[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Oszustwo Warki - szukaj nagród pod zawleczkami

#1

Oszustwo Warki - szukaj nagród pod zawleczkami

4.000.000 paczek lays do wygrania.
Gówno prawda. Kupiliśmy w sumie kilkaset piw z tą promocją i trafiły się jedynie 3, czy 4 zawleczki wygrane. Skoro jest 4.000.000 nagród, to gdzie one są? Ile trzeba kupić piw, żeby wygrać gównianą paczkę chrupek? Ze 4 miliardy?
Oszustwo, dla mnie ewidentne.
Warka szukaj nagród pod zawleczkami.jpg   
Odpowiedz
#2

RE: Oszustwo Warki

Oszustwo lub nie. Założyć można, ze wszystko zależy od kilku czynników. Ile zawleczek, kapsli było użytych w tej partii produkcyjnej, która trafiła do sklepów w których kupowaliście. Inną kwestią jest też to,że równie dobrze mogą raz więcej kapsli dać raz mniej. W oparciu o wikipedię rocznie produkują jakieś 3,5 mln. hektolitrów piwa, więc na okres promocji zrobią jakiś z lekka ponad milion hektolitrów piwa czyli wychodzi coś koło ponad 100 milionów litrów czyli 200 milionów puszek i kapsli czuli co 500 puszka/butelka jest tą premiowaną. Więc o oszustwie raczej nie ma co mówić. Oczywiście mogłem pomylić się w wyliczeniach, bo może chodzić tylko o zwykłą warkę a nie żadne tam strongi wtedy przelicznik już będzie inny, ale z deklaracjami, że to oszustwo to bym uważał.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#3

RE: Oszustwo Warki

Chodzi dokładnie o piwo pokazane na zdjęciu.
Kiedyś była taka loteria w lodach, gdzie praktycznie raz na 5 lodów się wygrywało następnego. W przypadku piwa jedna nagroda na kilkaset piw, to chyba jakaś pomyłka.
Odpowiedz
#4

RE: Oszustwo Warki

Było sobie kupić 20 paczek chipsów zamiast 20 piw jak głodny i nie płakać. Zysku na piwie mają kilka groszy więc ciężko by dopłacali do każdej puszki i w co piątej rozdawali chipsy.

Spróbuj zarobić na towarze wartym 20 groszy ( tak, właśnie tyle jest warte piwo koncernowe, reszta ceny to opakowanie, transport, akcyza, podatki, marże pośredników...) Jak w tym masz 90% kosztów produkcji i jeszcze rozdawać nagrody tak by każdy co kilka puszek wygrał. ? No nie da się.
Odpowiedz
#5

RE: Oszustwo Warki

A na lodach inna firma mogła zarobić? Nie ściemniaj Wink Nie kupuję piwa dla chrupek, ale skoro ktoś pisze, że są nagrody, to powinny być. Na 3 worki 110 litrów pogniecionych puszek tylko kilka wygranych, to chyba nie o to chodziło?
Odpowiedz
#6

RE: Oszustwo Warki

W na początku sierpnia kupiłem na grilla 20 tych piw... wylosowaliśmy 2 paczki czipsów. Po prostu nie masz szczęśliwej reki ;p Musze ci zacząć piwo kupować Big Grin
Odpowiedz
#7

RE: Oszustwo Warki

Nie ma problema, kupuj Wink

PS. Dziś wreszcie wygrałem jedną zawleczkę. Po kilkuset kupionych piwach. Według mnie, przy 4.000.000 nagród, jeśli by co 10-te wygrywało, to 40.000.000 puszek chyba i tak było by zyskiem dla browaru. Mogę się mylić, zachłanność browaru może być dużo większa Wink
Odpowiedz
#8

RE: Oszustwo Warki

Ja tylko podałem wyliczenia, może mylne, może nie. O lodach nie piszę, bo nie wiem. Dane z wikipedii nawet jeśli błędne pozwalają na jakieś wyliczenie produkcji, więc przy założeniu średniostatystycznym nagroda co 500 piw to i tak miałeś dużo szczęścia. Zresztą jeśli ci napiszą, że nagroda jest w co 50 czy co 500 puszce to każdy to zleje. Ale już, że jest tych nagród 4000000 to myślicie, że będzie niemal w każdej i widać jak jest się podatnym na cyferki. To samo ma się w lotto, póki nie ma kumulacji to grają przeważnie ci co grają cyklicznie, ale w przypadku kumulacji dostaje się jakiegoś pierdolca(przepraszam za słownictwo) i ludzie gnają do kolektur, a tak na prawdę wygrywa Totalizator, no ale jak się już wygra to...
Co do zachłanności browaru, lepiej spojrzeć na podejście nie browaru Warka tylko koncernu do którego należy tenże browar Wink A człowiek jak będzie chciał to i tak się napije i nie ważne czy będą czipsy czy inne świeżaki.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#9

RE: Oszustwo Warki

Kolega opowiadał mi dowcip...

Pracownik Browaru Harnaś zostaje zamknięty przez pomyłkę na weekend w fabryce.
Nie ma jak się wydostać, a upał jest straszny. Pragnienie się wzmaga. W akcie desperacji bierze puszkę Harnasia... wylewa go. Sika do środka i pije Big Grin
Odpowiedz
#10

RE: Oszustwo Warki

Lody to inna bajka (zbywasz nadmiar własnego towaru bez wchodzenia w uklady z innymi firmami). Widać sztab analityków wyliczył, że zostaje w sklepach tyle i tyle lodów i taniej wyjdzie to rozdać niż odbierać, transportować i utylizować. Nie ma nic za darmo w tych czasach. Jeśli ktoś coś daje, to w taki sposób i tyle, by na tym coś ugrać.
Odpowiedz
#11

RE: Oszustwo Warki





I co o tym sądzicie? To nie jest przekręt?
Odpowiedz
#12

RE: Oszustwo Warki

A ja myślę to Big Grin miłego weekendu

Odpowiedz
#13

RE: Oszustwo Warki

Są tacy, co kupili 5000 zdrapek. Średnio odzyskali jakieś 40% zainwestowanej kwoty Big Grin
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Różnica między bajaderą a bajaderką belin 1 112 27.03.2024 19:25
Ostatni post: belin
  Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch belin 0 77 28.02.2024 09:22
Ostatni post: belin
  Koliszczyzna - mord na Polakach większy od Wołynia - do 200 tys. ofiar belin 0 99 26.02.2024 23:33
Ostatni post: belin
  CZY BIEDRONKA DO WAS TEŻ WYSYŁA SMSY Z REKLAMAMI NA TELEFON? 0bcy 4 103 16.02.2024 10:10
Ostatni post:
  CosMc's - nowy MacDonalds w USA belin 0 107 09.02.2024 22:23
Ostatni post: belin
  Religia Pastafarian - FSM - Latający Potwór Spaghetti belin 0 86 03.02.2024 19:07
Ostatni post: belin
  Drożyzna uderzy jesienią zbyszek 22 762 30.01.2024 22:13
Ostatni post: belin
  Amerykanie tak nienawidzili Niemców że zmienili nazwę narodowego dania na Hot Doga belin 0 106 10.01.2024 21:13
Ostatni post: belin
  Odeszli 2021 71 3 061 02.01.2024 06:31
Ostatni post:
  Podwyżka uposażenia wójta: Granaty na ukraińskiej radzie gminy belin 0 171 15.12.2023 22:25
Ostatni post: belin
Rainbow Mądrości Gości - wpisy nie na temat, które nie przeszły moderacji 91 3 856 11.12.2023 20:45
Ostatni post:
  Największa pomyłka komerchy: The New Coca Cola 1985 belin 0 199 04.12.2023 20:57
Ostatni post: belin
  powiedz "igła" robuloc 33 14 881 03.12.2023 21:56
Ostatni post:
  Straż pożarna wezwana do wirtualnego ognia Używasz rzutnika zamiast TV? belin 5 318 03.12.2023 13:58
Ostatni post: belin
  25 listopada - Dzień Pluszowego Misia Dalenka 14 680 25.11.2023 13:12
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości