Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep chiński
Autor Wiadomość
skarlet
Niezarejestrowany

Sklep chiński
W nowym ładnym budynku róg ul.Mireckiego i Alei Partyzantów powstał sklep z towarami chińskimi.Nic w tym złego ,sklep jak sklep ,ale patrząc na witryny sklepowe to dramat Patrząc na wystawy mam wrażenie ,ze to kolejny ciucholand.Sklep nie przyciąga ,a raczej odstrasza .Zastanawia mnie fakt jak będą wyglądały ubrania w miesiącu sierpniu jak słoneczko zrobi swoje.
13-05-2010 11:24
Odpowiedz cytując ten post
mirzp Offline
Ulubieniec gawiedzi

Ilość postów: 212
Reputacja: 2
RE: Sklep chiński
Tak wogóle to sklep tego rodzaju wogóle nie pasuje to tego budynku. Moim zdaniem mógłby tam być jakiś sklep z ubraniami markowymi ale napewno nie takimi. Strasznie zaszpeca tak ładny budynek.
13-05-2010 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcin Rosiński Offline
Gaduła

Ilość postów: 600
Reputacja: 11
Ale klientów ma.
13-05-2010 11:44
Bercik Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,018
Reputacja: 7
I ceny też z kosmosu jak na chińszczyznęBig Grin

Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
13-05-2010 11:49
erobeson
Niezarejestrowany

(13-05-2010 11:24 )skarlet napisał(a):  W nowym ładnym budynku róg ul.Mireckiego i Alei Partyzantów powstał sklep z towarami chińskimi.
Cud by się stał gdyby powstał z towarami niechińskimi Wink W dzisiejszych czasach wszystko jest z chin Big Grin
13-05-2010 12:04
skarlet
Niezarejestrowany

Mogły by być towary chińskie ,ale innego rodzaju np.fajne upominki. Nie wszystko co chińskie jest brzydkie,ale pogniecione ciuchy i kartony na wystawach to koszmar.
13-05-2010 12:13
mirzp Offline
Ulubieniec gawiedzi

Ilość postów: 212
Reputacja: 2
(13-05-2010 11:44 )marcin_zyr napisał(a):  Ale klientów ma.

Klientów ma, bo każdy jest ciekawy jaki jest towar i za ile. Ja z ciekawości też tam wszedłem ale powiem szczerze, że niewiele jest tam rzeczy interesujących i godnych uwagi.
13-05-2010 12:18
Mars Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,438
Reputacja: 21
Markowe nie markowe - prwo rynku - tyle czasu lokal był do wynajecia i ktoś mając pomysł na "chiński sklep" wynajmuje i ... płaci czynsz. Niech otwiera sie każdy który jest tylko sie w stanie utrzymać na rynku.

Prawdziwa przyjaźń nie potrzebuje słów i zapewnień tylko działania i wsparcia.
13-05-2010 12:50
etka Offline
Gaduła

Ilość postów: 265
Reputacja: 0
W Olsztynie działa kilka takich sklepów i powiem szczerze, że czasem do nich zachodzę. Mają duży wybór ubrań, butów, art. gospodarstwa domowego, upominków itp. No i ceny są dużo niższe niż w normalnym sklepie np. spodnie dżinsowe chłopięce cena u chińczyka 25zł. a w naszych sklepach około 60-70 zł lub więcej. Nie wiem jak wygląda wasz sklep ale u nas są ładnie zagospodarowane i mają bardzo dużo klientów.
13-05-2010 13:18
kan_gory Offline
Gaduła

Ilość postów: 479
Reputacja: 14
No właśnie, po co nam sklep Chiński gdy we wszystkich sklepach w olbrzymiej większości są artykuły z Chin.Smile
Jak to by byłł sklep "nieChiński" to by była dopiero nowość i egzotyka Wink

kan_gory
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2010 14:21 przez kan_gory.)
13-05-2010 13:22
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 3,404
Reputacja: 14
(13-05-2010 12:13 )skarlet napisał(a):  ale pogniecione ciuchy i kartony na wystawach to koszmar.
Skarlet Słońce wszystko ma swoja cenę, pogniecione ciuchy takżeWink

13-05-2010 16:13
Bercik Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,018
zdecydowanieBig Grin 50zł

Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
14-05-2010 11:37
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,680
Reputacja: 10
Ten sklep poszukuje kolejnych osób do pracy, także nie ma co narzekać. Ludzi jest tam bardzo dużo i z tego co dziś widziałem wiele osób kupuje, a nie tylko ogląda. Cieszy fakt, że ludzie dostają pracę.
Sklep chiński bo sprzedaje nie markowe chińskie ubrania. Przynajmniej nie sieją fermentu jak handlarze z niedzielnej giełdy, że to polskie i wogóle ach ech. Chińskie ciuchy dla każdego. Jeśli ceny są takie jak piszecie (ok 50zł) no to fakt...drogo, choć z drugiej strony gdzie w Żyrardowie można kupić coś taniej i to nowego? Nie liczym oczywiście jakiś promocji z Butiku (super promocja 29,99 - 5 sztuk w najmniejszym rozmiarze).
Nierozumiem waszego narzekania. Ktoś chce mieć biznes to ma. Oby się rozwijał, dawał pracę i włączył się w życie społeczne miasta. Po za tym i tak jestem pełen podziwu, bo cena wynajmu za ten lokal była spora...i to moje plany skreśliło. Dobrze, że nie stoi puste tak jak lokal obok.

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
14-05-2010 14:13
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,815
Byłem na początku jego otwarcia i obecnie. I muszę przyznać,że zwiększa się asortyment towarów. Ponadto jest jeden ważny argument dla osób kupujących,a mianowicie,że można tam kupić taniej towar niż, np. na Targowisku Miejskim i jest możliwość reklamacji. Oczywiście sklep jest silną konkurencją dla drobnych handlarzy, którzy zaopatrują się w towar w Woli Kosowskiej, ale na tym polega konkurencja.

Middle aged.
28-05-2010 15:04
skarlet
Niezarejestrowany

Popieram ! Też zauważyłam zmiany. Nawet witryny sklepowe wyglądają znacznie lepiej.
28-05-2010 15:11
Andreas Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 3,601
Reputacja: 22
Byłem w podobnym sklepie w Gorlicach i nie ma żadnego porównania. Tam powierzchnia jest większa a co za tym idzie asortyment też. A przy tym ceny niższe!
W naszym sklepie panuje niemiłosierny ścisk, który mnie zniechęca do ponownej wizyty – byłem raz i pewnie już się nie wybiorę.Angry

http://andreasfaust.blox.pl/
28-05-2010 20:48
zico Offline
Moderator

Ilość postów: 2,863
Reputacja: 16
Andreas oznacza to jedynie ( ten ścisk) ,albo jest tak tanio i dobry asortyment że ludziska walą drzwiami i oknami , lub alternatywa druga , czyli czysta ciekawość bo to coś nowego u nas . Oczywiście pozostaje alternatywa trzecia - tłok (sztuczny) zrobili kieszonkowcy Big Grin

http://www.wedlinydomowe.pl - jak samemu zacząć i robić wędliny
http://www.wyroby-domowe.pl - sklep kolegi Miro z akcesoriami i dodatkami do wędlin
Ludzie którzy pija alkohol sa dla mnie niczym... Niczym bracia Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ...alkohol niszczy skórę - głównie na łokciach i kolanach...
29-05-2010 04:25
Andreas Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 3,601
Reputacja: 22
Najwidoczniej nie wyraziłem się jasno, więc już się poprawiam. Otóż, ten sklep jest urządzony byle jak i zupełnie bez pomysłu. To znaczy pomysł był – zmieścić jak najwięcej wieszaków z ubraniami na jak najmniejszej powierzchni. Ja rozumiem, że Azjaci są mniejsi i drobniejsi od nas, ale chyba i oni mieliby problem z przeciskaniem się między wieszakami. Moim skromnym zdaniem w sklepie tego typu w alejkach powinny minąć się bez zbędnych problemów dwie osoby. W tym wypadku ledwie mieści się jedna. Nie jest to żaden wyjątek wśród żyrardowskich sklepów, bo dość podobnie jest w kilku innych.Angry

literówka

http://andreasfaust.blox.pl/
29-05-2010 08:52
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,815
Jest duże prawdopodobieństwo,że taka sytuacja zostanie wykorzystana przez sklepowych złodziei.

Middle aged.
29-05-2010 20:03
kalarepa93 Offline
Gaduła

Ilość postów: 448
Byłam w tym sklepie raz, ale stwierdziłam, że jakość i cena towaru nie współgrają ze sobą i z dwojga złego wolę już ciuch z rynku albo z jednego ze sklepów z odzieżą dla młodzieży, bo jeśli mam dać 60 zł za bluzeczkę z chińskiego, która po 2 praniach mi się rozejdzie w rękach, to wolę iść do takiego Hausa czy Cropp'a i dać tyle samo za coś lepszej jakości, a może jeszcze się trafi jakaś wyprzedaż, albo druga rzecz za złotówkę i za tyle kupię 2 ciuchy... Smile
29-05-2010 21:38
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.