[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Centrum Kultury w Żyrardowie - dawny MDK - 2,75 miliona rocznie z naszych podatków

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Życie kołem się toczy… Teraz PiS a za 3 lata w wyborach samorządowych ktoś inny, a bardzo możliwe że ktoś z poprzedniej ekipy wróci do władzy w Żyrardowie. Jak pokazuje osoba chociażby Chrzanowskiego, który niby nie miał już szans na zaistnienie w mieście, wszystko jest możliwe. Także i obecni zwolennicy "Nowej jakości" będą się musieli kiedyś pogodzić z porażką, podobnie jak niegdyś zwolennicy IV RP Smile
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Tak, w polityce wszystko jest możliwe. Raptem 4 lata temu Chrzanowski oszukał swoich wyborców (kilkakrotnie o tym pisałam), Marzęda jako przew. k. rewizyjnej przyłożyła swoje łapki do przyklepywania działań A. Wilka, a teraz obydwoje, w imię tzw. nowej jakości, naprawiają to, co sami zepsuli. I mamy kabaret po żyrardowsku.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(25.08.2015 12:20 )Stańczyk napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Z informacji dotyczącej audytu i kontroli w CK nie wynika jednoznacznie,że za rządów posłanki zostały popełnione rażące uchybienia mające znamiona przestępstwa, a więc nie ma co dolewać oliwy do ognia. RONIN.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

No to kto został nowym dyrektorem, wiadomo już coś, czy niewiadomo... Czytam to forum i wszedzie konkursy, na dyrektorów, prezesów, szefów, mistrzów, mentorówTongue
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

pan p.o. jak donosiły wiadomości w radiu jest na zwolnieniu (miesiąc), pracusia nam zafundował zwycięzca - psia kość!
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Konkurs został odwołany. Spychała na zwolnieniu do połowy września, a może nawet i dłużej.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Co sie dzieje z telewizją żyrardowską? czy ktoś to ostatnio oglądał? komentarze brzmią jak czytane zza grobu. ta telewizja nigdy nie była jakiejś specjalnej jakości, ale teraz to jakiś koszmar. Czy CK zwolniło już wszystkich i sprzątaczka robi telewizję teraz? To żart jakiś
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Z tego co mi wiadomo to sam p. Nowakowski robi TV żyrardowski bo pani redaktor jest chora. A z CK ludzie sami odeszli za carycą pewnie im drugą robotę dała...i wrócą razem z nią a teraz tylko mówią że zostali zwolnieni żeby pogrążyć prezydenta. Zwolniono faktycznie tylko chyba 2 osoby do tej pory, pozostali sami zrezygnowali,
więc nie wiem o co tyle krzyku...
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(01.09.2015 23:25 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Może warto byłoby pogłębić temat Smile
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Może warto, bo normą nowej władzy jest dawanie swoim pracownikom nowych warunków pracy, tak aby upodlony pracownik sam zrezygnował.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

A o jakim upodleniu tu mowa?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Musieli się do pracy wreszcie zabrać Angel
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Ludzie chorują, bo idą za przykładem Pana Prezydenta i p.o. Dyrektora C.K. Centrum Kultury jak nigdy wcześniej teraz tętni życiem. Jest mnóstwo nowych ofert i imprez na najwyższym poziomie. Pan Spychała to fachowiec, o którego się ponoć w kilku miastach bili. Wybrał na szczęście Żyrardów. Chociaż jak sam mówił, nie potrzebował tej pracy, bo jest mocnym potentatem finansowym. Chwalił się pracownikom, że ma domy w Poznaniu, Toruniu, Berlinie, Warszawie (na Mokotowie). Później przy jednej z rozmów okazało się, że Warszawy to za dobrze nie zna… no, ale dom ma Smile Jednym z jego dokonań po przyjściu na urząd było zatrudnienie pani Marty (bliskiej współpracownicy A. Krajewskiego) do pozyskiwania funduszy z zewnątrz. Ta pani po kilku miesiącach brania pieniędzy nie pozyskała nic! Przepraszam są jeszcze inne sukcesy: jednodniowa impreza o nazwie "Ferment" i popcorn w kinie.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(02.09.2015 07:08 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Takim, jak gdybyś kierownikowi budowy kazał kopać rowy a panu Widawskiemu czyścić kible na targowisku.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

A mają siedzieć i nic nie robić?
Podobno żadna praca nie hańbi Tongue
Ja też wyrywałem chwasty w burakach a jestem elektrykiem i korona mi z głowy nie spadła.
Powiem więcej, cała dyrekcja rwała te chwasty też.
I wszyscy żyją.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(02.09.2015 11:59 )eltom napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

Eltom, zdajesz się być rozsądnym człowiekiem więc zakładam że twoja wypowiedź to żart. Nie mówimy tu o wykopkach czy sadzeniu lasów w PRLu, bo to było traktowane jako sport zakładowy i okazja do pobumelowania i wychylenia paru flaszek. A fakt, dyrekcja często zwłaszcza w tym drugim przodowała Smile Chodziło o przesuwanie wykwalifikowanych pracowników na inne stanowiska, oczywiście za dużo mniejsze pieniądze. Inaczej mówiąc eltomie (tylko przykład) jesteś elektrykiem i dobrze sobie radzisz ale nie podoba mi się twoja facjata, albo podałeś dłoń nie temu komu trzeba więc od dzisiaj będziesz szorował zakładowe toalety za 1/8 dotychczasowej pensji. Albo przyjmujesz te warunki, albo odchodzisz.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Eltom jesteś bardzo mądrym człowiekiem i masz rację w 100%. Ja tych pseudo fachowców wywaliłbym pierwszego dnia pracy!!! A ten Spychała im szansę dawał. Śmiech na sali.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Moja wypowiedź, to nie żart. I nie z czasów PRL, tylko z ostatnich kilku lat. Pracownicy zakładu, to jedna całość. U nas nie ma przeproś. Jak są wykopki, czy inne potrzeby, to do roboty idą wszyscy, bez względu na stanowisko. I sprzątaczka, i hydraulik, i elektryk, i dyrektor. Nie ma tak, że dyro siedzi z założonymi rękami i tylko dyryguje. Sam zapieprza, aż miło patrzeć.
Bo później z tego są zyski dla zakładu, co owocuje premiami dla pracowników.
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

(02.09.2015 14:15 )Gość napisał(a): Treść niewidoczna dla osób niezalogowanych na forum.
Link do rejestracji

A jakich fachowców wstawił Sychała na miejsce tych "pseudo"?
Odpowiedz

RE: Zaniedbane przez poprzednią dyrekcję CK powoli zaczyna odzyskiwac blask

Widać Elton ze nic nie zrozumiałeś:/ Czy w tym twoim zakładzie juz do końca nie zajmowałes się elektryka tylko uprawą roli za ułamek wcześniejszego wynagrodzenia? Nie wiem jak jeszcze bardziej lopatologicznie ci to wytłumaczyć.
Wyobraź sobie ze jesteś prawnikiem i całe życie z powodzeniem robiłeś obsługę prawną w swojej firmie. Przychodzi nowy szef u mówi ze od jutra będziesz nocnym stróżem. Tak dziala nowa wladza. Gdzie tu analogia do twoich wykopkow? ?
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • ...
  • 105
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu e-mail.




[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star 31 maja przez Żyrardów przejedzie parowóz Parowozem przez historię Szperacz 1 334 30.05.2026 17:33
Ostatni post: belin
Star SOBOTA Dzień dziecka w Żyrardowie - obchody 30 05 Szperacz 0 231 30.05.2026 09:15
Ostatni post: Szperacz
Star Przejedź się 24-25 lipca Ferrari, Lamborghini, McLaren, GTR, Challenger, BMW - Szperacz 0 215 27.05.2026 06:48
Ostatni post: Szperacz
  Noc Muzeów - raz w roku muzea organizują imprezy wieczorem i w nocy dr_niziołek 31 3 049 14.05.2026 00:44
Ostatni post: Szperacz
Star Zapisy na Rally The Girard otwarte! Turystyczny rajd samochodowy 13 czerwca Szperacz 2 455 13.05.2026 23:35
Ostatni post: Szperacz
Star Konkurs młodych pianistów De Girard International Young Pianists Competition Szperacz 10 1 732 13.05.2026 19:52
Ostatni post: Szperacz
  Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie - Młodek - informacje i osiągnięcia belin 79 8 526 13.05.2026 05:25
Ostatni post: Szperacz
Star Koncert Marka Tokarzewskiego 14 czerwca 2026 Szperacz 0 379 28.04.2026 23:38
Ostatni post: Szperacz
  Dzień Flagi - 2 maja - flagi od Miasta za darmo 2 767 28.04.2026 16:00
Ostatni post: Szperacz
Star Muzyczna Majówka w Żyrardowie! Koncerty Szperacz 0 383 26.04.2026 01:06
Ostatni post: Szperacz
Star Paulina Przybysz – „Insides” - Splot Jazz Żyrardów | Bilety Online, Opis, Re Szperacz 0 455 14.04.2026 19:45
Ostatni post: Szperacz
Star Aleksandra Radomska Zajedzie nas ten samorozwój Mszczonów 11 czerwca Szperacz 0 429 12.04.2026 18:21
Ostatni post: Szperacz
  10 kwietnia - rocznica Katastrofy Smoleńskiej 527 30 137 10.04.2026 19:18
Ostatni post: Szperacz
  Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie w parku. Willa reprezentacyjna fabrykanta 60 5 952 09.04.2026 16:41
Ostatni post: belin
Star Współpraca Miasta Żyrardowa z Teatrem Klasyki Polskiej Szperacz 14 1 498 09.04.2026 11:10
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

36 gości