Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bzdurne przepisy
Autor Wiadomość
czesio544
Niezarejestrowany

RE: Bzdurne przepisy
Dobre jest . Dobre. Powiem tak. Zapytanie sie urzednika o daną podstawe prawną, to wyjatkowa złośliwośc i perfidia. Jak tam można nekać biednego urzędnika ? Wracając do bzurnych przepisów , to mamy ich mnogo jak cholera. Jeżeli chodzi o meldunek , to juz dawno miano od tego odejśc. Stałe miejsce zameldownia , to taka Komunistyczna pozostałość, kiedy "władza" musiała wiedzieć, kto gdzie jest. Sam pamietam jak kazano mi wypisywac mandaty za brak stałego meldunku. Ba kazano mi wypisywac mandaty za brak stałej pracy wstemplowanej do Dowodu Osobistego. Obecnie bez stałego meldunku nie mozna dostac mieszkania, wziąć kredytu, dostać stałą prace itd. Bzdura jak nie wiem co. Sad Najwyższy wydal w tej sprawie orzeczenie które mówi o tym, ze meldunek jest jedynie urzędowym potwierzeniem pobytu danej osoby w danym miejscu i z samym medlunkiem nie wiażą sie zadne prawa majatjkowe czy własnościowe.
23-09-2010 20:41
Odpowiedz cytując ten post
szofer
Niezarejestrowany

moje motto pasuje do tego działu najbardziejSmile
23-09-2010 21:01
Mars
Niezarejestrowany

Czesiu, a powiedz prosze jaka jest możliwość "sprawdzenia swojego aktualnego konta z punktami karnymi za wykroczenia drogowe". Kiedyś przy innej zupełnie okazji chciałem dokonac tej jak sie okazało niemozliwej czynności na ul. Szopena/Chopina. Konsternacja okropna i telefonów ogrom po czym dowiedziałem sie, że to chyba tylko w ... Radomiu. Nie miałem musu wielkiego a tylko zwyczajna ciekawość więc odpuściłem choć od funkcjonariusza "na drodze" dowiedziałe sie, że na "szopena" mogę to zrobić. Było to 3-4 lata temu w czasach gdy nie miałem jeszcze CB ;-)
24-09-2010 11:28
Mars
Niezarejestrowany

Sprawdzić w radiowozie tak, ale mieli info czy jesteś pod czy nad kreską. Nie było info czy masz np 7 czy 1 punkt.
24-09-2010 11:36
Mars
Niezarejestrowany

Odkąd kupiłem CB to juz nie słyszałem ;-)
Jednak trudno zatrzymywać na drodze funkcjonariusza aby zaspokoić ciekawość. Wypadałoby dowiedzieć sie na Szopena.
24-09-2010 11:47
Mars
Niezarejestrowany

własnie nie czesto mi sie rafiało i dlatego nie pamietałem. Lepiej wiedzieć na czym sie stoi. Nie chwaląc sie i nie zapeszając nie miałem zbyt wielu kontroli i zdarzeń drogowych. Chwalę sobie kontakt z "człowiekiem" prawie zawsze trafiałem na "ludzi" ;-)
24-09-2010 12:56
elprincipito
Niezarejestrowany

Teqton - Mówią co innego a wpisują co innego Tongue
24-09-2010 14:28
Gość
Niezarejestrowany

(24-09-2010 11:28 )Mars napisał(a):  Czesiu, a powiedz prosze jaka jest możliwość "sprawdzenia swojego aktualnego konta z punktami karnymi za wykroczenia drogowe". Kiedyś przy innej zupełnie okazji chciałem dokonac tej jak sie okazało niemozliwej czynności na ul. Szopena/Chopina. Konsternacja okropna i telefonów ogrom po czym dowiedziałem sie, że to chyba tylko w ... Radomiu. Nie miałem musu wielkiego a tylko zwyczajna ciekawość więc odpuściłem choć od funkcjonariusza "na drodze" dowiedziałe sie, że na "szopena" mogę to zrobić. Było to 3-4 lata temu w czasach gdy nie miałem jeszcze CB ;-)
To ciekawe bo zgodnie z prawem powinieneś mieć prawo to sprawdzić na swojej komendzie. Czyli KPP na Szopena jest tego najlepszym miejscem.-)

Jancio
24-09-2010 15:02
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.