04.01.2019 15:41
Stowarzyszenie Świetlik
Stowarzyszenie Świetlik - zmiana operatora świetlicy przy ul. WaryńskiegoMiasto zadecydowało o zmianie operatora świetlicy.
W tym roku świetlicę będzie prowadziło Stowarzyszenie "Świetlik". W latach poprzednich świetlicę prowadził Związek Harcerstwa Polskiego.
Pieniądze w ramach dotacji na prowadzenie innych świetlic otrzymają: Oratorium św. Jana Bosko (45 tysięcy złotych) oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (25 tysięcy złotych).
Więcej informacji Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum..



![[-] [-]](/images/netpen/collapse.png)