Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebny pracownik
Autor Wiadomość
marbass Offline
Ulubieniec gawiedzi

Liczba postów: 188
Reputacja: 0
RE: Potrzebny pracownik
(31-10-2017 07:00 )eltom napisał(a):  Podaj jeszcze widełki zarobków i wszystko będzie jasne.

Zarobki, jak w każdej firmie, są poufne, przydzielane indywidualnie i uzależnione od wynegocjowania na rozmowie kwalifikacyjnej lub od posiadanego doświadczenia i wykształcenia a później od rzetelności pracy, z tego powodu takie informacje nie są podawane w ogłoszeniach.
Jeśli ktoś szuka pracy to co mu szkodzi na udanie się na rozmowę kwalifikacyjną, jest darmowa i nie boli.
31-10-2017 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eltom Online
Administrator

Liczba postów: 14,934
Reputacja: 29
Wiesz co? Nawet nie będę próbował się tam zatrudnić, choć spełniam wszystkie potrzebne warunki. A wiesz dlaczego? Bo szanuję siebie i swój czas i nie będę go tracił na takie zgadywanki. A wymagań nie mam wygórowanych, co do wynagrodzenia. Wystarczy mi średnia krajowa.

[Obrazek: eltomek.jpg]
31-10-2017 16:14
Karol Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 46
Reputacja: 0
(31-10-2017 15:19 )marbass napisał(a):  Zarobki, jak w każdej firmie, są poufne, przydzielane indywidualnie i uzależnione od wynegocjowania na rozmowie kwalifikacyjnej lub od posiadanego doświadczenia i wykształcenia a później od rzetelności pracy, z tego powodu takie informacje nie są podawane w ogłoszeniach.
Jeśli ktoś szuka pracy to co mu szkodzi na udanie się na rozmowę kwalifikacyjną, jest darmowa i nie boli.
Co ty pieprzysz?
31-10-2017 20:00
eltom Online
Administrator

Może rozmowa jest darmowa, ale zwracacie za dojazd na rozmowę i stracony czas? To są moje dodatkowe koszty, które muszę pokryć z własnej kieszeni. To się nie liczy?

31-10-2017 20:08
eltom Online
Administrator

Zmieniłem warunki umieszczania darmowych ogłoszeń o pracę. Tym razem wymagane jest podanie minimalnej stawki dla pracownika. Ogłoszenia nie spełniające tych wymagań będą usuwane.

31-10-2017 21:20
bergerac Offline
Super użytkownik

Liczba postów: 4,014
Reputacja: 20
(30-10-2017 22:32 )marbass napisał(a):  bergerac:
Przepraszam, nazwa firmy już dodana. Jest to firma która obsługuje wszelkie prace serwisowe dla Orange Polska (dawnej Telekomunikacji S.A.), i ma na to wyłączność. Jeśli ktoś posiada internet po sieci TP lub telefon stacjonarny to na pewno miał do czynienia z monterami z naszej firmy którzy instalują i naprawiają te usługi.
Kontakt na "komórę" podany jest do Kierownika Rejonu który często przebywa poza biurem, więc pod tym nr jest cały czas osiągalny.
Dla sprecyzowania podaję stronę naszej firmy http://www.tpteltech.pl/

Jak dla mnie już teraz wszystko jest jasne.

Cofam więc swoje stwierdzenie o "januszowej" firmie !
Potrafiłeś przyznać się do błędu ( któż ich nie popełnia ?), wyjaśniłeś powód podania numeru "komóry", podałeś adres internetowy strony firmy którą reprezentujesz a i za swoje błędy przeprosić potrafiłeś ... szacun !

Żyrardowski frustrat, zawistnik a do tego jeszcze moher.
Zdecydowane NIE dla spalarni niebezpiecznych odpadów medycznych. Żyrardów to nie miejsce na zwożenie i spalanie takich odpadów prawie z całego Mazowsza !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2017 00:20 przez bergerac.)
01-11-2017 00:17
Elektryk Online
Ulubieniec gawiedzi

Liczba postów: 188
Reputacja: 1
02-11-2017 08:24
eltom Online
Administrator

No to mam rację, żeby się nie bawić w takie obietnice i firmy.

02-11-2017 09:17
Odpowiedz