[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Odbijamy się od ściany - wywiad z radnym Janem Lepieszką

#21

RE: Odbijamy się od ściany

Karmienie kiełbasą wyborczą jest powszechne, niestety po wyborach okazuje się, że kiełbasa miała jad kiełbasiany i trzeba zrobić wyborcom lewatywę z kieszeni, bo dziura w budżecie i lewatywę w mózgu by zapomnieli o tych bajkach przed wyborczych i chętnie uwierzyli w nowe bajki przed kolejnymi wyborami.
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#22

RE: Odbijamy się od ściany

A propos kiełbasy.
Skład tradycyjnej kiełbasy:
1. mięso wieprzowe 95 proc.
2. woda
3. sól
4. przyprawy
5. białko sojowe
6. aromaty
7. cukier gronowy

Skład taniej kiełbasy:
1. Mięso wieprzowe - 48 proc.
2. MDOM (mięso drobiowe oddzielone mechanicznie), czyli wszystko to co zostaje ze zwierzęcia oprócz mięsa (skóry, chrząstki itp.) - 18 proc.
3. skórki wieprzowe - 10 proc.
4. skrobia ziemniaczana, białko sojowe, ekstrakty przypraw, kasza manna, aromaty, cukry
5. E 120 - kwas karminowy, czerwony barwnik uzyskany ze zmielonych owadów, konserwuje mięso i nadaje mu czerwony kolor
6. E 621 - glutaminian sodu - polepszacz smaku, uczeni ostrzegają, że może powodować alergie
7. E 470a - karagen, przetworzony wodorost morski, służy jako zagęstnik i stabilizator, grozi owrzodzeniem jelit
8. E 417 - guma tara, substancja roślinna ze zmielonych nasion strączkowych, służy jako zagęstnik, nie wskazana dla alergików
9. E 300 - kwas askorbinowy, konserwuje i utrzymuje dłużej świeżość produktów
10. E 316 - izoaskorbinian sodu, służy do peklowania mięsa, naukowcy mówią, że może wywołać duszności
11. E 250 - azotyn sodu, konserwuje mięso, z badań wynika, że może być rakotwórczy, jest też zabroniony niemowlętom do 6 miesiąca życia, a w niektórych krajach wycofywany z użycia.

Nas będą karmić tą tanią , pełną tanich obietnic, polepszaczy rzeczywistości i oszukańczych treści. Masło maślane Big Grin
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#23

RE: Odbijamy się od ściany

(26.02.2013 11:59 )degustator napisał(a): Jak lubisz bajki to zajrzyj do archiwum forum i poczytaj ich autoreklamę przed wyborami Smile

To już znam.Rolleyes A chciałbym poczytać takie wypowiedzi radnych - samych o sobie i swojej pracy w ciągu kadencji. Ciekawe co by pisali i czy umieliby z internautami dyskutować?
Tak na dobrą sprawę to niektórzy znani są tylko z plakatu wyborczego i tyle.
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#24

RE: Odbijamy się od ściany

Zbyszek gdzie w prawdziwej kiełbasie masz :
5. białko sojowe
6. aromaty
Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#25

RE: Odbijamy się od ściany

Andreasie.
A jest taka opcja z uwagi na kolejne wybory,tylko czym oni biedni radni będą mogli się pochwalić.Chyba tylko frekwencją na Sesji Rady Miasta.A ja czekam ma tyle pytań że ho ho.Choć powtarzam po raz kolejny na ich miejscu spaliłbym się ze wstydu.
Odpowiedz
#26

RE: Odbijamy się od ściany

(26.02.2013 14:37 )zico napisał(a): Zbyszek gdzie w prawdziwej kiełbasie masz :
5. białko sojowe
6. aromaty
Big GrinBig GrinBig Grin

Nie mam. Confused
Tak to już jest jak się czyta po łebkach.
. Confused
Dałby mi żony brat-masaż za taka recepturę. Confused
(26.02.2013 14:40 )degustator napisał(a): Andreasie.
A jest taka opcja z uwagi na kolejne wybory,tylko czym oni biedni radni będą mogli się pochwalić.Chyba tylko frekwencją na Sesji Rady Miasta.A ja czekam ma tyle pytań że ho ho.Choć powtarzam po raz kolejny na ich miejscu spaliłbym się ze wstydu.

A może z uwagi na taki stan miasta jaki jest obecnie zrzekną się mandatu? Odbędą się przyspieszone wybory?
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#27

RE: Odbijamy się od ściany

Zbyszku czy ty wiesz ile trzeba mieć honoru na taki czyn ?
Odpowiedz
#28

RE: Odbijamy się od ściany

Doprawdy, nie wiem.
Znalazłem coś w temacie na stronie: http://www.reczpol.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=13&Itemid=20
Rachunek sumienia
Wpisany przez Prezes
piątek, 25 stycznia 2013 20:21

Mamy początek Nowego Roku 2013, wszędzie: w pracy, szkole, w firmach, polityce jest to czas na podsumowanie Starego Roku, chwalenie się sukcesami ale wskazywanie też błędów, aby w Nowym Roku je wyeliminować. Winni zaniedbań, marnotrawstwa publicznych pieniędzy powinni uderzyć się mocno w piersi. Jesteśmy ludźmi słabymi, niedoskonałymi ale musimy mieć odwagę przyznać się do błędów, dotyczy to każdego z nas a w szczególności tych którym powierzamy swój mandat zaufania powierzając im nasze reprezentowanie we władzach wszystkich szczebli. Ludzie ci pełnią rolę służebną wobec nas wyborców a przynajmniej powinni to robić zgodnie ze składanym ślubowaniem. W pierwszej kolejności muszą dbać o dobro gminy powiatu, czy województwa kierując sie przy tym dobrem każdego obywatela. Może nasza Rada Gminy powinna również zrobić takie podsumowanie?.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#29

RE: Odbijamy się od ściany

Czy wiecie może,gdzie można znaleźć obietnice z 2009r? Można by punkt po punkcie zweryfikować Szanowne Towarzystwo. Bo tak naprawdę zapomnieliśmy co obiecali,a może wszystko zrobili? Tylko my takie buntownicze żyrardowskie ludki czepiamy się. Hej!
Odpowiedz
#30

RE: Odbijamy się od ściany

Wracając do radnego Jana Lepieszki, to niech szanowny radny przypomni sobie ostatnie głosowanie nad budżetem. Nie zanegował tego budżetu, a jego głos był bardzo ważny. Wstrzymując się od głosu, faktycznie poparł budżet zaproponowany przez Wilka i "jego" radnych. Mam nadzieję, że przemyślał swoją decyzję, a na pewno rozumie to, że ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Nazwisko ma się jedno!!
Odpowiedz
#31

RE: Odbijamy się od ściany

To jest nagminne zachowanie naszych radnych czasami myślę,że oni się zmawiają raz jeden nie wie o co chodzi raz drugi i tak na zmianę żeby nie było,że tylko jeden przez cały czas się wstrzymuję.To jest najgorsza rada miasta jaka była do tej pory.Żałuje że oddałem głos na mojego radnego to już się więcej nie powtórzy.Może jakiś transfer z Nigerii będzie lepszy skoro w rządzie dają radę.
Odpowiedz
#32

RE: Odbijamy się od ściany

Ty jesteś w komfortowej sytuacji, ja dałem głos na swojego i zapomniałem kto taki.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miejskie finanse potrzebują… reanimacji Znowu emisja obligacji tryb COVID Stańczyk 2 095 18 431 02.04.2022 00:06
Ostatni post: Szperacz
  Płaca minimalna 62 2 786 15.06.2020 18:56
Ostatni post: belin
Smile Program Wyborczy Kandydata Na Radnego Sebastiena Kalisiaka dr_niziołek 47 2 280 26.09.2018 13:40
Ostatni post: Szopen
  Jarosław Komża - kandydat na prezydenta Żyrardowa 218 8 155 11.10.2014 09:36
Ostatni post: Rafał
  Pytania do Radnych Marcin Rosiński 306 11 265 19.08.2013 07:47
Ostatni post: AMBITNY
  Zmiana ekipy rządzącej miastem - to możliwe :) 27 1 413 08.05.2011 21:46
Ostatni post: MALYNKA
  Nareszcie debata prezydencka. 1 270 02.12.2010 18:23
Ostatni post: eltom
  Wybory Prezydenta Miasta Żyrardowa 2010 - wątek zbiorczy degustator 562 14 514 30.11.2010 20:48
Ostatni post: eltom
  Pytania do kandydata na prezydenta Andrzeja Wilka 294 9 744 30.11.2010 20:45
Ostatni post: Mars
  Wyniki wyborów do rady powiatu 67 2 878 30.11.2010 19:37
Ostatni post: +Moni
  POZOSTAŁE OPINIE O WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2010 61 2 419 28.11.2010 03:29
Ostatni post:
  Ciekawostki powyborcze z kraju, nieco luźniej:) 11 663 27.11.2010 22:31
Ostatni post: Rogacz
  WYNIKI WYBORÓW NA PREZYDENTA MIASTA 247 8 814 26.11.2010 11:41
Ostatni post: eltom
  Śpieszmy się kochać PIS tak szybko z niego odchodzą :) 22 1 162 24.11.2010 22:59
Ostatni post: misiek2001
  Pytania do kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego 12 658 24.11.2010 20:28
Ostatni post: Scarlet


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości