[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Legalność aborcji i Strajk Kobiet

#1

Legalność aborcji i Strajk Kobiet

W piątek 26.06.2015 roku w Żyrardowie na placu świętego Jana Pawła II, odbyła się pierwsza pikieta antyaborcyjna, żyrardowskiej komórki fundacji Pro-prawo do życia. W 12 osób o godzinie 17:00 stanęliśmy na placu z plakatem ukazującym dziecko zabite w wyniku aborcji, z hasłem „Aborcja zabija, szpitale nie są od zabijania”.

https://stronazycia.pl/pierwsza-pikieta-w-zyrardowie/
Odpowiedz
#2

Legalność aborcji i Strajk Kobiet

Już kiedyś pisałem że fakty sobie a Życie Żyrardowa sobie.

Przypadkowo czytając artykuł zamieszczony w tej gazecie z dnia 04.10.2016 zauważyłem że
przypomniano czytelnikom - " Przypomnijmy, że w poprzednim tygodniu Sejm zaostrzył przepisy antyaborcyjne, których nie przestrzeganie grozi surową karą."

No i nie ważne że sejm żadnych przepisów dotyczących aborcji nie zaostrzył, "dziennikarzom" z tego plociucha jak widać kompletnie to nie przeszkadza.
Ta "gazeta" już od dawna tworzy alternatywną rzeczywistość !

Czyżby pracowali tam sami KOD-owcy i miłośnicy rumuńskiego, inteligentnego inaczej macho obchodzący co roku święto sześciu król(ik)ów ?

* http://www.zyciezyrardowa.pl/index.php?p=artykuly&id=1211&s=6
Odpowiedz
#3

RE: Życie Żyrardowa

KOD-erzy rzeczywistości Big Grin
Odpowiedz
#4

RE: Życie Żyrardowa

Efekt takich "informacji" jest taki że potem ubrane na czarno zmanipulowane przez takie "informacje", nie do końca wykształcone masy protestują same do końca nie wiedząc przeciwko czemu występują.
Jeśli nawet potrafię usprawiedliwić obecność na tych manifestacjach małolactwa (człowiek nie do końca ukształtowany) czy też seniorów (człowiek któremu choroby obce już nie są, sb-ckie wcześniejsze, bogate emerytury itp.) to nijak nie mogę pojąć ludzi będących w średnim wieku, niby ukształtowanych, wykształconych a jednak samym uczestnictwem w tych hucpach robiących z siebie totalnych idiotów.
No cóż, niestety jak widać, totalnych d.... u nas w Polsce sporo Sad
Odpowiedz
#5

RE: Życie Żyrardowa

bergerac kiedy cie ze szpitala puścili???

ps. pamiętaj brać leki żeby ci za mocno nie odwalało Big Grin
Odpowiedz
#6

RE: Życie Żyrardowa

Osobiście uważam, że mężczyźni nie powinni zabierać głosu co do aborcji. A Życie Żyrardowa po prostu żyje swoim życiem. Big Grin
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#7

RE: Życie Żyrardowa

(08.11.2016 13:22 )Bercik napisał(a): Osobiście uważam, że mężczyźni nie powinni zabierać głosu co do aborcji. A Życie Żyrardowa po prostu żyje swoim życiem. Big Grin

Dlaczego nie powinni ? Kobieta zapłodniła się sama ?! Ojciec nie ma nic do gadania ?
Kawalerze ochłoń, złap trochę powietrza, pooddychaj i wyluzuj. Potem coś pisz.
Odpowiedz
#8

RE: Życie Żyrardowa

Bercik, mimo iż jestem mężczyzną to popieram Twój postulat.

ps. Takie około tematowe. Ostatnio dowiedziałem się, że wg Kodeksu Kanonicznego (czyli prawa ogólnego dla wszystkich katolików z całego świata) zasadą jest, że ślub mogą wziąć chłopcy w wieku 16 lat a dziewczynki w wieku 14 lat. Episkopaty mogą to zmieniać i nasz przyjął rozwiązania z KRO ale pokazuje to jak patrzy na człowieka największy "obrońca" życia poczętego.

Czym różni się dziewczynka z Ugandy od tej z Francji czy Polski? No poza tym, że "bezkarnie" można zrobić jej dziecko w czasie gdy u nas stosunek z cnią uznaje się za przestępstwo pedofilii.
Odpowiedz
#9

RE: Życie Żyrardowa

(08.11.2016 13:51 )Gość napisał(a): Dlaczego nie powinni ? Kobieta zapłodniła się sama ?! Ojciec nie ma nic do gadania ?
Kawalerze ochłoń, złap trochę powietrza, pooddychaj i wyluzuj. Potem coś pisz.

To tak zwana partenogeneza. Takim przykładem jest niejaka Maryja.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#10

RE: Życie Żyrardowa

A moze tak wrocimy do tematu. Ostatnie ZZ pisze o tym jak wladze zapewniaja o dobrej kondycji finansowej. Kaczanowski twierdzi ze damy rade i dogonimy Grodzisk. Paskudnt pomnik Girarda przed Resursa za 300tysi stawiaja. Tymczasem PGM upada i na poczatek leci 11 pracownikow. No to jak jest? Propaganda sukcesu chyba jak za Wilka. Budzet niby dobry za to dlugi w spolkach upchniete. Kadencja Wojciecha jest rownie slaba jak ten pomysl z pomnikiem i jego wykonaniem.
Odpowiedz
#11

RE: Życie Żyrardowa

Może TJN24 zapyta ile dostają dotacji "prawdziwe" media? I jakie są przymiarki na rok przyszły! Bo kolejne mordy do koryta ogłoszeń będą dopuszczone.

Tyle w temacie mediów lokalnych.
Odpowiedz
#12

RE: Życie Żyrardowa

Gdyby nie zlob samorzadowy, to zostalyby tylko portale. Taka prawda
Odpowiedz
#13

RE: Życie Żyrardowa

Ile żółci przeleje się w przekazach zawistnych "gości" zanim uda się przywrócić złoty wiek Carycy i Napoleona. Według oponentów WJ w przeszłości odnotowano całe pasmo sukcesów a teraz tylko "upadek, propaganda sukcesu, zadłużenia spółek i paskudny pomnik". Jakże ciężko rozstać się z ciepłem byłych posadek.
Odpowiedz
#14

RE: Życie Żyrardowa

(09.11.2016 13:02 )Gość napisał(a): Ile żółci przeleje się w przekazach zawistnych "gości" zanim uda się przywrócić złoty wiek Carycy i Napoleona. Według oponentów WJ w przeszłości odnotowano całe pasmo sukcesów a teraz tylko "upadek, propaganda sukcesu, zadłużenia spółek i paskudny pomnik". Jakże ciężko rozstać się z ciepłem byłych posadek.
Pierniczysz kolego bo pewnie sam zostałeś obdarowany ciepłą posadką.
Odpowiedz
#15

RE: Życie Żyrardowa

Nie zastanawia Was, dlaczego te panie demostrowsły akurat pod Urzędem Miasta? Dlaczego nie zebrały się w innej części Żyrardowa, i tam demonstrowaly swoje niezadowolenie? Czyżby Jasiński z Kaczanowskim byli odpowiedzialni również za ustawę aborcyjna? :-)
Odpowiedz
#16

RE: Życie Żyrardowa

A gdzie miały demonstrować? Na Kutnowskiej?
Odpowiedz
#17

RE: Życie Żyrardowa

(09.11.2016 15:52 )eltom napisał(a): A gdzie miały demonstrować? Na Kutnowskiej?

TakHeart
Odpowiedz
#18

RE: Życie Żyrardowa

Pierniczenie jak zwykle... Jest duzo takich co glosowalo na Jasinskiego a dzis sa nim rozczarowani. Nie na darmo radna Marzeda i Rosinski odeszli ze stowarzyszenia.
Odpowiedz
#19

RE: Życie Żyrardowa

(09.11.2016 17:26 )Gość napisał(a): Pierniczenie jak zwykle... Jest duzo takich co glosowalo na Jasinskiego a dzis sa nim rozczarowani. Nie na darmo radna Marzeda i Rosinski odeszli ze stowarzyszenia.
Marzęda rozczarowana Jasińskim! Dowcip roku. Dzięki Jasińskiemu ta pani jeszcze może uczyć w szkole, gdyby nie jego ochrona to już dawno zostałaby wyrzucona ze szkoły. Wieści niosą, że Rosiński i Marzęda nie odeszli z prezydenckiego stowarzyszenia.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Pieniądze miejskie dla organizacji społecznych - wątek zbiorczy Szperacz 57 1 610 25.03.2024 12:50
Ostatni post: Szperacz
  Budowa Hospicjum w Żyrardowie - Fundacja Nieść Ulgę w Cierpieniu eltom 26 1 490 19.03.2024 11:03
Ostatni post:
  Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie - os. Żeromskiego belin 14 1 911 12.03.2024 17:44
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Dekanat Żyrardów, Diecezja Łowicka - informacje dotyczące wszystkich parafii Szperacz 6 590 06.03.2024 00:34
Ostatni post: Szperacz
  Parafia Austriacko-Augsburgska - koścół reformowany w Żyrardowie belin 11 989 18.02.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Samorządy Mieszkańców - mapka i bieżące informacje Rencista. 68 1 761 16.02.2024 19:00
Ostatni post: Szperacz
Wink Parafia św. Karola Boromeusza - najstarszy kościół w Żyrardowie Szperacz 6 487 15.02.2024 19:45
Ostatni post: Szperacz
  Ogródek Jordanowski przy ulicy Mostowej dawniej nieistniejąca Dziatwa 1 450 22 938 08.02.2024 21:11
Ostatni post: belin
Star Stowarzyszenie Żyrardowskie towarzystwo survivalowo-żeglarskie Szperacz 0 71 28.01.2024 23:19
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie Sport Life - Michał Ochnicki Szperacz 4 163 19.01.2024 13:40
Ostatni post: Szperacz
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żyrardowie teqton 692 20 420 18.01.2024 20:08
Ostatni post: Szperacz
Star Żurek - grupa rękodzielnicza - Monika Rosińska- założycielka Żurek Szperacz 0 147 29.12.2023 08:24
Ostatni post: Szperacz
  Przymierze dla Żyrardowa - stowarzyszenie założone przez Radnych PiS 1 090 16 862 22.12.2023 08:21
Ostatni post: Szperacz
  Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym „AMAZONKI” teqton 4 344 22.12.2023 03:27
Ostatni post: Szperacz
  Hufiec ZHP Żyrardów - Związek Harcerstwa Polskiego 18 885 22.12.2023 02:10
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości