w Żyrardowie - kościół greckokatolicki Szperacz 0 221 05.01.2026 23:59
Ostatni post: Szperacz
Star Przybył i Złapał Sportowe Emeocje - stowarzyszenie z Żyrardowa Szperacz 1 165 02.01.2026 18:08
Ostatni post: belin
Star Związek Nauczycielstwa Polskiego ZNP - związek zawodowy oświaty Szperacz 0 295 30.11.2025 18:21
Ostatni post: Szperacz
Star Robotnicze koło łowieckie "Dzik" Szperacz 0 209 07.11.2025 05:39
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Centrum Wsparcia Organizacji Społecznych ul. 1-go Maja 41 - Federacja Działaj.MY Szperacz 9 1 003 06.11.2025 18:51
Ostatni post: Szperacz
  Kwesta na rzecz zabytkowyh nagrobków 1.11 Ratujmy naszą historię od zapomnienia 50 3 741 31.10.2025 14:31
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie „Niezwykli” założony przez rodziców z SOSW Szperacz 0 212 23.10.2025 21:32
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości