Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tor kolarski
Autor Wiadomość
Gość
Niezarejestrowany

RE: Tor kolarski
Znajoma mówiła, że zostały same menele i pijaki a i publika jakaś nie trybliwa Big Grin no co się dziwić zniewieściały Zenek to i taka publiczność Big Grin Widocznie kupa kochanków Zenka byłą Big Grin
Rdest to niech sobie śpiewa ale na wsi a nie w naszym mieście tak nie chcieliście spalarni a teraz mu d*** liżecie?
22-05-2016 20:56
Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

Kuźwa! Czemu tyle zazdrości i jadu. Od chyba 10 lat nie było w mieście tak dużej imprezy. Gratulacje dla organizatorów!
22-05-2016 21:52
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,748
Reputacja: 29
(22-05-2016 20:56 )Gość napisał(a):  Znajoma mówiła, że zostały same menele i pijaki a i publika jakaś nie trybliwa Big Grin...
Skoro wie i widziała i tam była, to pewnie się do nich zalicza Tongue
Gówno prawda. Byłem tam osobiście cały czas i muszę powiedzieć, że impreza była zajefajna. Takiej nie było w Żyrardowie dawno.
Meneli i pijaków nie widziałem. Było sporo osób po piwie, bo takowe lało się strumieniami, ale komuś widocznie żal dupę ściska, że nowa ekipa była w stanie zrobić TAKĄ imprezę i próbuje ją oczernić.
Na Kulcie było sporo osób, ale w niedzielę przywaliło ludzi tyle, że praktycznie wszystkie miejsca siedzące i stojące były zajęte.
Gratulacje dla organizatorów!

PS. Prawdopodobnie nie będzie to ostatnia impreza na torze, a samo miejsce zaczyna się podobać nowym władzom. Może go jednak nie sprzedadzą Wink

[Obrazek: eltomek.jpg]
23-05-2016 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

Exclamation RE: Tor kolarski
może było i ok ale organizatorzy nie pomyśleli że przydałoby się troszkę koszy na śmietki i GDZIE SĄ KIBELIKI . A kibelki są w parku pod każdym drzewem i krzakiem - ŚREDNIOWIECZE . Blush
23-05-2016 13:57
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,748
Reputacja: 29
Za przeproszeniem... pierdolisz gościu takie głupoty, że hej.
Tylu kibli, ile tam było, nie widziałem jeszcze na żadnej imprezie w Żyrardowie.
A kosze były wszędzie. Z workami i pojemniki.
Za takie teksty i pieprzenie głupot, masz zablokowane IP.
Tak było.
Robione komórką Wink

[Obrazek: eltomek.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2016 15:44 przez eltom.)
23-05-2016 15:03
zico Offline
Super Moderator

Ilość postów: 3,562
Reputacja: 16
gosciu ty jebniety jestes ? pod płotem miałes chyba 15 kabin toy toy . a koszy na śmiecie było dośc, ponadto non sto chodziła wkipa z PGK i zbierała odpadki po jednym , czy drugim flejtuchu
Do Turbo , nie zgodze się z Toba byłem zarówno na koncercie Kult jaki Disco Polo. Widziałem pare osób zarówno z tego forum , jaki i 24h.pl i uwierz mi były to osoby ( dotyczy to niedzieli) te które solennie sie zarzekaja iż taka muzyka to ich zabija Tongue. Co jest złego w tym , ze lud sie ubawił , ostatni koncert , który odbył sie na torze kolarskim był 31.05.2008 i paradoksalnie gral wtedy tez Kult. Co do Spychały , dla mnie to bardzo inteligentny i przedsiębiorczy facet, wcześniej nie miałem okazji z nim rozmawiac inaczej niz na oficjalnych spotkaniach, teraz natomiat mielismy okazje porozmawiać na luzie .

P.S

Rękawica została rzucona, kto pierwszy ja podniesie ?

Wszyscy mi mówią, Janek przestań pić i rzuć palenie. Basica straszy, że jak nie przestanę, to odejdzie, lekarz straszy, jak nie przestanę, to szybko zejdę. Wszyscy dookoła nic tylko straszą, a człowiek jak ma silną wolę to i tak zapali i się napije. (Jan Himilsbach)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2016 18:43 przez zico.)
23-05-2016 18:41
Killerski
Niezarejestrowany

Jak mnie pamięć nie myli to toy-toy było 30 + 2 za sceną, a o ilości koszy na śmieci nie wspomnę bo były co kawałek dodatkowo w sobotę i niedzielę chodzili pracownicy PGK i zbierali śmieci.
23-05-2016 18:46
zico Offline
Super Moderator

No toz o tym pisałem .

A tak wogóle to po co organizowac imprezy , co nie ? Big Grin

Wszyscy mi mówią, Janek przestań pić i rzuć palenie. Basica straszy, że jak nie przestanę, to odejdzie, lekarz straszy, jak nie przestanę, to szybko zejdę. Wszyscy dookoła nic tylko straszą, a człowiek jak ma silną wolę to i tak zapali i się napije. (Jan Himilsbach)
23-05-2016 18:50
Killerski
Niezarejestrowany

Wychodzę z założenia po to są imprezy by się ludzie mogli wyrwać z domu i poszaleć ! wszak nie każdy musiał iść na tor kolarski ! obok było wesołe miasteczko które też miało wielkie wzięcie. Ale jak zwykle musi się trafić jakaś czarna owca której to nikt nie dogodzi.
23-05-2016 18:58
zico Offline
Super Moderator

Ha mało tego była impreza w Muzeum Lniarstwa, był zlot starych samochodów, no i kilka sklepów tez było otwartych Big Grin więc rozrywek co nie miara Tongue

23-05-2016 19:06
Gość
Niezarejestrowany

Gość z postu 24 to typowy troll internetowy Big Grin Ale już martwy troll ;D
24-05-2016 07:12
Gość
Niezarejestrowany

Może gość z postu nr 24 nie ma toalety w domu Tongue. A tak poza tym jakieś parę lat temu jak byłem na koncercie Offspring w Warszawie i przypadkowo pomyliłem toi toi-e to jak wszedłem do damskiego Toi Toi to był taki syf, że tragedia jednak kobiety nie są tak higieniczne i czyści jak my panowie. ps. nie wiem jak było na drugim dniu, czy były toalety to się nie wypowiem na ten temat na pierwszym dniu widziałem sporo.
24-05-2016 11:27
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.