[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Pomoc dla powodzian

#21

RE: Pomoc dla powodzian

Kilka wiadomości poszło w świat, mam nadzieję, że jeszcze trochę rzeczy dojdzie niebawem. Ja jutro zajrzę po południu do sklepu do Ciebie skarlet z moimi darami. Na razie kompletuję rzeczy.
Odpowiedz
#22

RE: Pomoc dla powodzian

Zalany Sandomierz widziany z kosmosu http://wiadomosci.wp.pl/gid,12300670,tit...caid=1a394

[Obrazek: zalsan.jpg]
Odpowiedz
#23

RE: Pomoc dla powodzian

moja babcia organizuje żywność i zjawi się rano w sklepie, ja przygotowałam trochę ubrań i rożne ścierki, gąbki... jeszcze coś dojdzie, ale nie wiem co mi wpadnie do głowy i przyniosę po południu. na razie wyszło tego nie za dużo, więc sama przyniosę.
Odpowiedz
#24

RE: Pomoc dla powodzian

"zbieramy" tylko nowe rzeczy czy mogą być również używane w dobrym stanie?
Odpowiedz
#25

RE: Pomoc dla powodzian

Bierzemy wszystko co kto daje. Martwię się tylko czy na pewno będzie samochód. Na tą chwilę to mi spędza sen z oczu.
Może ktoś zna kogoś kto by pojechał za niewielką odpłatnością. Mars może Ty masz pomysł.
Odpowiedz
#26

RE: Pomoc dla powodzian

Ups robi się mały problem .Trza łepetyna ruszyć
Odpowiedz
#27

RE: Pomoc dla powodzian

I po problemie -Jacek załatwił samochód .Dziś o 19 pakujemy towar na samochód. Wyjeżdżamy jutro o 4 rano. Na tą chwilę jedzie Maciek, Ewa ,Misiek ,Rosz i ja. Kto chce jechać z nami ???
Odpowiedz
#28

RE: Pomoc dla powodzian

nie mogę pracuję ,ale będę z wami duchem
Odpowiedz
#29

RE: Pomoc dla powodzian

Autko załadowane, jutro rano w drogę Wink

[Obrazek: pomoc1.jpg]

[Obrazek: pomoc2.jpg]

[Obrazek: pomoc3.jpg]

[Obrazek: pomoc4.jpg]

[Obrazek: pomoc5.jpg]

[Obrazek: pomoc6.jpg]
Odpowiedz
#30

RE: Pomoc dla powodzian

fajnie, że udało się załatwić samochód Smile i jaka decyzja zapadła w sprawie podziału? niezmiennie podział na Pawła i noclegownie itp.?
Odpowiedz
#31

RE: Pomoc dla powodzian

W samochodzie znalazło się:
3024 butelek (1.5 litra) wody niegazowanej,
240 butelek (0.5 l) pepsi coli,
24 sztuki (2 l) soków,
560 opakowań kawy,
czekolady, kakao,
konserwy, cukier,
płatki śniadaniowe,
karma dla zwierząt,
proszki do prania, pasty do zębów i inne art. chemiczne,
środki czystości, domestosy,
środki opatrunkowe i do dezynfekcji, rękawiczki gumowe, plastry opatrunkowe, 3 litry spirytusu skażonego hibitanem 0.5% amara
ręczniki, ścierki, pościel, kołdry, koce,
ubrania dla osób dorosłych i dzieci,

i 2 kartony oleju rzepakowego KUJAWSKIEGO o pojemności 1 litr Big Grin
Nie załadowaliśmy żadnych... buraków Big Grin

Dziękujemy Jackowi za załatwienie transportu i wszystkim forumowiczom za pomoc w załadunku.
Wspólnie podjęliśmy decyzję, że transport zostanie przekazany Szymonowi i z nim pozostajemy w kontakcie. Kontakt z Pawłem urwał się dwa dni temu - miejmy nadzieję, że nic mu się nie stało.
Wyjeżdżamy jutro 4:00 rano, zabieramy ze sobą Nasze Forumowe Słoneczko i ludzi pozytywnie nastawionych do życia, którym udało się tak szybko załatwić dzień wolny od pracy.

PS. Eltom znowu nie masz z nami fotki, chyba że podczas pracy sfotografował Cię Rosz.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM, KTÓRZY PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI - FORUM ŻYRARDÓW DLA WSZYSTKICH-POMOC DLA FORUM SANDOMIERZA
Odpowiedz
#32

RE: Pomoc dla powodzian

Pozostaje pewien żal, że niektórzy nie potrafią stanąć ponad podziałami i nie chcieli przyłączyć się do naszej akcji. W tej kwestii nie powinno być aż takiego zobojętnienia na ludzką krzywdę.
Jak widać są ludzie i ludziska...
Rzepakowe forum jest jednak lepsze, bo zrobione z najlepszego gatunku oleju Wink
Odpowiedz
#33

RE: Pomoc dla powodzian

http://picasaweb.google.pl/romans1111/Dary#
Fotki na dowód, że Skarlet napisała prawdę
Odpowiedz
#34

RE: Pomoc dla powodzian

Mam fotkę od rosza Smile
To mój 2.000 post, chyba warto łyknąć browarka z tej okazji Wink
Odpowiedz
#35

RE: Pomoc dla powodzian

Cieszę się,że tak szybko udało się zorganizować pomoc.
To jest niesamowite,jak ludzie potrafią się łączyć i pomagać sobie nawzajem.
Wystarczy tylko chcieć i jak widać wszystko jest możliwe.
Trzymam za Was kciuki jutro i szerokiej drogi.
Odpowiedz
#36

RE: Pomoc dla powodzian

każda okazja jest doba Big Grin
Odpowiedz
#37

RE: Pomoc dla powodzian

i ja się dołączam do życzeń, obyście trafili bez komplikacji. Smile szkoda, że sama nie dam rady, ale myślami będę z Wami.
Odpowiedz
#38

RE: Pomoc dla powodzian

super że znów Nam się udało
Odpowiedz
#39

RE: Pomoc dla powodzian

Dary już dostarczone do miejscowości Ćmielów i rozładowane. Jak wróci ekipa, to będą zdjęcia.
Odpowiedz
#40

RE: Pomoc dla powodzian

Super ! Najlepsze jest to, że na naszym forum znajdują się ludzie którzy potrafią się szybko zorganizować.
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany na forum Żyrardowa 2024 Git 72 4 162 10.03.2024 21:12
Ostatni post: belin
  Zmiany w układzie działów forum 9 866 20.09.2023 10:35
Ostatni post: belin
  Forum Żyrardów dla Wszystkich działa aktywnie w zwalczaniu spamu belin 1 239 09.08.2023 11:24
Ostatni post: belin
  Zakończone - Prace na serwerze belin 0 167 04.08.2023 12:15
Ostatni post: belin
  Użytkownik AI - bot na forum - zostawiam jako ciekawostkę SharonConner 4 198 18.07.2023 13:56
Ostatni post: belin
  Nowy się wita. mother 6 451 07.07.2023 11:35
Ostatni post: belin
  Wpisy na forum Żyrardowa miłośników PISu - płatne czy bezpłatne [oddzielony] 8 333 05.06.2023 09:18
Ostatni post:
  Nowi użytkownicy - problem z wysyłaniem e-maili przez forum rozwiązany belin 0 114 18.05.2023 10:50
Ostatni post: belin
  Użytkownicy o ujemnej reputacji będą mieli ograniczone prawa belin 8 427 29.09.2022 18:57
Ostatni post: belin
  Nowa oprawa graficzna dla forum.. Euforia 60 3 096 28.01.2022 10:23
Ostatni post: belin
  Widget pogodowy na górze forum belin 4 388 22.12.2021 21:09
Ostatni post:
  Szperacz dawny Admin - automat skanujący internet 7 649 30.11.2021 19:37
Ostatni post: Szperacz
  Cytowanie gościa nie działa - zgłoszenie do programistów Mybb belin 6 655 14.11.2021 16:34
Ostatni post: belin
Question Fanpage Forum na FaceBooku - zmiana polityki - będzie tylko 10 wpisów z forum dr_niziołek 48 2 154 06.06.2021 10:51
Ostatni post: belin
  Sekcja Najważnijsze linki na główej stronie forum belin 1 313 18.04.2021 23:00
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości