[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Kwartet Smyczkowy Fuerte - bajeczna oprawa uroczystości

#1

Muzyka poważna.

30 sierpnia 2009r. w Parku Miejskim im. Karola Augusta Dittricha odbył się występ kwartetu smyczkowego FUERTE. Tego typu imprezy, jak widać przyjęły się w Żyrardowie co widać po pełnej widowni. Załączam kilka fotek z tego występu.

[Obrazek: de93ab91de0085b5m.jpg] [Obrazek: 164ae3d5a6422d84m.jpg] [Obrazek: 4293f444b504f5cdm.jpg] [Obrazek: 49163c68a6a35144m.jpg] [Obrazek: 828ebc9fd3e84f8em.jpg] [Obrazek: 6207217606ec990am.jpg] [Obrazek: 978dae37e69eb583m.jpg] [Obrazek: 998f358b4ee14f5bm.jpg] [Obrazek: 33fac8b8dd0b778bm.jpg] [Obrazek: 4dc03c50e515933am.jpg] [Obrazek: ac2c6f7e4ec88bd7m.jpg]
Odpowiedz
#2

 

Kurde czemu nikt nie powiedział że takie ładne panny dają występ? Sad
Odpowiedz
#3

 

A czemu nikt nie powiedział, że Sarmata robi pożegnanie?
Odpowiedz
#4

 

Ja się dziś dowiedziałem że on się przeprowadza, i tak samo dziś się dowiaduje że pożegnanie robi.
Odpowiedz
#5

 

A gdzie się przeprowadza Sarmata ?
Odpowiedz
#6

 

O ile pamiętam, to do Radomia.
Odpowiedz
#7

 

Nie do Radomia tylko do Kielc a pożegnanie będzie dziś o 19 u Marcina Rosińskiego
Odpowiedz
#8

 

Sarmata, Bartek, no co Ty? Taką piękną ulicę opuszczasz?

Jak my altanę spakujemy, by Cię odwiedzić?
Odpowiedz
#9

 

Jak widać nie ma lekko. Każdy jest kowalem swojego losu i w życiu wybiera to, co uważa za stosowne. Czy każda decyzja okaże się słuszną, to już inne pytanie, pomimo tego życzę mu jak najlepiej.
Odpowiedz
#10

RE: Muzyka poważna.

Cześć Smile

Dziękuję Eltom'owi za zaproszenie na to forum Smile Właśnie znalazłam foty z koncertu Smile WOW i mam prośbę Smile Rencisto, czy mógłbyś mi je na mail wysłać? Z góry dziękujęSmile
Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz
#11

RE: Muzyka poważna.

Mamy taki dział Żyrardowskie zespoły muzyczne, zaprezentujcie się tam Smile
Odpowiedz
#12
Music 

Kwartet Smyczkowy Fuerte

[attachment=84]
Kwartet Smyczkowy Fuerte
Powstał w 2006 roku. Jego skład tworzą min.: absolwenci Akademii Muzycznej w Warszawie, Białymstoku i Poznaniu, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach mistrzowskich, grając w orkiestrach i zgłębiając wiedzę muzyczną oraz warsztat artystyczny.

Zespół ma za sobą wiele zagranych koncertów scenicznych, plenerowych, podczas ceremonii i uroczystości rodzinnych, a także podczas spotkań firmowych, czy biznesowych.

Dysponujemy szerokim, ciekawym i zróżnicowanym repertuarem, począwszy od muzyki klasycznej po rozrywkową, filmową, musicalową.


Zapewniamy wysoki poziom artystyczny i doskonałą jakość wykonania.

Aranżujemy Państwa ulubione utwory na zamówienie

Filipp Szymaniak - I skrzypce ,
Cezary Gójski - II skrzypce ,
Katarzyna Winnicka - altówka ,
Justyna Korpas / Marta Cendrowicz - wiolonczela.

Najwazniejsze wydarzenia kwartetowe:

- Nagraliśmy płytę z zespołem Chainsaw z Torunia, pod tytułem "Chainsaw - Acoustic Strings Quartet", (o której na www.fuerte.art.pl) króra została wydana przez wydawnictwo "OSKAR" w czerwcu 2008 roku. Płyta sprzedawana w dobrych sklepach muzycznych w Polsce i zagranicą np. Empik.

- Podejmujemy współpracę z innymi zespołami i muzykami np.
W X.2009 zagraliśmy na Koncert promocyjny pierwszej płyty zespołu "METANOIA" w Piotrkowie Trybunalskim,
oraz koncert papieski z zespołem RAPSODIA z Puszczy Mariańskiej,
a aktualnie przygotowujemy materiały na płytę z
zespołem "SZKARŁAT" z Poznania z którym planujemy także koncertować w najbliższym letnim sezonie.

- Współpracujemy z WODZIREJAMI.

- zagraliśmy szereg koncertów w Żyrardowie, Międzyborowie, Radziejowicach, Warszawie, Sochaczewie, Skierniewicach, Puszczy Mariańskiej, Ciechanowie, Wadowicach, Mszczonowie, Piotrków Trybunalski, Werdunie, Podkowie Leśnej, Siedlcach, Rawie Mazowieckiej, Lubani, Słomczynie, Nowych Falentach, Poznaniu, Toruniu i innych miejscach.


Więcej na naszej stronie www.fuerte.art.pl (foto, mp3, wma, wywiady itp)
Smile ZAPRASZAYMY Smile


Załączniki Obrazki
fuerte.jpg    Filip.jpg    czarek.jpg    kasia.jpg    justyna.jpg   
Odpowiedz
#13

RE: Muzyka poważna.

powolutku Smileno już już mówisz i masz Smile
Odpowiedz
#14

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

czekamy na szczegóły ;-)
moze choć tu na forum uchylisz rąbek tajemnicy?
Odpowiedz
#15

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

nie mam jeszcze dokładnych info Smile Faza projektowa i przygotowawcza Smile Jak już coś wymyślę konkretnego napiszę Smile A narazie zapraszam do zapoznania sie z tym co już zagraliśmy Smile do galerii wywiadów itp Smile Aby Nas poznać, mam nadzieję polubić i odwiedzać przyszłe koncerty.
Odpowiedz
#16

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

Nio...piękne granie, przez piękne kobietyWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#17

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

Ja byłem na jednym koncercie Wink Muszę przyznać że dziewczyny pięknie grają Wink
Odpowiedz
#18

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

Zagrają 1 maja na pikniku. Zapraszamy.
Odpowiedz
#19

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

No to będę miał okazję poznać KasięWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#20

RE: Kwartet Smyczkowy Fuerte

Poznać Kasię.....hm....to możesz i w innych okolicznościach Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.



[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości