[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 23
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Urząd Miasta Żyrardowa - informacje

#1

Urząd Miasta Żyrardowa - informacje

Zaciekawiły mnie takie dwa wpisy na www.zyrardow.pl

2010-05-12 - Spotkanie w sprawie projektu rozbudowy ośrodka w Rewalu
Spotkanie w sprawie projektu rozbudowy ośrodka wypoczynkowego w Rewalu.

2010-05-04 - Wieloletni Plan Inwestycyjny
Spotkanie w sprawie utworzenia wieloletniego planu inwestycyjnego dla Miasta Żyrardowa.

Są z tych spotkań jakieś efekty czy na razie cisza?
Odpowiedz
#2

RE: Maj w Magistracie

ja tam lubię się spotykać i pogwarzyć ze znajomymi o planach i pomysłach, więc nie dziwię się urzędnikom Wink
Odpowiedz
#3

RE: Maj w Magistracie

Ale z tymi znajomymi rozmawiasz bo szukasz poparcia dla swoich pomysłów...

Dlatego się pytam, o jakich to pomysłach tak się tym naszym urzędnikom tak fajnie dyskutowało... Wink
Odpowiedz
#4

Urząd Miasta Żyrardowa - informacje

Dla uczczenia 66-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 17.00 Wydział Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta przeprowadzi głośną próbę syren alarmowych - test sprawności systemu wykrywania i alarmowania ludności Miasta ŻYRARDOWA . W ramach testu uruchamia się ciągły sygnał dźwiękowy, trwający 1 minutę.

https://archiwum.zyrardow.pl/redir:index?wiecej=5383&wiecej_news=1
https://archiwum.zyrardow.pl/redir:index?wiecej=5376&wiecej_news=1
Odpowiedz
#5

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego

Urząd Miasta Żyrardowa organizuje kolejną nieodpłatną zbiórkę urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zbiórka odbędzie się w dniu 6 sierpnia (piątek) 2010 r. , w godzinach 10.00 – 18.00.

Mieszkańcy mogą dostarczyć nieprzydatny w gospodarstwach domowych sprzęt
do punktu zbiórki przy ul. Ks. Ściegiennego.
Odpowiedz
#6

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Miasta

Urząd Miasta Żyrardowa informuje, że kolejna nieodpłatna zbiórka urządzeń elektrycznych i elektronicznych odbędzie się w dniu 8 października (piątek) 2010 r.
w godzinach 1000 – 1800.

Mieszkańcy mogą dostarczyć nieprzydatny w gospodarstwach domowych sprzęt
do punktu zbiórki przy ul. Ks. Ściegiennego.
Odpowiedz
#7

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Ogłoszenie o konsultacjach Programu Współpracy Miasta Żyrardowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2011.

Na podstawie Uchwały Nr XLVIII/398/10 Rady Miasta Żyrardowa z dnia 26 sierpnia 2010 roku Prezydent Miasta Żyrardowa rozpoczyna konsultacje Programu współpracy Miasta Żyrardowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2011.

Spotkanie rozpoczynające konsultacje odbędzie się w dniu 11 października 2010 roku
początek o godz.13.00 w Centrum Kultury w Żyrardowie, przy Placu Jana Pawła II nr 3. Zapraszamy przedstawicieli Organizacji Pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego
i o wolontariacie.

Konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii do Projektu Programu, który powstał
w oparciu o propozycje dostarczone przez poszczególne wydziały Urzędu Miasta oraz Organizacje Pozarządowe, działające na rzecz mieszkańców Miasta.

Projekt programu dostępny jest na stronie internetowej Miasta www.zyrardow.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. Propozycje zmian można zgłaszać do dnia 26 października 2010 roku w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Żyrardowa, przy Placu Jana Pawła II nr 1 lub pocztą elektroniczną na adres: wydzial.zps@zyrardow.pl.
Formularz propozycji zmian do Programu Współpracy
Program Współpracy NGO 2011
Odpowiedz
#8

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Dowiedz się kiedy zbierają liście z posesji Wink
Odpowiedz
#9

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Nic nie napisali jeszcze. Jak napiszą to skopiuję Smile
A tak naprawdę to liście jesienne są takie piękne Smile
Odpowiedz
#10

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

To chodź do mnie i sobie je weźmiesz Tongue
Odpowiedz
#11

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

A może by tak prezydent mi garaż posprzątał? Proponuję 20 listopada.
Ten prezydent , to wspaniały konsultant. Szkoda, ze wcześniej tego nie robił.
Odpowiedz
#12

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Wywóz liście z tego co pamiętam przewidziany jest na koniec października i listopada.
Odpowiedz
#13

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

(06.10.2010 19:15 )skarlet napisał(a): Nic nie napisali jeszcze. Jak napiszą to skopiuję Smile
A tak naprawdę to liście jesienne są takie piękne Smile

Zapraszam do mnie ;-)
W ubiegłym roku zapakowałem ok 25 worków 200l. - ubijanych.
Oddam luzem albo pakowane. ;-)
+ Gratis kilka worków kasztanów.
Odpowiedz
#14

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Poproszę o jedną reklamówkę kasztanów. Odbiór własny. Kasztany są lecznicze.
Odpowiedz
#15

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

(06.10.2010 19:27 )kriss35 napisał(a): A może by tak prezydent mi garaż posprzątał? Proponuję 20 listopada.
Ten prezydent , to wspaniały konsultant. Szkoda, ze wcześniej tego nie robił.

Kriss, oczywiscie, ze robił. Np. konsultacje nad srategią odbywały sie nie tylko w MDK ale i w szkołach średnich z młodzieżą.
Czytaj, słuchaj, pytaj miej oczy i uszy otwarte to o wszyskim sie dowiesz.
A co do garażu to wspomnij za ile i napewno sie ktos zgłosi.
Odpowiedz
#16

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

@kriss35
Pohamuj wyrażanie swojej nienawiści do obecnego prezydenta.
Wyrażasz to praktycznie w każdym swoim poście. Myślę, że już wystarczy. Każdy już wie, co do niego czujesz.
Może napisz coś nowego w innych tematach Wink
Odpowiedz
#17

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

(06.10.2010 19:53 )skarlet napisał(a): Poproszę o jedną reklamówkę kasztanów. Odbiór własny. Kasztany są lecznicze.

powaznie? jedną reklamówke to zebrałem tylko z podjazdu pod domem ;-) a reszte kto weźmie? Rozwalę kosiarkę jak zaczne kosic trawę z kasztanami.
(06.10.2010 19:38 )marcin_zyr napisał(a): Wywóz liście z tego co pamiętam przewidziany jest na koniec października i listopada.

Dokładnie. Narazie za wczesnie jeszcze.
Wszystkie wiszą na drzewach. Trzeba poczekać do pierwszego przymrozku i w ciągu kilku godzin wszystkie spadną. W ubiegłym roku w ciągu jednego sobotniego poranka spadło 70% wiszących na drzewie.
Odpowiedz
#18

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

Najlepsze kasztany są na placu Pigalle Wink
A twoje są równie dobre? Big Grin
Odpowiedz
#19

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

(06.10.2010 20:00 )eltom napisał(a): Najlepsze kasztany są na placu Pigalle Wink
A twoje są równie dobre? Big Grin

na placu Pigalle sprzedają moje własnie kasztany więc ... zapraszam
Odpowiedz
#20

RE: URZĄD MIASTA INFORMUJE

(06.10.2010 19:53 )skarlet napisał(a): Poproszę o jedną reklamówkę kasztanów. Odbiór własny. Kasztany są lecznicze.

Kasztanówkę będziem pędzić dla zdrowiaWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 23
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PGM Żyrardów - Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej 145 6 025 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
Star Sanepid - Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Szperacz 4 193 17.03.2024 16:21
Ostatni post: Szperacz
  OSP Żyrardów - Ochotnicza Straż Pożarna w powiecie żyrardowskim 63 2 882 16.03.2024 16:43
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Rada seniorów miasta Żyrardowa - 11 osób ciało doradcze Prezydenta Szperacz 19 1 078 15.03.2024 15:33
Ostatni post: Szperacz
  Kradzieże paliwa na wyrwę - sukcesy Policji belin 2 54 14.03.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Łukasz Choiński [PIS] - były wiceprezydent Żyrardowa belin 2 409 11.03.2024 14:27
Ostatni post:
  Państwowa Straż Pożarna w Żyrardowie - PSP belin 22 1 289 27.02.2024 03:52
Ostatni post: Szperacz
  Miejska Biblioteka Publiczna w Żyrardowie - ul. Mostowa 1 oraz filie zbyszek 85 4 196 20.02.2024 22:23
Ostatni post: Szperacz
  Żyrardowska Karta Mieszkańca wdrożona kosztem 2,5 mln zł z Unii belin 37 1 969 19.02.2024 14:45
Ostatni post: Szperacz
Star Oświadczenia majątkowe radnych i urzędników Szperacz 1 237 18.02.2024 19:01
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Lokalny Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem Szperacz 1 183 18.02.2024 14:30
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Straż Miejska kontra Mieszkańcy Miasta - osięgnięcia i ich braki Stańczyk 1 169 26 649 15.02.2024 14:29
Ostatni post: Szperacz
  CUS - Centrum Usług Społecznych - nowa wersja MOPS z dodatkami belin 74 3 730 11.02.2024 08:35
Ostatni post: Szperacz
Star Remont Medyka przebudowa na mieszkania pod klucz - Społeczna Agencja Najmu Szperacz 16 556 06.02.2024 19:34
Ostatni post: Szperacz
Wink Odwiert - wody termalne na terenie PEC-u Żyrardów Szperacz 19 678 06.02.2024 09:16
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości