Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do Wojciecha Jasińskiego.
Autor Wiadomość
Gość
Niezarejestrowany

RE: Pytania do Wojciecha Jasińskiego.
W tym wypadku mamy prawo zagladac do kieszeni, bo radny jest osoba publiczna i ma obowiazek skladac zeznanie majatkowe. A w tym wypadku, jak tez w paru innych, nie chodzi o diete radnego lecz wynagrodzenie z tytulu otrzymanego po linii politycznej stanowiska w CK. Czy to etyczne czy nie, niech sobie kazdy oceni. Wyborcy tez juz niebawem ocenia. Dlatego radny Rybicki to jak na razie zupelnie inny przypadek niz niektorzy radni (badz ich rodziny czy znajomi) zatrudnieni w spolkach/instytucjach miejskich.

Ps. Kazdy moze startowac na radnego, a potem ugrac sobie stolek w jakiejs spolce miejskiej za popieranie prezydenta. Nie kazdy jednak tak czyni. Kwestia kregoslupa moralnego. Bergerac dobrze to czuje.
09-04-2017 19:47
Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

Bardzo fajne Święto Lnu. Teraz kolej na Wianki.
29-05-2017 19:49
PeteR Online
Gaduła

Ilość postów: 434
Reputacja: 2
Wianki ? Oj, chyba nie ten adresat Tongue
30-05-2017 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ramzes Offline
Gaduła

Ilość postów: 669
Panie Prezydencie mam problem z odnalezieniem Archiwum osobowo-płacowego takich firm jak Spółdzielnia Pracy Robót i Materiałów Budowlanych Budowa z ulicy Kilińskiego,Żyrardowskich Zakładów Tkanin Technicznych z ulicy Okrzei oraz Żyrardowskiego Przedsiębiorstwa Remontowo Budowlanego z ulicy Jaktorowskiej,potem firma została przeniesiona na ulicę Kilińskiego.Czy Pan Prezydent wie o lokalizacji Archiwum dokumentacji płacowej-płace potrzebne mi są do wniosku o emeryturę.

Radioamatorstwo-pożyteczne hobby.
13-09-2017 17:12
Elektryk Offline
Ulubieniec gawiedzi

Ilość postów: 148
Reputacja: 1
On tu nie zagląda, nie am co czekać na odpowiedź
14-09-2017 08:21
Gość
Niezarejestrowany

(13-09-2017 17:12 )Ramzes napisał(a):  Panie Prezydencie mam problem z odnalezieniem Archiwum osobowo-płacowego takich firm jak Spółdzielnia Pracy Robót i Materiałów Budowlanych Budowa z ulicy Kilińskiego,Żyrardowskich Zakładów Tkanin Technicznych z ulicy Okrzei oraz Żyrardowskiego Przedsiębiorstwa Remontowo Budowlanego z ulicy Jaktorowskiej,potem firma została przeniesiona na ulicę Kilińskiego.Czy Pan Prezydent wie o lokalizacji Archiwum dokumentacji płacowej-płace potrzebne mi są do wniosku o emeryturę.

odwiedź strony archiwów w piotrkowie trybunalskim i w strzelcach opolskich i inne szukaj w internecie
14-09-2017 09:56
Ramzes Offline
Gaduła

Archiwum w Piotrkowie przeglądałem-tych firm tam nie ma,Strzelce Opolskie przejrzę,w Żyrardowie jest w Musi Novum, dostałem tam zarobki z PKS-u.Bałagan okropny nie ma rejonizacji,akta przewożą z jednego miejsca w drugie itp.Przejrzałem wiele archiwów,żyrardowskie firmy można spotkać w Milanówku,podejrzewam,że te 3 mogły dokumentację zniszczyć.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2017 17:52 przez Ramzes.)
14-09-2017 17:01
Gość
Niezarejestrowany

O ŻPRB proszę pytać w Armecie na ul.Mickiewicza
02-10-2017 19:29
Ramzes Offline
Gaduła

Armet ma sklep na Mireckiego ,pamiętam,że coś było tam w pobliżu Armetu na Mickiewicza,nazwa pewnie była już inna,kiedy ja tam pracowałem dyrektorem był Ładyński.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2017 12:39 przez Ramzes.)
04-10-2017 12:37
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.