Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informator gospodarczy Zyrardowa
Autor Wiadomość
Stańczyk Online
Kat władzy

Ilość postów: 2,292
Reputacja: 9
Informator gospodarczy Zyrardowa
"Jak uzyskać finansowanie dla swojego przedsiębiorstwa? kto prowadzi działalność doradczą w zakresie prawa, podatków, zasobów ludzkich? jak znaleźć partnera w biznesie? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto angażuje się w działalność biznesową. W Żyrardowie funkcjonują liczne instytucje pomagające przedsiębiorcom prowadzić interesy, a bliskość Warszawy sprawia, że zaplecze okołobiznesowe Żyrardowa nie ma sobie równych w całej Polsce.

[attachment=3891]

Jestem w szoku! Czyżby mój Żyrardów miał brata bliźniaka, o którym nic nie wiem..???Big Grin

"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
07-06-2013 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

RE: Informator gospodarczy Zyrardowa
(07-06-2013 11:25 )stańczyk napisał(a):  "Jak uzyskać finansowanie dla swojego przedsiębiorstwa? kto prowadzi działalność doradczą w zakresie prawa, podatków, zasobów ludzkich? jak znaleźć partnera w biznesie? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto angażuje się w działalność biznesową. W Żyrardowie funkcjonują liczne instytucje pomagające przedsiębiorcom prowadzić interesy, a bliskość Warszawy sprawia, że zaplecze okołobiznesowe Żyrardowa nie ma sobie równych w całej Polsce.

Jestem w szoku! Czyżby mój Żyrardów miał brata bliźniaka, o którym nic nie wiem..???Big Grin
Stańczyk, nie dostrzegasz tego co dobre, przecież pomagają "swoim" prowadzić interesy, a to odraczają podatki (Zielkiewicz) , a to dają na tacy klientów i jeszcze wykonują za nasze pieniądze inwestycję dla spółki (Geotermia Mazowiecka), a to pomagają w inny sposób (Machulski). Co chcesz, wszystko się zgadza!!!
07-06-2013 11:46
Odpowiedz cytując ten post
Stańczyk Online
Kat władzy

No tak....Big Grin

"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj
07-06-2013 11:54
Andreas Offline
Moderator

Ilość postów: 5,505
Reputacja: 23
Poczytałem i zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł? Polecam stronę 7 i 8. Uśmiałem się!Big Grin

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
07-06-2013 12:17
Stańczyk Online
Kat władzy

(07-06-2013 12:17 )Andreas napisał(a):  Poczytałem i zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł? Polecam stronę 7 i 8. Uśmiałem się!Big Grin

A jak ja się uśmiałem. Oferta dla inwestorów...hymmmm...wręcz zajebista!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 13:09 przez Stańczyk.)
07-06-2013 12:39
Andreas Offline
Moderator

Najlepsze jest to, że pada pytanie o warunki do inwestycji, a prezydent opowiada o... historii. Albo ja jakiś niedorozwinięty jestem albo... ech... strach pomyśleć.Blush

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
07-06-2013 13:28
zico Offline
Moderator

Ilość postów: 3,024
Reputacja: 16
(07-06-2013 13:28 )Andreas napisał(a):  albo...

albo chodzi o cmentarz Big Grin

http://www.wedlinydomowe.pl - jak samemu zacząć i robić wędliny
http://www.wyroby-domowe.pl - sklep kolegi Miro z akcesoriami i dodatkami do wędlin
Ludzie którzy pija alkohol sa dla mnie niczym... Niczym bracia Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ...alkohol niszczy skórę - głównie na łokciach i kolanach...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2013 08:52 przez zico.)
08-06-2013 08:51
Stańczyk Online
Kat władzy

A.Wilk przez cały czas mówi o turystyce, jakby to miasto posiadało jakiś niespotykany potencjał. Owszem, kiedyś, gdy istniały jeszcze fabryki, tzn. m/w 20-25 lat wstecz, to był potencjał miasta, który został całkowicie rozpie...ny przez żyrardowskich cwaniaczków którzy zabrali się za jego prywatyzację. Teraz raz na jakiś czas ktoś tu wpadnie, zobaczy to i owo, i wyjedzie. Ktoś może nawet zakocha się w "cegle" do tego stopnia, że zechce tu na stałe się osiedlić. Jak na razie, to - od wielu lat - dostrzegam głównie migrację "z" niż "do". Żyrardowianie, jeśli tylko nadarza się ku temu szansa, uciekają stąd bez żalu. Bo to, co tu ich kiedyś trzymało (praca), dziś jest już tylko historią...o której tak ładnie i ciekawie opowiada p. prezydent Andrzej.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2013 11:30 przez Stańczyk.)
10-06-2013 09:57
Andreas Offline
Moderator

Stańczyku, temat turystyki jest od dawna wykorzystywany jako typowa zastępcza papka, którą karmi się lokalne media oraz wyborców. Po raz kolejny zapytam – co w praktyce zrobiono w kwestii turystyki? Nawet biorąc pod uwagę, że miasto dostało tytuł pomnika historii to przecież było to już rok temu, więc gdzie działania? A jeśli nie ma działań to gdzie jest jakiś plan? Otóż, nie ma i nie wierzę by obecna ekipa go do końca kadencji przygotowała.
To jest bardzo wygodne by za każdym razem kiedy pada pytanie o inwestycje odpowiadać, że bal, bla, bla, turystyka, bla, bla, bla, historia.

10-06-2013 10:10
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.